Jump to content
Dogomania

Augustów 2.07.2006


Matagi

Recommended Posts

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Jaka Ty szybka! :) My dopiero w sobotę rano wyjeżdzamy do Olsztyna, następnie do Mrągowa i dopiero do Augustowa ;)[/quote]

hihihi, to trasę mamy bardzo podobną, przy czym ja wyjeżdzam z Elbląga ;), a dalej też Olsztyn, Mrągowo , konkretnie Zalec, gdzie nocuję i zostawiam córkę na letnisku, no i Augustów :)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Matagi']Na wystawe jest zgłoszonych 525 psów,więc nie dużo,ale jak zwykle będzie fajnie!:lol: Augustowska wystawa ma swój klimat,którego nie da sie porównać do innych :lol: ;)

Moja Baba jest jedyna shibą ,będzie niepocieszona:evil_lol: ,nie będzie miała kogo ucapić:diabloti: /oczywiście ona się tylko stara ,ale my jej nie pozwalamy,i wtedy wydaje ....hm....specyficzne odgłosy żalu:evil_lol: /.W akitach zaś tylko mój Okii i jego synek Noritsu.....zgłoszona jest suczka Kasi,ale chyba nie dojedzie...:shake: :-( A ja lubię konkurencję i zapraszam zawsze....ale cóż...:-( W Olsztynie akit zgłoszonych całe 2 sztuki,troche mnie to pociesza....;)[/quote]

Suczka Kasi mam nadzieję, że jednak dojedzie ;) Bardzo dziękujemy Lilu za tak gorące zaproszenie :lol: Do zobaczenia w Augustowie :multi:

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE!! :loveu::loveu:

a my się nie wystawiliśmy, bo Monka od sobotniego kąpania w jeziorze dostała stanu zapalnego w ogonie i nie dawała się do dotykać :( na szczęście teraz już jest dobrze :)

chociaż w sumie to nie żałuję, bo jak patrzyłam na sędziowanie to mi się odechciało wystawiać...

Link to comment
Share on other sites

Dziewięciogodzinna podróż pociągiem została uwieńczona sukcesem - nasza trzynastomiesięczna suczka akitka dostała [B]Zw.Mł, NJwR[/B] i zgarnęła również [B]BOB [/B]:multi:

[CENTER]:loveu: [B][COLOR=magenta]ARASHI Tajgeta[/COLOR][/B] :loveu:
[IMG]http://i13.photobucket.com/albums/a269/jabola/DSC00507.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akrim']gratulacje ,a jak sobie radziliście w tym pociągu?[/quote]

Dziękujemy bardzo :lol: Pociąg na szczęście nie był zbyt zatłoczony, więc znaleźliśmy miejsce dla nas i małej. Dla Aszi rozłożyliśmy kocyk na siedzeniu i tak sobie jechała całą drogę. Początkowo trochę się denerwowała, sapała i obszczekiwała podróżnych. W niedługim czasie jednak oswoiła się z nowym miejscem i nie było już żadnych problemów :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...