Jump to content
Dogomania

Augustów 2.07.2006


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']My się wybieramy :lol: w sobotę będziemy w Silute a w niedzielę w Augustowie[/quote]

My to sie spotkamy chyba wcześniej jeszcze w Białymstoku na pickniku agilitowym w czerwcu,chyba,że się mylę....;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Ja tez bede ale w kingach mam sedziego takie samego jak tydzien pozniej w Warszawie :angryy: , wiec chyba ich nie zglosze[/quote]
my mamy tak samo :razz: ten sędzia oceniał nas w Łodzi, a będzie w Augustowie i Warszawie...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']bo w tym roku dla VI grupy jest 3 sedziow na krzyz na zmiane :shake:[/quote]

a dla grupy I - 4 sędziny na cały rok !!: Niciewicz, Semik, Łukasiewicz i Redlicka i na Augustowie kończę wystawianie w Polsce bo już nie ma gdzie jechać do innych sedzxiów :shake: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']bo w tym roku dla VI grupy jest 3 sedziow na krzyz na zmiane :shake:[/quote]
to może namówię rodziców gdzieś na Litwę albo Słowację, Czechy...bo w takim wypadku to nawet nie mamy jak zrobić tego ml.ch.pl :shake: więc może poczekamy do przyszłego roku...

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie jest to dziwne wszyscy sedziowie sa z Polski. Nie rozumiem czemu nie mozna zaprosic sedziego z Litwy czy Bialorusi. Koszty tych sedziow powinne byc zblizone.
Mowi sie w Bialymstoku ze przewodniczacy oddzialu nie chce zeby wystawa w Augustowie byla wieksza od wystawy Bialegostoku, dlatego nie jest spasowana z Mariampolem czy Alytus. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Masz racje Dorota, tez tak uwazam, zawsze mowilem, ze w Augustowie jest wieksza szansa na organizacje wiekszej wystawy niz w B-toku. O obsadzie wole nie mowic. Ostatnio bylem na wystawie w Vrazdin w Chorwacji, a odbywala sie na specjalnym terenie do wystaw Kynologicznych i treningow psow. Czemu to w naszym kraju czegos takiego nie ma? A moze wartoby pomyslec i zorganizowac np gdzies na Podlasiu, w Elckim czy na Suwalszczyznie, a mamy taakie duze wolne tereny niezagospodarowane ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Oooooo!!!!:lol: :multi: Cieszem siem baaaardz0o!!!:lol: :multi: :lol: :multi:[/quote]

A my jak?! :razz:
No tak na poważnie, to pierwszą połowę roku wystawowego mieliśmy zakończyć już w maju, bo tak zwykle psiule mi linieją, ale w tym roku, jakieś wredne som i nijak linieć nie scom :diabloti:
Więc zgłosiłam jeszcze i do Krakowa i do Olsztyna i do Augustowa.
W sumie, nie wiem, po co nam te wystawy, ale miło będzie spotkać znajomych :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...