Jump to content
Dogomania

Puszczyk ma nowy dom!!!


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zerduszko']A jak Ci się wydaje? :razz: Wypytywałam ostatnio o jednego sznaucerka :D Szukam kogoś kto by się nim zajął przez weekend jak mnie nie będzie, ale na razie nikt się nie chce podjąć :shake:[/QUOTE]

A nie macie jakiegos hoteliku ?? dwie doby moze nie bylyby takie drogie - pozrzucalibysmy sie a lepiej zeby przyjechal niz potem transport kołowac znów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']SOWA :evil_lol:

najlepiej będzie się spotkać tu myslę
[URL]http://www.zumi.pl/2357777,Restauracja_McDonald%27s,Czestochowa,firma.html[/URL][/QUOTE]

I że ja niby mam Tobie zaufać...i wydać pieski na hamburgery? :mad:

OK. Będziemy w kontakcie na trasie i damy znać, jak schodzi nam droga.

Link to comment
Share on other sites

Puszczyk już z Dorotą :)

Oczywiście mimo wcześniejszego umówienia się miałam problem aby Puszczyka ze schronu zabrać, wykłócałam się ze stróżem bo informacji z biura nie miał - mimo, że przy mnie ta informacja na kartce w środę była tworzona :cool1:
telefonu do Pań z biura, wykłócanie się - czasowo minus pół godziny i Puszczyk zamiast mieć godzinny spacer przed podróżą miał poł godzinny - na szczęście kondycji nie ma więc i tak się zmęczył ;)

niestety akcji podnoszenia ciśnienia na ten dzień nie miałam koniec....
idąc na spacer przy mnie prawie rozjechany został Keks (psiak ze schroniska odebrany w zeszłym tygodniu przez właściciela). Biegł luzem za swoim "panem" na rowerze ale jak zobaczył Puszczyka to mimo samochodów przebiegł na drugą stronę
Ja dostałam prawie zawału a właściciel miał w dupie, stwierdził że jak mu psa rozjadą to trudno.................................... :mad::mad:
po mojej wiązance na temat odpowiedzialności usłyszałam (mimo, że na siodełku z tyłu miał 3/4 letnie dziecko), że taka młoda k**** jak ja nie będzie zwracać uwagi jak ma psem się zajmować :shake::shake::shake:

nie wytrzymałam.... dowiedział się, że mimo iż stary to baran i głupek, do tego nieodpowiedzialny - na co wsiadł na rower i pojechał dalej, Keks pobiegł za nim :placz::placz::placz:

jestem roztrzęsiona, a najgorsze że ten zapewne nowobogacki debil nie wyciągnie z tej lekcji nic, bo ciężko jest znieść krytykę od młodszej osoby, a Keks bidulek :-( ma takiego Pana, że jest w niebezpieczeństwie, a do tego jeszcze stanowi niebezpieczeństwo dla innych

boshe dlaczego ja to musiałam widzieć!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmk']Nareszcie te cztery bidy poszły z tego cholernego Guźdźco-dołka: Puszczyk, Mudek, Tadek i Sandy.[/QUOTE]

Za tydzień w sobotę wyjedzie stamtąd jeszcze Leoś. Teraz najważniejsze znaleźć miejsce dla Lockiego - bo to kochany psiak bardzo

Link to comment
Share on other sites

Puchacz wydziera się już u mnie w kojcu :D i nie jest to podobne do sowiego, dyskretnego huuhuuuu :errrr: no ale nie ma się co dziwić, zmiana miejsca, długa podróż, emocji co niemiara - mam nadzieję, że się wyluzuje i pośpi troszkę, dostał jeść, ale nie chciał

jest śmieszny - na spacerze świrował i cieszył się wolnością na długiej lince, skakał jak wieli wypasiony zająć, tarzał się i w ogóle - sama radość; jest taki pomiędzy średniakiem a minixem - no i gruuubyyyy :roll: będzie śmiesznie wyglądał jak go ogolę pączka jednego :lol: no zobaczymy czy się uda w ogóle to golenie szaleńca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...