Jump to content
Dogomania

Bulwy rządzą czyli galeria Nero i Tequili


monia&nero

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wet obejrzał dokładnie rtg, opis operacji skrócenia podniebienia miękkiego, zbadał Nero i stwierdził że operacja była wykonana poprawnie. Serce, ktore jest troche powiekszone w żaden sposób nero nie bedzie przeszkadzać moze normalnie sie bawić i hasać bo kazde jego ekg było w normie ( a mial juz robione 3 razy). A z tym duszeniem się to jest tak ze operacja skrócenia podniebienia poprawia życie psa ale nie zawsze do końca rozwiązuje problem. Więc Nero może jeszcze czasami sie dusic :( najważniejsze żeby mu wtedy szybko otworzyć szczękę i umozliwic oddychanie. Ogólnie muszę przyznać że wet naprawdę konkretny duzo z nami rozmawial dopytywał wszystko tłumaczył. Neronowi chyba tez przypadł do gustu. Trochę mnie to przeraża, że nie moge Nero jakoś pomóc tak żeby do końca wyleczyć go z tego duszenia :(

Link to comment
Share on other sites

Monia i tak robisz wszystko co najlepsze dla Nera, więc nie rób smutnej minki - ma najlepsza opiekę i dzięki Tobie ma komfort życia. To tak jak z guzem mojej Dee... sama mówiłaś, żeby się nie martwić, że będzie dobrze, więc sama się tego trzymaj... ;)
Trzeba myśleć pozytywnie prawda?:)

Głaski dla Nero:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

kurcze no szkoda, że nie da się Nerusiowi do końca pomóc, ale może faktycznie te ataki nie będą się już powtarzać. a mówił wet co powoduje te ataki? bo większy wysiłek nie ma na to wpływu tak?

cieszę się Monia, że on trafił do Was, bo nie każdy by tak walczył o psa :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniao']kurcze no szkoda, że nie da się Nerusiowi do końca pomóc, ale może faktycznie te ataki nie będą się już powtarzać. a mówił wet co powoduje te ataki? bo większy wysiłek nie ma na to wpływu tak?

cieszę się Monia, że on trafił do Was, bo nie każdy by tak walczył o psa :buzi:[/QUOTE]
większy wysiłek nie ma na to wpływu bo ataki zdarzają się tylko jak śpi albo sobie leży. Nigdy nie dusił sie podczas biegania czy zabawy. Ataki spowodowane są ukladem podniebienia miękkiego (które było juz operowane bo było za długie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']większy wysiłek nie ma na to wpływu bo ataki zdarzają się tylko jak śpi albo sobie leży. Nigdy nie dusił sie podczas biegania czy zabawy. Ataki spowodowane są ukladem podniebienia miękkiego (które było juz operowane bo było za długie).[/QUOTE]

no wiem, że to to podniebienie, ale chodziło mi o to, dlaczego akurat w danym momencie pojawia się ten atak. no ale rozumiem, że nie wiadomo, bo tak to można by było może jakoś temu zapobiegać. ehh to też jest pewnie dla niego mega stresujące, jak sobie śpi a nagle go budzi takie duszenie :( bidulek malutki.
no nic Monia musicie jakoś dawać radę :) bądź dzielna kochana! :)

a my z Vitkiem trzymamy kciuki za Nerusia, żeby się te ataki już nigdy nie powtórzyły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniao']no wiem, że to to podniebienie, ale chodziło mi o to, dlaczego akurat w danym momencie pojawia się ten atak. no ale rozumiem, że nie wiadomo, bo tak to można by było może jakoś temu zapobiegać. ehh to też jest pewnie dla niego mega stresujące, jak sobie śpi a nagle go budzi takie duszenie :( bidulek malutki.
no nic Monia musicie jakoś dawać radę :) bądź dzielna kochana! :)

a my z Vitkiem trzymamy kciuki za Nerusia, żeby się te ataki już nigdy nie powtórzyły.[/QUOTE]
dzięki Aniu:calus: oj tak Neruś bardzo się stresuje. Po przynajmniej przez godzinę się bardzo mocno we mnie wtula i nie chce odejść ode mnie albo od Rafala. Aż serce pęka! Bardzo chciałabym temu zapobiec ale nie można. Można mu jedynie pomóc w trakcie. Ach...

Link to comment
Share on other sites

łzy same cisną się do oczu jeden czlowiek dba o swojego psiaka jak o członka rodziny czy dziecko a inny robi coś takiego:
[url]http://fundacjamrunio.org/index.php/pl/2011-05-16-19-04-20/sabinka-z-odrabana-lapka-wrzucona-do-dolu-czekala-na-smierc[/url]

wymiękam:-(. Jeśli możecie wspomóżcie choć złotóweczką

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...