Jump to content
Dogomania

Florek,juz niczego nie potrzebuje:(


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mari23']Boże , serce mi pęka....
dopiero Krecika pochowałam, Charlisio stary coraz gorzej chodzi i ciężej oddycha - a ja ich mam stado całe starszych, a jak troszkę młodszych, to chorych....

proszę o nr konta, pomogę chociaż jednorazowo Florkowi, bo stałych deklaracji mam bardzo już dużo, a psiaków na utrzymaniu też
biedny Florek....tylko tak mogę pomóc i to jest najstraszniejsze
nie mogę dalej pisać[/QUOTE]
mari ,wiem co czujesz
wczoraj nawet nie chało mi isę zyc:(

Link to comment
Share on other sites

Zagladam dziś do staruszka Florka ,pobieżnie na caly wątek i żal serce ściska,gdy czytam slowa giselle i innych ciotek.
Na fot. z początku wątku widac ,że Florek ma poszarpane na udach futerko ...? To chyba ślady gryzienia go po tylnych łapach -obawiam się,niestety...Pewnie silniejsze ,mlodsze psy gryzą go ,by go nękać ..Oby nie skonczylo się to tragedią dla Florka i psy z kojca nie wyeeliminowaly tego slabego, spokojnego, o resztkach zębow juz Florka ...:shake:.Jak dam radę w pol.pazdziernika dorzucę jednorazowo choć kilka zl-inaczej nie dam rady. Byle tylko Florek doczekal tego hoteliku ..:shake:.Trzeba go zabrac jak najprędzej -to ładny jeszcze pies ,może cudem ktoś go wezmie do siebie i da mu kąt na resztę życia ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Zagladam dziś do staruszka Florka ,pobieżnie na caly wątek i żal serce ściska,gdy czytam slowa giselle i innych ciotek.
Na fot. z początku wątku widac ,że Florek ma poszarpane na udach futerko ...? To chyba ślady gryzienia go po tylnych łapach -obawiam się,niestety...Pewnie silniejsze ,mlodsze psy gryzą go ,by go nękać ..Oby nie skonczylo się to tragedią dla Florka i psy z kojca nie wyeeliminowaly tego slabego, spokojnego, o resztkach zębow juz Florka ...:shake:.Jak dam radę w pol.pazdziernika dorzucę jednorazowo choć kilka zl-inaczej nie dam rady. Byle tylko Florek doczekal tego hoteliku ..:shake:.Trzeba go zabrac jak najprędzej -to ładny jeszcze pies ,może cudem ktoś go wezmie do siebie i da mu kąt na resztę życia ..[/QUOTE]
Olga ,Florek nie ma pogryzionych łapek to tylko zle wyczesanie
Florek zostal raz ugryziony i skarcony bo chciał do mnie szybko podejsc
Od wczoraj [po tym incydencie ]Florek jest sam
mamy co prawda przepełnienie ale jakos sie znalazła jedynka na pare dni dla niego.....
pojedzie do hoteliku wsobote...obiecalam to jemu...i tak bedzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Olga ,Florek nie ma pogryzionych łapek to tylko zle wyczesanie
Florek zostal raz ugryziony i skarcony bo chciał do mnie szybko podejsc
Od wczoraj [po tym incydencie ]Florek jest sam
mamy co prawda przepełnienie ale jakos sie znalazła jedynka na pare dni dla niego.....
pojedzie do hoteliku wsobote...obiecalam to jemu...i tak bedzie[/QUOTE]
Strasznie to Grażynko smutne,
Gdy Kochany Psiak odchodzi i nie można nic wymyśleć by te ostatnie dni spędził szczęśliwy na trawie,
wolny, tak jak żył.
Mimo wszystko ciesze się że zabierasz go do hoteliku, uzbieramy za jego pobyt nawet z wpłat jednorazowych,
Prześle coś na początku października.
To prosze Cie o nr konta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Strasznie to Grażynko smutne,
Gdy Kochany Psiak odchodzi i nie można nic wymyśleć by te ostatnie dni spędził szczęśliwy na trawie,
wolny, tak jak żył.
Mimo wszystko ciesze się że zabierasz go do hoteliku, uzbieramy za jego pobyt nawet z wpłat jednorazowych,
Prześle coś na początku października.
To prosze Cie o nr konta[/QUOTE]
Wojtus dziekuje
nigdy nie zrozumiem ludzi dlaczego je wywalaja
chude,stare ,poranione...
i co mysla
ze jest im dobrze?
ze dadza sobie rade?
to podle....i straszne....
a on gdzies słuzył panu przy budzie 10 lat i teraz łaskawy chleb w schronie.....
dlaczego?:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Olga ,Florek nie ma pogryzionych łapek to tylko zle wyczesanie
Florek zostal raz ugryziony i skarcony bo chciał do mnie szybko podejsc
Od wczoraj [po tym incydencie ]Florek jest sam
mamy co prawda przepełnienie ale jakos sie znalazła jedynka na pare dni dla niego.....
pojedzie do hoteliku wsobote...obiecalam to jemu...i tak bedzie[/QUOTE]

No to dobrze ,że nie są to slady po szarpaniu go przez inne psy .Ale i tak ,lepiej by dożyl gdzieś spokojnie swych lat ,choć u was w schronie w Dzierżoniowie -bo tam chyba jest Florek ? -psy ,mają dobrą opiekę i warunki -o ile wiem i widać ma fot. oraz na dogo .Poczciwy staruszek z tego Florka .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']No to dobrze ,że nie są to slady po szarpaniu go przez inne psy .Ale i tak ,lepiej by dożyl gdzieś spokojnie swych lat ,choć u was w schronie w Dzierżoniowie -bo tam chyba jest Florek ? -psy ,mają dobrą opiekę i warunki -o ile wiem i widać ma fot. oraz na dogo .Poczciwy staruszek z tego Florka .....[/QUOTE]
masz racje i dobra opieke i wete na miejscu
tylko ze jest przepelnienie
schron juz nie przyjemuje psiakow i nalozy nam sie remont i lipa:(

Link to comment
Share on other sites

Zegnaj Floro,zegnaj przyjecielu
to moja wina ze odszedłes w schronie
to moja wina i ja musze z tym zyc
jedno wiem od dzisiaj słonce ma mniej promierni ...bo Ciebie juz nie ma
byłes promyczkiem w naszym szarym i zabieganym swiecie
Zegnaj Flora i mam nadzieje ze mi wybaczysz:(
[*]

[B]Panie Boże, powiedziałeś „Proście”, [/B]
[B]rzekłeś „Proście, a będzie wam dane”… [/B]
[B]Wiesz, że wczoraj po Tęczowym Moście [/B]
[B]szedł do Ciebie mój pies ukochany? [/B]

[B]Panie Boże, poznasz go z łatwością, [/B]
[B]miał sierść jedwabistą, cztery łapki, ogon, [/B]
[B]proszę, o Panie, zawołaj go głośno, [/B]
[B]bo miał w zwyczaju nie słuchać nikogo. [/B]


[B]Zbyt pozno wzielam sie za załawiamie hoteliku ,za pomoc Tobie[/B]
[B]moze....moze ...........moze[/B]
[B]ale dzisiaj juz nie bede o tym wszystkim wiedziała...[/B]
[B]Dobrze ze byłes ,wszyscy Ciebie kochali i nie tylko ja płacze po Tobie[/B]
[B]pani kierownik sie spłakała ,prezes twardziel odszedł do swojego gabinetu.....[/B]
[B]nie zapomnimy Ciebie ...tylko [/B]
[B]jak z tym zyc....>:([/B]

Link to comment
Share on other sites

:( nie tego się spodziewałam :( Strasznie mi przykro...
Już wszystko było załatwione. Floreczku ['] bądź szczęśliwy kochany.

Giselle - nie zdążyłam zrobić przelewu na Florka :( ale przeleję zaraz coś na konto, które podałaś - na pewno przydadzą się innej biedzie. W imieniu Florka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']:( nie tego się spodziewałam :( Strasznie mi przykro...
Już wszystko było załatwione. Floreczku ['] bądź szczęśliwy kochany.

Giselle - nie zdążyłam zrobić przelewu na Florka :( ale przeleję zaraz coś na konto, które podałaś - na pewno przydadzą się innej biedzie. W imieniu Florka...[/QUOTE]
Ja Wam wszystkim dziekuje
wiem ze by mial dobrze
tylko dzieki WAM
ALE STAŁO SIE INACZEJ:shake:
TO NIE TAK MIAŁO BYC

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...