Jump to content
Dogomania

NERO [*] odszedł :((( nie doczekał domu :((


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='YxNinaxY']Dziewczyny blacky po prostu zapytała... nie rozumiem ataku na nią...
Mnie także ciekawi co u Perełki choć niewiele pomogłam w jej "przesiedleniu".
Jednak gdyby nie blacki to nikt nie wiedziałby o suni bo to ona wstawiła ją na wątek.. jakiś wpływ mimo wszystko miała na jej los. A pyta pewnie jedynie z czystej ciekawości..[/QUOTE]
Ale przecież byłoby miło gdyby tą energię poświęciła na potrzebujące psy, zabrane do szczecińskiego schronu i na przykłąd zrobiła im ogłoszenia. Tylko tyle a mozna uratować psa...

Link to comment
Share on other sites

Myszo, mimo iż nie jestem w że tak się wyrażę "w Waszym wieku" (nikogo nie obrażam), nie pracuję, to każdy dzień poświęcam tym psom, nawet jeśli nie ma mnie na dogo. Mam szkołę, swoje zajęcia. Jeśli Perełka nie jest w dogomaniackim DT, to dziękuję za wiadomość, bo nigdzie o tym nie doczytałam. Myszo nie mam jak robić ogłoszeń psom ze schronu w Szczecinie bo nie wiem co się z nimi dzieje, a większość która jest na stronie schronu już dawno znalazła dom.

Podsumując: zajmuję się psami Gryfińskimi, co nie oznacza że mam (już nie napisze gdzie) psy które u nas były, a teraz są w schronie Szczecińskim. Uwierz mi że mam świetny kontakt ze Szczecinianką, która jak tylko może pisze mi na maila co u psiaków, a nawet wysyła zdjęcie. I tak wiem, że np. Kumpel od nas został dotkliwie pogryziony przez kolegów z wybiegu. Ja wszystko wiem, i nie musisz mi przypominać, co mam robić a co nie. Każda z nas ma psy którymi się zajmuje.

Jestem częstym goście na tym wątku (jak tylko pojawia się nowa wiadomość), ale bez sensu jest to abym pisała codziennie (Hop, czy też - Co u Nera ?) bo to jest uzupełniane na bierząco.

Każdy pies który był pod moją częściową opieką, i który przewizął się przez Kojec jest przeze mnie zapamiętany, i staram się śledzić jego losy na stronie TOZ czy schronu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Secia']ludzie kochane ale pusto u Nerusia :-( Neruś, chłopaku co tam u ciebie?[/QUOTE]
Neruś ma się dobrze :) Opłaciłam kolejną fakturę, do zapłacenia jest jeszcze jedna a saldo Nerusia wynosi 301 zł. Nie płaciłam jeszcze za leczenie...

Bardzo prosimy o wsparcie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Czy Neruś ma ogłoszenia? Czy tylko sobie siedzi w bezpiecznym miejscu?[/QUOTE]
Nie ma, trzeba mu zrobić ale ja nie wyrabiam czasowo ze wszystkimi podopiecznymi.
Może ktoś chciałby pomóc?

Sytuacja finansowa Nera jest bardzo zła, zostało 101 zł a opłata za hotel w grudniu to 200 zł. Nie płaciliśmy jeszcze za leczenie Nera :-( czekam na fakturę...

Nie ma pieniędzy na opłacenie hotelu w grudniu. Bardzo proszę o wsparcie dla Nerusia.

Link to comment
Share on other sites

Nero jest na liście psiaków pod opieką naszego stowarzyszenia, więc za leczenie nie płacicicie.
Tylko za hotel , teraz jeszcze będzie czipowanie i szczepienia.
Mysza , ja wstawię na wątek nową fakturę , bo zanim wyślą mi z siedziby firmy , to trochę potrwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Nero jest na liście psiaków pod opieką naszego stowarzyszenia, więc za leczenie nie płacicicie.
Tylko za hotel , teraz jeszcze będzie czipowanie i szczepienia.
Mysza , ja wstawię na wątek nową fakturę , bo zanim wyślą mi z siedziby firmy , to trochę potrwa.[/QUOTE]
Dziękuję bardzo :loveu:
A jeśli chodzi o charakter to jaki Tadzik jest? chciałabym go poogłaszać, ma jakieś spacerowe nowe fotki?
Mam podać Twój numer?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...