Jump to content
Dogomania

Piknik Agility-24-25 czerwiec 2006/B-stok


Chevers

Recommended Posts

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokładnie! puchar to jest coś czego mi strasznie brakuje... bo karmę Mufka zje (miesiąc, bo miesiąc, ale zje :lol:) a dla mnie co? no coz, następnym razem będzie już zupełnie bosko!!!! :multi:

wielkie dzięki dla organizatorów i sponsorów :loveu: i do zobaczenia najpóźiej za rok!

Link to comment
Share on other sites

[B]Bylo super, super i jeszcze raz super[/B] :p,
ogromne podziekowania dla organizatorów za fajna w pełnym tego slowa znaczeniu zabawę :loveu:
PS na pewno pojawimy sie za rok :multi: tylko mam nadzieje ze bedzie troche chlodniej - wlasnie wylalam na swoje rece, nogi i twarz 1/4 kremu po opalaniu:evil_lol: a mój nadaktywny golden nareszcie padł :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']
PS. Wiecie mi brakowalo tylk jednego ( nie zebym marudzila, ale w koncu nikt nie jest doskonaly :eviltong: Nawet Alina i Piotr w organizacji zawodow :eviltong: ) jakies puchary, czy dyplomy, czy rozetki....cos co mozna postawic na polce na pamiatke (czyt. zeby mial sie na czym kurz zbierac)[/quote]

Nie marudz! Trza se bylo mikrofalowke wygrac to bys miala co na polce postawic :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzieki , ze Wam sie podobalo , z naszej strony dzieki tez tym ktorzy przyczynili sie do tej imprezy a wiec wszystkim pomocnikom i Wam ze przybyliscie i sedziom hej , hej , hej !!!!!!!!/ tradycyjnie bluza jest/
Ciesze sie ze sa slowa krytyki ,Piotr chcial byc nie tuzinkowy i wymyslil zamiast pucharow zdjecia- dyplomiki w ramkach z naszej imprezy bo jak sami piszecie musicie sprzatac kurz .Obiecuje Sajo ze jesli sie pojawisz za rok dostaniesz puchar za samo przybycie i to z kurzem ,No i ciesze sie ze "choroby "jakies sie pojawily dzieki ktorym bedzie jeszcze wiecej szalencow kochajacych agility
Mam nadzieje ze na imprezy organizowane przez ALPI bedziecie przybywac tlumnie .Obiecujemy ze to tylko zalazek tego co potrafimy.
Podlasie i Klub Sportow Psich ALPI zaprasza za rok

Link to comment
Share on other sites

No no pomidorowa Koniecznie !!!!!!:)

Zawody..brak slow... nie bylam jeszcze na tak odjechanych zawodach... mimo tego ze jestem 300 zl w plecy przez Raptora to humor nie opuscil mnie ani na chwilke :D:D:D
ah te laserki...taniec na ławeczkach :) film...:) BOMBA

Mam nadzieje ze za rok imprezka bedzie tak samo udana... bo nie wiem czy moze byc fajniej niz bylo to byl chyba szczyt szczytow ;lol;

Padnieta zaraz ide spac czekam na filmiki i zdjecia :D:D:D ktore mam nadzieje pojawia sie niedlugo ?!?!?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Nie marudz! Trza se bylo mikrofalowke wygrac to bys miala co na polce postawic :eviltong:[/quote]:lol::lol::lol: PAti, lepiej tego nie mogłas ująć:lol::lol::lol:

A poza tym, ile to było zawodów, po których dawano pucharki? Ile takich z dyplomami? Ile z rozetkami? Sporo, bo rozetki, dyplomy, i pucharki są prawie zawsze i... własnie dlatego nie było ich w Białym, bo tam wszystko było inne :) Spytam nieco przewrotnie, ile było dotychczas zawodów z takimi atrakcjami??? I to zarówno atrakcjami związanymi bezpośrednio z samym agility (mikrofale, radia, odtwarzacze MP3........), jak i dodatkowymi/rozrywkowymi: pole namiotowe na terenie zawodów, wypad do miasta na obchody rocznicowe Kawelina, profesjonalne nagłosnienie z prawdziwym DJ-em, sztuczne dymy i niepowtarzalny pokaz animacji laserowej oraz nocna projekcja filmów na wielkim ekranie? Nie wspomnę juz nawet ( ;) ) przyjazdu Majki Jeżowskiej, policjantów na motorach, klauna i innych dziwolągów oraz podwójnego prysznica szampana :) Więc, proszę nie marudzić!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo nam sie podobało,to pierwsze nasze zawody i taka super impreza.:lol:Już się ciesze na nastepne takie imprezy:multi:.A teraz troche fotek.
CAVANO
[IMG]http://images4.fotosik.pl/55/7f6f077def75cdeemed.jpg[/IMG],
[IMG]http://images4.fotosik.pl/55/29b3563829c20b6c.jpg[/IMG],
[IMG]http://images2.fotosik.pl/92/2a318c37743dbf2emed.jpg[/IMG],
[IMG]http://images4.fotosik.pl/55/66ab7b7558846523med.jpg[/IMG],
[IMG]http://images4.fotosik.pl/55/cdf8c4ed0374546cmed.jpg[/IMG].

[IMG]http://images3.fotosik.pl/92/efc678cadc0f5c7cmed.jpg[/IMG],
[IMG]http://images2.fotosik.pl/92/e86b9b57c18a4e03med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajcka']Już się ciesze na nastepne takie imprezy:multi:[/quote]No, to obawiam się, że "trochę" poczekasz ;) :lol:

[quote name='ajcka'][IMG]http://images4.fotosik.pl/55/66ab7b7558846523med.jpg[/IMG][/quote]świetna fotka i juz widzę kolejną... na slalomie 60 tyczkowym:lol: To będzie chyba najdłuższa fotka forum:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ze względu na swoje zapóźnienie technologiczne, jak zwykle zjawiam się późno, kiedy wszystko już zostało powiedziane, więc ze swej strony dodam tylko - właśnie zakończyła się kolejna impreza, na której warto było być. Dziękuję organizatorom za wszystko, było czadersko i z niecierpliwością czekam na następną. Mam tylko nadzieję, że natępnym razem przykręcicie trochę tę lampę, bo żyć nie dawała ;) .
Nie da się ukryć, czy to się komuś podoba, czy nie - integracja środowiska agilitowego postępuje głównie dzięki takim towarzysim spędom i oby jak największej liczbie klubów chciało się organizować takie zawody i oby sposorzy choć troszkę chcieli nas wspierać (może niekoniecznie aż tak, jak w Białymstoku ;) , ale choć troszkę, bo często wszystko rozbija się o kasę).
Jeszcze raz dziękuję za super odlotowy piknik, a moje padnięte psy przez następne 2 dni pewnie się nie podniosą :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Alino i Piotrze, bylo naprawde wspaniale, bawilam sie doskonale, choc nos i plecy spalone, a kolano boli (to te tory Doroty). Jako osoba, ktora organizowala nie raz zawody, patrzylam na wasze poczynania z wielkim PODZIWEM, bo wiem jak ogromny byl to wysilek organizacyjny i jak wspaniale daliscie sobie z nim rade. :klacz: :klacz: :klacz: dla Bialegrostoku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']... jak zwykle zjawiam się późno, kiedy wszystko już zostało powiedziane...[/quote]Mokka, to jakieś okrutne kłamstwo! ;) Ty chyba nie wiesz, ile można jeszcze powiedzieć :lol:
A co do integracji, to faktycznie trzeba przyznać, że do Białego ściągnęli bodaj wszyscy, dla których agility, to nie ślepy pęd po sukcesy, ale przede wszystkim doskonała zabawa od świtu do… świtu :smhair2: :megagrin: Warte podkreślenia jest, że każdy każdemu pomagał i wszyscy ze wszystkimi doskonale się bawali na trybunach, w czasie zapoznania z torem, w sekretariacie, na polu namiotowym, przy pifku i ognisku... Krótko mówiąc WSZęDZIE!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="1"][/SIZE][quote name='Robull'][quote name='PATIszon']Nie marudz! Trza se bylo mikrofalowke wygrac to bys miala co na polce postawic:eviltong: [/QUOTE]

:lol::lol::lol: PAti, lepiej tego nie mogłas ująć:lol::lol::lol:
[/QUOTE]

Eeeeeee, no przecierz nie mozna wygrywac wszystkiego :eviltong: Musialam dac tez szanse innym :eviltong: , bo Gnojek stwierdzil, ze nikomu nie da szans i jego weekendowa dokladnosc zemscila sie na mnie...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]że do Białego ściągnęli bodaj wszyscy, dla których agility, to nie ślepy pęd po sukcesy, ale przede wszystkim doskonała zabawa od świtu do… świtu [/QUOTE]

no niektórzy po to aby poćwiczyć z psem:eviltong:

mnie akurat brak informacji o pokazach sztucznych ogni w Białym w tym czasie pomógł w tym aby pies mi teraz odchorowywał wyjazd:shake:
poza tym głośna (jak dla mnie ZA głośna) muzyka nadawana przez cały dzień i pół nocy była przyczyną tylko bólu głowy w niedzielę a psom przy ich czułym słuchu? - chyba trochę zostało zapomniane że to przede wszystkim powinien być piknik dla psów.

podobały mnie się za to torki, Robull, Dorota czy móglibyście je w jakiś sposób udostępnić:razz:

nie wątpie, że organizatorzy bardzo się starali przebić zawody Sylwestrowe pod względem ilości atrakcji, niemniej wg mnie zawody nieoficjalne zamiast promować samo agility zaczynają iść w kierunku hucznych zabaw gdzie sport jest "dodatkiem"

zdaje sobię sprawę, że zaraz polecą na mnie "kamienie" ale mam prawo do wyrażania własnego zdania.

dużo bardziej podobają mi się zawody typu "czekolady", "sywestra" czy IALowskie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']zdaje sobię sprawę, że zaraz polecą na mnie "kamienie" ale mam prawo do wyrażania własnego zdania.

dużo bardziej podobają mi się zawody typu "czekolady", "sywestra" czy IALowskie[/quote]Kamienie? Mam nadzieję, że nie... Jeden loobi to, a inny coś innego... Kwestia gustu i już :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']

zdaje sobię sprawę, że zaraz polecą na mnie "kamienie" [/quote]

Zartujesz? !!!
mamy za dobre humory po [B]ekstra super fajnym weekendzie[/B], zeby je sobie psuc jakims rzucaniem kamieni :niewiem:

[quote name='"APSA"']Teraz do WANNY i do łóżka, a potem przjrzę zdjęcia, może się coś znajdzie[/quote]

Jak to teraz [B]do wanny i lozka?[/B] A w nocy co robilas?:crazyeye: I to w dpdatku taka nieumyta?;)

Link to comment
Share on other sites

Dzis bedac jeszcze w euforii po zawodach (jak fajnie nie pracowac, nie uczyc sie, miec wakacje i odpoczywac po zabawie :evil_lol: ) dowiedzialam sie, ze wlasnie wplynely mi na konto pieniazki, ktore wkrotce przeksztalca sie w autko i juz nie bede musiala sie stresowac, ze nie mam czym jechac na zawody :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']no to co z tymi torkami? da radę? :loveu:[/quote]przykro mi bardzo, ale moje torki były tylko rysowane na papierze (nie wydruki z kompa) i po przebiegach lądowały w Koszalinie. Myślę, że jak pojawi się filmik, to będzie można je odtworzyć.

Link to comment
Share on other sites

Bydgoszczanki dołączają sie do podziękowań. Warto było jechac tak daleko, bo impreza była wyjątkowa, jeszcze na takiej nie byłam. Wielka rozmaitość atrakcji, myślę, że każdy znalazł tam coś dla siebie.
Marzena-Majka była niezastąpiona i chyba juz jej nikt przy mikrofonie nie zastąpi:diabloti:
Slalom 60 tyczek mnie zadziwił. Nie sądziłam, ze pies bez treningu jest w stanie cos takiego zrobić. Jestem człowiekiem małej wiary, a psy są cudowne i robią dla nas bardzo dużo.
Niech żyja nasze psy!
Niech zyja organizatorzy!
Niech żyja sponsorzy(i niech ich będzie coraz więcej)!
Hip hip hura

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Slalom 60 tyczek mnie zadziwił. Nie sądziłam, ze pies bez treningu jest w stanie cos takiego zrobić.[/quote]Ależ Magdo, one go wielokrotnie trenowały, tylko "trochę" krótszy ;) A tak poważnie, to niedawno sami przekonaliśmy się w Powsinie, że psy naprawdę potrafiące bezbłędnie pokonywać tę przeszkodę radzą sobie doskonale również z takim długaśnym na maxa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...