Jump to content
Dogomania

Piknik Agility-24-25 czerwiec 2006/B-stok


Chevers

Recommended Posts

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='belgunia']Na zawodach będzie sztafeta drużynowa.
Od razu przedstawię moja propozycje, żeby na zawodach nie było z tym problemu.

Zasady:
Drużyna składa się z 3 psów.
Mogą być w różnych klasach wzrostowych.
W sztafecie dzielimy pieski na małe i duże.
małe: do 45 cm - hopki na small
duże: powyżej 45 - hopki na medium

[B]Cała drużyna biegnie w jednym pomiarze czasu[/B], czyli liczy sie łączny czas przebiegu wszystkich 3 psów.

Zawodnicy w drużynie będą miełi do przekazania "pałeczkę" a, co nią będzie zobaczymy na zawodach.
[/quote]

sorry Dorota
ale mimo naprawdę (tak mi się wydaje) dobrej wyobraźni - tego nie potrafię sobie wyobrazić
w jaki sposób zmniejszą się poprzeczki na niższego psa - skoro czas leci
zdaje się, że była już taka próba u Was i w rezultacie każdy pies miał oddzielnie liczony czas i były one sumowane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']A cos bylo z nimi nie tak??[/quote]

Sajo
z tego co pamiętam w zeszłym roku były problemy z ustaleniem wysokości poprzeczek a kładka "trochę" się skrzywiła co powodowało, że psy wręcz zatrzymywały się wchodząc, łapały równowagę i dopiero szły dalej

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze zrozumialam. to po prostu nie ma podzialu na kategorie S, M i L, tylko do 45 cm i powyzej 45 cm. Druzyna musi sie skladac z psow malych lub duzych. Dobra, to tworze dryzyne malych: kto chce byc z nami??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Jak dobrze zrozumialam. to po prostu nie ma podzialu na kategorie S, M i L, tylko do 45 cm i powyzej 45 cm. Druzyna musi sie skladac z psow malych lub duzych. Dobra, to tworze dryzyne malych: kto chce byc z nami??[/quote]

[quote name='belgunia']
Drużyna składa się z 3 psów.
Mogą być w różnych klasach wzrostowych.[/quote]
Nie wiem saJo, czy dobrze zrozumiałaś. :niewiem:

Poza tym Twój pies jest raczej wyrośnięty :lol: , więc dlaczego tworzysz drużynę małych?

Ja to widzę, jako 2 równolegle ustawione tory na 2 różnych wysokościach i w zależności od wzrostu psa biegnie on po torze "małym" lub "dużym". Wtedy czas startuje od momentu startu pierwszego psa do momentu ukończenia przez psa ostatniego. Ale raczej nie można tu zastosować fotokomórki. No chyba żeby ją ustawić w jakichś specyficznych punktach, których psy nie ptrzekraczają w trakcie biegu, tylko na starcie i mecie.

Link to comment
Share on other sites

Eeeee tam, podetnie mu sie nogi i bedzie ok :evil_lol:
Przyjezdzam jeszcze z "moja" sznaucerka miniaturowa (tzn. pies kolezanki, a ze mna trenuje).
Pewnie nie pamietasz, w zeszlym roku startowalam z nia w Plocku, ale majac pierwszy raz doczynienia z innymi niz nasze przeszkdami, nie chciala wejsc na palisade, a do reszty strefowek tez miala opory (MALA BUGI Cieknaca Broda). Po ponad polrocznej przerwie w treningach (najpier zima, potem sterylka i babeszja 2 dni po operacji) ma motorek w tylku i mam nadzieje, ze ten motorek sie nie wyladuje do czasu pikniku.

Link to comment
Share on other sites

Pamietam Was z Płocka. Byliście z pseudo-łowcarkiem poniemieckim i sznaucerką i jakś zadyma była w namiociku (chyba łowcar spuszczał małej lanie :evil_lol: ). Coś mi się tak telepie po resztkach pamięci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Chevers
A mozesz odpowiedziec, czy jest jakas szansa na klase debiutow? Z tego co widzialam, chyba polowa psow startujacych w zerowkach, zalicza tez debiut, wiec chetni by byli :razz:[/quote]
Moi drodzy!!!!
Tu zwracam się do debiutantów.
Najbardziej mi zależy na dobrej zabawie i spotkaniu sie wszystkich agilitowców.Tak więc dla debiutantów przygotowała świetnne gry i zabawy agilitowe Dorotka Znajkiewicz.Więc bez większych oporów i niepotrzebnych stresów możecie pakowac plecaki , zabierać psy i wszystkie potrzebne akcesoria i spotykamy sie wszyscy na "[B][I]Pikniku".[/I][/B] Pozdrowienia dla wszystkich poczatkujących.
Piotr ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Pamietam Was z Płocka. Byliście z pseudo-łowcarkiem poniemieckim i sznaucerką i jakś zadyma była w namiociku (chyba łowcar spuszczał małej lanie :evil_lol: ). Coś mi się tak telepie po resztkach pamięci.[/QUOTE]

Dobrze Ci sie telepie :D łowcar rzeczywiscie raz probowal spuscic malej lanie, ale na szczescie nic sie nie stalo. A łowcar to Hugo, startowal teraz w Pecicach. Wygrali junior handling i dostali nagrode, nie pamietam dokladnie za co, cos w stylu maly przewodnik i duzy pies.

Chevers
No to chyba przyjedziemy z Dora. Jeszcze obgadam to dzis na treningu z sama zainteresowana :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_W']jak ja wam zazdroszczę :cool3: kurcze jak by sie dało odwołac wystawę w Krakowie, ale sie nieda:shake: juz pytałam to bym z Wami była:cool1:[/quote]

Ja też zazdroszczę. My też w tym czasie będziemy w Krakowie:-( .

Link to comment
Share on other sites

[B]Chevers[/B], a czy bylaby w sobote mozliwosc gdzies tam sobie pocwiczenia z suczka? Bo ona prawdziwego toru nigdy na oczy nie widziala, tylko skakala przez prymitywne hopeczki i biegala po niziutkiej i takze prymitywnej kladeczce. A ze sucz ma potencjal, to nie chcialabym jej zmarnowac. A kto wie, moze tym sopsobem kuzyn sie zacheci i sam bedzie z nia potem trenowal:p No i jezeli poardzlaby sobie, to w neidziele moze nawet bysmy gdzies w tych zabawach braly udzial:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla'][B]Chevers[/B], a czy bylaby w sobote mozliwosc gdzies tam sobie pocwiczenia z suczka? Bo ona prawdziwego toru nigdy na oczy nie widziala, tylko skakala przez prymitywne hopeczki i biegala po niziutkiej i takze prymitywnej kladeczce. A ze sucz ma potencjal, to nie chcialabym jej zmarnowac. A kto wie, moze tym sopsobem kuzyn sie zacheci i sam bedzie z nia potem trenowal:p No i jezeli poardzlaby sobie, to w neidziele moze nawet bysmy gdzies w tych zabawach braly udzial:lol:[/quote]
Witaj!!
Moja droga poniewaz impreza ma charakter Pikniku, więc myślę sobie że jest to do wykonania,jednak bardzo proszę zglos się do mnie, bardzo wcześnie ,gdyż jak sędziowie rozpoczną ustawianie toru,będzie to niemożliwe absolutnie.Szkoda że nie możesz przyjechać w piatek.Chyba nie możesz.Zapowiada sie spora brygada zjazdowiczów.A nawet są już chetni na przyjazd dużo,dużo wcześniej.Więc otwarcie wszystkich zapraszam.Mam nadzieję że bedzie to w końcu świetna okazja dla poczatkujących:, nauki , kontaktów,itd.To jest moim zamiarem.A dla zawodników juz sprawdzonych w bojach świetna możliwość sprawdzenia się winnych okolicznościach niz tylko Puchar Polski.I niech tak zostanie.
pozdrawiam
piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Spokojnie, termin zgłoszeń upływa za 2 tygodnie. Jeszcze zapłaczesz, jak Ci się konkurencja wysypie :evil_lol:[/QUOTE]

No wlasnie dlatego taka w goracej wodzie kompana jestem :D Wole sie wczesniej psychicznie przygotowac :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Olaboga :crazyeye:
Dalej być nie mogło ????[/quote]

PARSONRK mogło - jeszcze są Suwałki...

[quote]Chyba sobie odpuszczę ten wyjazd :razz:[/quote]
my niestety chyba też....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Ja też zazdroszczę. My też w tym czasie będziemy w Krakowie:-( .[/quote]
Wygląda na to, że połowa Dogomanii będzie na pikniku w Białymstoku, a druga połowa będzie się wystawiać w Krakowie :evil_lol: (to ci, którym się nie pofarciło).

Link to comment
Share on other sites

Klub Sportów Psich ALPI i Agility Club HoPsA serdecznie zapraszają na drugie już w Polsce zawody Superweave, na których będziemy pobijać rekordy i Polski i Świata!
Zawody odbędą się w czasie Pikniku Agility 24,25 czerwca w Białymstoku.
Regulamin dostępny jest na stronie [url]www.hopsa.pl/superweave_regulamin.htm[/url]
Zgłoszenia na [email][email protected][/email] wraz z dokładnym wzrostem psa do 18 czerwca.

pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Wygląda na to, że połowa Dogomanii będzie na pikniku w Białymstoku, a druga połowa będzie się wystawiać w Krakowie :evil_lol: (to ci, którym się nie pofarciło).[/quote]

a wyglada na to, ze niedobitki beda musieli odrabiac Boze Cialo w sobote :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
chyba, ze uda sie cudem przekonac szefa by dal urlop lub cos innego wykombinowac :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niuka']Klub Sportów Psich ALPI i Agility Club HoPsA serdecznie zapraszają na drugie już w Polsce zawody Superweave, na których będziemy pobijać rekordy i Polski i Świata!
Zawody odbędą się w czasie Pikniku Agility 24,25 czerwca w Białymstoku.
Regulamin dostępny jest na stronie [URL="http://www.hopsa.pl/superweave_regulamin.htm"]www.hopsa.pl/superweave_regulamin.htm[/URL]
Zgłoszenia na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wraz z dokładnym wzrostem psa do 18 czerwca.

pozdrawiam serdecznie :)[/quote]
No to chyba trzeba będzie Fionę zgłosić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka']a wyglada na to, ze niedobitki beda musieli odrabiac Boze Cialo w sobote :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
chyba, ze uda sie cudem przekonac szefa by dal urlop lub cos innego wykombinowac :roll:[/quote]

Najlepiej coś innego wykombinować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...