Jump to content
Dogomania

Dziewczynka Lejdi wraca z adopcjii,Ds w Zabrzu


Gosiara

Recommended Posts

Mama została w starej szopie:(Mama jest malutka sięga do łydki ledwo ledwo:)Waży może ze 6kg jest bardzo zabiedzona;(Jest dokarmiana przez wiga138 z Warszawy,ale to tylko 3 dni(weekend)w resztę dni dostaje chleb z woda od starej babci,gdy znajdzie się domek wiga138 zabierze Ją do sterylki,na szczepienie itd...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosiara']hallo Sosnowiec,jest tu ktoś z Sosnowca żeby zrobił wizytę prze adopcyjną dla suni?[/QUOTE]
Po północy dostałam konkretny telefon od pani Izabeli z Sosnowca,czemu taka pora?Bo pani chciała sobie sunię zaklepać...Rok temu ukradli jej Yorka,uratowała kociaka od utopienia ma Go u siebie na stałe ,tęskni za psem w ogłoszeniu urzekły Ją oczy suni...Zgadza się na wszystkie warunki,wizyta przed adopcyjną,umowę,sterylizację...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']hallo Sosnowiec,jest tu ktoś z Sosnowca żeby zrobił wizytę prze adopcyjną dla suni?[/QUOTE]
tu pisz tu prawie sam sosnowiec ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/134487-SCHRONISKO-W-SOSNOWCU-zapomniane-nie-kochane-potrzebujące-miłości[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']Po północy dostałam konkretny telefon od pani Izabeli z Sosnowca,czemu taka pora?Bo pani chciała sobie sunię zaklepać...Rok temu ukradli jej Yorka,uratowała kociaka od utopienia ma Go u siebie na stałe ,tęskni za psem w ogłoszeniu urzekły Ją oczy suni...Zgadza się na wszystkie warunki,wizyta przed adopcyjną,umowę,sterylizację...:)[/QUOTE]

Nie trzeba dziękować :):):):) ja napisałam o malutkiej suni do pani :) i widze że się udało... ciesze sie :)

Link to comment
Share on other sites

nie rozumiem jednej rzeczy. od wczoraj próbuję ustalić cokolwiek o mamusi. mam dla niej DT o czym wspomniałam przez telefon. Nie wiem, może DT jest niepotrzebny bo z Waszej strony jest zupełny brak zainteresowania. Czekam i czekam, kolejny dzień się kończy, czas mija a sunia, zamiast być już bezpieczna wciąż jest nie wiadomo gdzie.

Link to comment
Share on other sites

Marysia jutro zadzwoni dziś już nie miała sił mamusia ma jeszcze jedną córeczkę...Chora w szpitalu w Wawie...:(Dziś było jeżdzenie z mała po specjalistach...Marysia dzwoniła do mnie około 22 ze jest strasznie zmęczona,wykończona,międzyczasie jeszcze miała zaległości w pracy...Jutro się odezwie z rana na pewno!Tymczas jak najbardziej potrzebny!!!Tylko ze tez ratowanie jednej z siostrzyczek też ważne!
Ja też od rana w drodze,mam problemy zdrowotne z psem muszę z Nim jezdzić na drenarze do veta,nie miałam w głowie nic innego,przepraszam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...