Jump to content
Dogomania

Jaguszkowo


Jaga.

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza.']To ja nie byłam prześladowcą bo nie przeprosiłam :P[/QUOTE]
ej to tak jak ja :eviltong::eviltong::eviltong:

[quote name='Izabela124.']Ja mam przywileje :eviltong::diabloti:[/QUOTE]
zbanować ją! nieważne że ma przywileje :diabloti:

[quote name='mychaaaaa']Izabelę też trzeba podkablować. Jakim prawem ma dwa banerki i jeszcze dwa linki? :-x[/QUOTE]
dawaj podkablujemy :evil_lol: Ty banerki ja linki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja podpiszę:razz: [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABUAAAATCAIAAADwLNHcAAAAg0lEQVQ4ja2Syw3AIAxDvf+JkTwCG6UH1DYlJkEqFieT54QPcEq28KnMtgnLiAZwitjnByz4ZH4GZ5apRbcKPkasYB3h57cvJiME313EBBcjPDDDHtcRr9NVNcMpsv4AzPQLDn+LH6V2y5sZz5+8j4h8DeN7VZ73W8w/lXR1aaKiyXFd3UGdn3xGG/IAAAAASUVORK5CYII=[/IMG] bana jej! :diabloti:[IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABUAAAATCAIAAADwLNHcAAAAg0lEQVQ4ja2Syw3AIAxDvf+JkTwCG6UH1DYlJkEqFieT54QPcEq28KnMtgnLiAZwitjnByz4ZH4GZ5apRbcKPkasYB3h57cvJiME313EBBcjPDDDHtcRr9NVNcMpsv4AzPQLDn+LH6V2y5sZz5+8j4h8DeN7VZ73W8w/lXR1aaKiyXFd3UGdn3xGG/IAAAAASUVORK5CYII=[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Jaga, to Ty wrzuciłaś ten baner "Sygnatura zjadała nienarodzone płody rolne i zakrzywiała czasoprzestrzeń?" :eviltong:[/QUOTE]
ej no przecież że nie moderator :D :diabloti:

[quote name='Maalwi']Jaga,dzisiaj mi się śniły twoje psy :D
ze Johny na mnie krzywo patrzył a Goldie była w jakimś ubranku bejsbolowym niebieskim i ja mówiłam,ze kupie takie Bibi ;D[/QUOTE]
omg :D dobre :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']mi też z tego wszystkiego najbardziej banerek się podoba :evil_lol: Jaga, jak idealnie oddaje Twoje wnętrze i Twoja galerię :grin:[/QUOTE]

buahahahhaa dzięki, dobrze wiedzieć :diabloti::diabloti:

[quote name='Joanna Karasiewicz']Ty sie nie wygłupiaj i dawaj spowrotem swój banerek[/QUOTE]

nie mogę bo łamie regulamin ;)

[quote name='ahedok']witam
śliczne psiaki :loveu:

i fajny banerek :evil_lol:[/QUOTE]
witam :) i dziękuję hahaha ;) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']Jaga jaki Ty masz benerek:-D[/QUOTE]
dzięki ;) sama robiłam :diabloti:

[quote name='Izabela124.']Ha ha to czekam na tego bana :P
A banner masz doskonały![/QUOTE]
dzięki :diabloti:
ja już doniosłam więc ban będzie niebawem buahahahaha :diabloti::diabloti::diabloti:


[img]https://lh4.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TbKeSkV3KTI/AAAAAAAACsA/TWVaaItk5uQ/_CSC0378%20%282%29%20-%20Kopia.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Kiepski z Ciebie donosiciel, bo nie możesz się chwalić, że doniosłaś :eviltong:[/QUOTE]
ej przecież cała frajda jest w tym że mogę się pochwalić że doniosłam :diabloti:

[quote name='magdabroy']Ja też Wam życzę Wesołych Świąt[/QUOTE]

dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...