Jump to content
Dogomania

Jaguszkowo


Jaga.

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='psyja']ooo ile fot:loveu: ależ Goldek ma super kolor! pierwszy raz taki widzę, srebranwy, złotawy, czarnawy, białawy.. i nie wiem co jeszcze:diabloti: ale wygląda to naprawdę fajnie.
no i włosek widać roooośnie:smile:[/QUOTE]

włosek roooośnie, mam nadzieję że włosem pójdzie w babcię od strony mamy :) miałabym jorka w domu ;) na fotach to śmierka przed kąpielą więc nieszczególna ale co tam :D a mama zamiast wykąpać to wsadziła w olej :diabloti: ale jutro kąpiemy bo już nie mogę na nią patrzeć hahaha wygląda jak mokra (sąsiad się wczoraj nią zachwycał hihi zastanawiam się czy przez grzeczność czy też potrzebuje okularów :diabloti:)
Goldas ma super kolor, na zdjęciu tego nie widać, ja po fotach myślałam że ona jest czb a jak ją zobaczyłam na żywo to zupełnie inne kolorki ma, bardzo piękne, dużo karmelu i złotawego kremu ale na fotach to się tak nie da uchwycić, poza tym ten karmel jest na bieli więc to się zlewa wszystko i wygląda jak białe
ale na razie czarny się nie wybarwia czyli może zostanie taka multikolorka, co mnie bardzo cieszy bo jej ten kolorek pasuje idealnie, czysty czarny by nie był taki cudny. zresztą Tesitesi jest czarna (gdzieniegdzie :diabloti:) więc takie urozmaicenie jest jak najbardziej wskazane ;) za to Johnny się ładnie rozjaśnia na srebro i wygląda że będzie miał piękny kolorek bo swego czasu był szary jak szmata do mycia podłóg (chociaż dla mnie i tak wyglądał cudnie hahahah :eviltong: ślepa miłości matczyna :eviltong:
pojechałam z nim 1 raz do rodziców, moja mama "omg jaki on paskudny"... dwa dni później "jejku jaki on śliczny nie wiem jak mogłam powiedzieć że on jest brzydki, jak on taki śliczny jest" :eviltong::diabloti:)

[quote name='ania90'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TaoRzjMf5aI/AAAAAAAACNg/WXbcs68zzk4/s512/[/URL]_ co to za rasa?

ze umie chodzic na dwoch lapach a nie na 4 lapach:D[/QUOTE]
hahahaha ;) grzywki tak lubią ;) Johnny jak była zima i zaspy mu coś zasłaniały to chodził na smyczy na dwóch nogach, ja tylko czekałam aż ludzie mu zaczną pieniądze rzucać bo każdy się oglądał :D a jak zobaczy psa to leci do niego na dwóch łapach i jeszcze gada :D Goldie z tego co widzę nie lepsza jest :D

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh6.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TaoTjbxKZ0I/AAAAAAAACR8/cNzzINJIGpQ/_DSC0524.jpg[/url] jaka zapatrzona damulka :-P

[url]https://lh4.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TaoU7yZSlCI/AAAAAAAACV0/upU7YSL7pz8/_DSC0626.jpg[/url] galopujące koniki :lol:

[url]https://lh6.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TaJNOJWfKMI/AAAAAAAAB5s/3EIvzfon4mo/_CSC0328.JPG[/url] grzeczne mopiki :evil_lol:

[url]https://lh3.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TaCnRBpCL6I/AAAAAAAABxo/kTlcq_vlOxY/_CSC0507.JPG[/url] jaki wypucowany :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']
Goldas ma super kolor, na zdjęciu tego nie widać, ja po fotach myślałam że ona jest czb a jak ją zobaczyłam na żywo to zupełnie inne kolorki ma, bardzo piękne, dużo karmelu i złotawego kremu ale na fotach to się tak nie da uchwycić, poza tym ten karmel jest na bieli więc to się zlewa wszystko i wygląda jak białe
[/QUOTE]

mam nadzieję, że zobaczę ja na żywo na wystawie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']he he to takiego cyrkowca tez sobie kupie :evil_lol: bo teraz mam psa z adhd[/QUOTE]
to tak jak Johnny, świrus jeden :D nosi go całymi dniami, męczy po kolei Tesi, Goldie, mnie, Tesi, Golde... itp.... w przerwach wymuszając spacerki i treningi

[quote name='Sylwia K']mam nadzieję, że zobaczę ja na żywo na wystawie:cool3:[/QUOTE]
na którejś na pewno ;) na warszawskiej pewnie się pojawimy bo to tak blisko że grzech nie być

Link to comment
Share on other sites

wpadamy jutro może być? :diabloti: hahaha ;)
fotki pięknego Johnego mam wrzucę jutro a Goldie mialam robić przedwczoraj ale ostatecznie wrzuciłam w olej, jutro kąpanko i pięknionko to i fotki będą

Asiu zawsze chętnie do Ciebie przyjedziemy, pięknie robisz puffy i jakbyś chciała kiedyś zrobić moje to będę zachwycona :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']wpadamy jutro może być? :diabloti: hahaha ;)
fotki pięknego Johnego mam wrzucę jutro a Goldie mialam robić przedwczoraj ale ostatecznie wrzuciłam w olej, jutro kąpanko i pięknionko to i fotki będą

Asiu zawsze chętnie do Ciebie przyjedziemy, pięknie robisz puffy i jakbyś chciała kiedyś zrobić moje to będę zachwycona :)[/QUOTE]

Jak bym miała wolne to nie było by problemu mogła bys wpadać jutro ale wolną mam dopiero sobote i w planach wielkie sprzatanko hi hi, ale Jona i Goldi zawsze z przyjemnościa zrobie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna Karasiewicz']Jak bym miała wolne to nie było by problemu mogła bys wpadać jutro ale wolną mam dopiero sobote i w planach wielkie sprzatanko hi hi, ale Jona i Goldi zawsze z przyjemnościa zrobie[/QUOTE]
no to miłego sprzątania ;) my sami na święta to i nie będę nic robić.
a za chęci zrobienia moich dzieciaków dziękuję, chętnie skorzystam :loveu:

[quote name='paniMysza']a mi sie takie poczochrane w sumie chyba nawet bardziej podobaja, takie łobuziaki;)[/QUOTE]
to moje są w większości czasu takie poczochrane ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']my też się nad Warszawą zastanawiamy hihi[/QUOTE]

Ania, jak coś byśmy razem pojechały! ;)
Ale w Wawie konkurencja duuża :eviltong: może z 5 samków w klasie będzie :eviltong:
I jeszcze taki myk, że w Warszawie samki sędziować będzie ta sama sędzina co w Radomiu... w Radomiu zwykle mało samków jest (2-3 ogólnie na całą wystawę) i jeśli udałoby się jakimś cudem wniosek dostać to do Wawy już byśmy nie jechali :eviltong:

edit: sprawdziłam stawkę CACIB Wawa z ub. roku i w samkach w klasie młodzieży były 2 psy i 3 suki :eviltong: więc bez tragedii ;)

A w grzywaczach to pewnie sporo wychodzi w stawce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Ania, jak coś byśmy razem pojechały! ;)
Ale w Wawie konkurencja duuża :eviltong: może z 5 samków w klasie będzie :eviltong:
I jeszcze taki myk, że w Warszawie samki sędziować będzie ta sama sędzina co w Radomiu... w Radomiu zwykle mało samków jest (2-3 ogólnie na całą wystawę) i jeśli udałoby się jakimś cudem wniosek dostać to do Wawy już byśmy nie jechali :eviltong:[/QUOTE]

pewnie, że tak;) jak coś ja bym nawet towarzysko mogła jechać, wziąć śmierdzielka niech pochodzi po wystawie bo mu się to przyda. Haniskowi też by pewnie nie zaszkodziło:D więc ja chętna na jechanie czy to towarzysko czy do wystawiania.
już Ty się nie martw, ogracie Radom:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']pewnie, że tak;) jak coś ja bym nawet towarzysko mogła jechać, wziąć śmierdzielka niech pochodzi po wystawie bo mu się to przyda. Haniskowi też by pewnie nie zaszkodziło:D więc ja chętna na jechanie czy to towarzysko czy do wystawiania.
już Ty się nie martw, ogracie Radom:D[/QUOTE]

Ania, chodź na Kraków! W ubiegłym roku na całą klasę młodzieży był tylko 1 pies :eviltong: 2 lata temu podobnie buahahah :D

[Jaga przepraszam za spam hihihihi]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Ania, chodź na Kraków! W ubiegłym roku na całą klasę młodzieży był tylko 1 pies :eviltong: 2 lata temu podobnie buahahah :D

[Jaga przepraszam za spam hihihihi][/QUOTE]


Nie rozpędzajcie się tak :P
I w Wawie i w Krakowie dziewiątka w niedziele a piątka w sobotę :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']A nie prawda! W Krakowie i V i IX w sobotę :eviltong: [url]http://republika.pl/taksoft/ZKwP-Krakow/CACIB/Cacib_2011_sedziowie.htm[/url][/QUOTE]


Aaaaa faktycznie :mdleje:
To jak będziesz jechać na Kraków to ja tez chcę, towarzysko :razz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][Jaga przepraszam za spam hihihihi][/QUOTE]spamerki :diabloti: buahahahaha :diabloti:

ja myślę nad warszawską, ale nie wiem czy będę zgłaszać i którego. mam 3 do wyboru :razz:

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=m8P_Z4cuK0A"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...