Jump to content
Dogomania

CYNEK/GUCIO już bezpieczny w DT!


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam przed chwilą z Panem,nikt nie widział Cynka,Pan twierdzi,ze pies uciekł nie w strone miasta tylko gdzieś w krzaki.Jak myślicie czy jest sens zawiadamiać schronisko w Tarnowskich Górach,podobno gdzieś tam są tez Miedary?
Dziewczyny proszę rozwieście plakaty,może ktoś go widziała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']czy jest szansa, że podejdzie do kogoś obcego, czy jest raczej nieufny? Adresówki oczywiście nie miał.[/QUOTE]
Adresówki pewnie nie ale ma czipa,obrożę i jest bardzo charakterystyczny...żeby tylko domek choć trochę chciał bardziej zaangażować się...a ja jakoś nie czuję tego zaangażowania...

Link to comment
Share on other sites

O rany dopiero teraz odczytałam wiadomość , niech to diabli u nas na Śląsku to jakaś plaga ucieczek, już kilka psów zwiało i nie wszystkie udało się złapać.
Skontaktuję się z domkiem i naszym schroniskiem. Jestem w szoku , miałam zamiar wybrać się do nich poznać Cynka.

Link to comment
Share on other sites

wydrukowałam kilka plakatów, porozwieszam w okoilicah świetojanskiej jak dzis bede z psem na spacerze, mozna by porozwieszac w autobusach na linii tarnogórsiej, al jesli ktos ma znajomosci w kzk gop...spytam w zaprzyjaxnionym sklepiku o wywieszenie plakatu (w okolicach warszawskiej),

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Może mogłabyś wydrukować kilka plakatów i rozwiesić w okolicy?[/QUOTE]


Już to zrobiłam, zaraz pojadę w tamtą stronę i rozwieszę. Rozmawiałam też z Panem opiekunem i wiem juz coś więcej o nim, wyglada na to ze jest nieufny i nie podejdzie do ludzi z merdaniem ogonka. Pan przeczesał okolice kilka razy i ciekawa rzecz, że nikt nie widział tego psiaka. Taki charakterystyczny , powinien się komuś rzucić w oczy. Może ogłoszenia zadziałają. Mam nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Tak sobie teraz pomyślałam, że może na tych plakatach dopisac nr Romki, gdyby się okazało, że rodzina nie ma woli odzyskania psa. Czy jest to możliwe? Choćby długopisem [B]604 101 165, zaznaczeniem, że to telefon do wolontariuszy schroniska.
[/B][/QUOTE]

Czyli uważasz, że nie trzeba dopisywać numeru Romki?

Kurczę Cynek może leźć przed siebie i w ogóle się nie oglądać, pewnie wraca do Łowicza na piechotę... :-( Nie wiadomo jak daleko już zaszedł, żeby jednak spróbował wrócić do domu... ech...

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia porozwieszane w całej okolicy, nie tylko moje, Iza i Aneta też skutecznie " zaśmieciły" ten teren. Pan wybiera sie ponownie z kolegą na poszukiwania.
Rozmawiałam z ludźmi spotkanymi na miejscu i nikt takiego psiaka nawet nie widział:-(
Nie wiem czy to znaczy, że zaszył się w jakimś kącie i jeszcze nie zgłodniał, czy już gdzieś dalej przewędrował? No teraz tylko łud szczęścia, że ktoś zobaczy psiaka i
ogłoszenie i da znać. Jak dadzą znać do gliwickiego schronu to też byłoby dobrze bo
go zaraz przechwycimy . Tylko niech on się gdzieś pokaże!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Trzymam kciuki za znalezienie Cynka. Skubiś też uciekł z domu :([/QUOTE]
cholera, domy są nieodpowiedzialne. Pies musi mieć dość czasu by przekonać się, że to miejsce jest jego domem. Mnie się wydaje, że Cynk zaszył się gdzieś w dziurze, w krzakach i czeka na noc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']cholera, domy są nieodpowiedzialne. Pies musi mieć dość czasu by przekonać się, że to miejsce jest jego domem. Mnie się wydaje, że Cynk zaszył się gdzieś w dziurze, w krzakach i czeka na noc.[/QUOTE]

Szczególnie że na każdej wizycie przed i po adopcyjnej mają to tłuczone do głowy, eh słów brak :shake: Cynek musi się gdzieś żywić, nawet jeśli gdzieś zaszyty to coś musi jeść. Oby go ktoś zobaczył

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...