Jump to content
Dogomania

Foksterier gładkow. 9 msc, czekamy....


ulvhedinn

Recommended Posts

Dobra, rozmawiałm z panem, zarzeka się że absolutnei i za skarby świata nie chce oddawać Daktyla, tylko za duzo mu się na raz na głowe zwaliło. Umówilismy się na sobotę, potem pan zostaje jeszcze dwa tygodnie we Wrocku i jest bardzo chetny np na wspólne spacery ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ulvhedinn']Dobra, rozmawiałm z panem, zarzeka się że absolutnei i za skarby świata nie chce oddawać Daktyla, tylko za duzo mu się na raz na głowe zwaliło. Umówilismy się na sobotę, potem pan zostaje jeszcze dwa tygodnie we Wrocku i jest bardzo chetny np na wspólne spacery ;)[/QUOTE]
To super ! :)
Trzymam bardzo mocno kciuki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Reaguje, mniej więcej tak jak i na Daktyl i na "chodźże tu baranie" ;)[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Powiem szczerze, że już się zaczęłam obawiać:shake:mam nadzieję, że już w sobotę mały wróci do swojego pana:lol:nieszczęśliwy zbieg okoliczności rzeczywiście mógł się zdarzyć...
A co się stało, że był wet potrzebny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Chipa juz ma ;) adresówki dopilnuję, a patysiów dopilnuje sam Daktyl, no wiecie, znudzony foks, to niedobry foks ;)[/QUOTE]

Tylko trzeba będzie coś w danych bazy zmienić... No i czy takiego chipa odnajdą w bazie Polskiej za granicą?

Link to comment
Share on other sites

Ufff....

Daktyl pojechał....

Pan okazał sie bardzo sympatyczny i przejęty odnalezionym psidłem- przy mnie radośnie obdzwonił chyba połowę znajomych ;) Fajne jest to, ze cały czas miał rzeczy młodego- posłanka, zabawki.... widać wierzył, że może ... Wycałował Dakiego (mi sie też "dostało").
Daktyl z poczatku był zdezorientowany, ale szybko sie rozkręcił, wyraźnie tez poznał miejsce w którym mieszkał z panem we Wrocku (pojechaliśmy tam).

Daki jak się okazuje ma teraz trzy imiona- rodowodowe Hugo, pierwsze domowe- Dino i drugie domowe- Daktyl ;)


Będe w kontakcie z Panem, na razie umówiliśmy się na spacer Daktylowo-Kraksowy, na pwno dopiluję adresówki, w przyszłym tygodniu przerejestrujemy tez psiaka w Urzędzie Miasta, no i trzeba będzie wprowadzić dane do ogólnopolskiej bazy danych, ew dowiedziec sie jakie jescze bazy danych są "na Europę".


AAa--- pan podziela moją pasję do starych aut z naciskiem na garbusy......... ma garbatka...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Wycałował Dakiego (mi sie też "dostało").[/QUOTE]

A pan fajny?:cool3:

Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że już będzie pilnował psiaka:lol: jestem przekonana, ze instrukcje co do tego dostał odpowiednie:evil_lol:

Dawno zaginął Daktyl?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']A pan fajny?:cool3:

Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że już będzie pilnował psiaka:lol: jestem przekonana, ze instrukcje co do tego dostał odpowiednie:evil_lol:

Dawno zaginął Daktyl?[/QUOTE]
A dawno, jak jeszcze było zimno. Zaginął w okolicach ul Kochanowskiego, blisko Parku Szczytnickiego....

A co ciekawe obrózkę miał Daktyl tą samą, kiedy trafił do schronu, tylko przepiętą na ostatnią dziurkę, bo to była obróżka dzieciakowata... czyli ktoś w międzyczasie musiał się nim zajmować.

Dzisiaj zamawiamy adresówke z telefonem pana, na razie kazałam nie zdejmować tej z moim numerem. Tak na wszelki wypadek....

Link to comment
Share on other sites

To miał szczęście naprawdę, że odzyskał psiaka, rzadko tak bywa. Jeśli zaginął kilka miesięcy temu...
Być może ktoś go miał w domu i znowu uciekł:roll:mam nadzieję, że już mu się to nie uda, a pan zdaje sobie z tego sprawę, że musi go porządnie pilnować.

Borówka16 brak odpowiedzi na nasze pytanie:cool3::placz:

Link to comment
Share on other sites

Mogło tak być ,że ktoś go przygarnął bo fajny szczeniaczek. A szczeniaczek pokazał charakterek foksa i go wyeksmitowano 8-)

Niewielu jest ludzi, którzy lubią*ten typ psa. Hiperaktywny, łobuz, lubiący niezależność, ciągle kombinujący... Ja akurat uwielbiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']To miał szczęście naprawdę, że odzyskał psiaka, rzadko tak bywa. Jeśli zaginął kilka miesięcy temu...
Być może ktoś go miał w domu i znowu uciekł:roll:mam nadzieję, że już mu się to nie uda, a pan zdaje sobie z tego sprawę, że musi go porządnie pilnować.

Borówka16 brak odpowiedzi na nasze pytanie:cool3::placz:[/QUOTE]
No właśnie:-(:razz:

[quote name='ulvhedinn']A ciotki to tylko o jednym myślą.......

...no dobra, facet całkiem, całkiem fajny.......... ;)[/QUOTE]
Doczekałyśmy się odpowiedzi jednak :cool3::multi:
Tak jak Rita ,czekam na relacje ze spotkanie ,ale nie tylko psów :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam nowego kandydata.
[B]ulv[/B] Pisalaś o jakimś fajnym domku, który prawie był dla Dakiego. Czy byłby jeszcze aktualny?
Otóż dziś przeglądalam ogłoszenia i trafiłam na takie, że ktoś chce oddać 17 miesięcznego foksa z papierami. Zaraz napisalam i przestrzeglam, że w ten sposób pies może wpaść w niepowolane ręce. Ktoś już się ustawił w kolejce po niego. Pan do którego napisałam w sprawie foksika zadał mi mnóstwo szczegółowych pytań zastrzegając,że chce go oddać w jak najlepsze ręce. Mail był naprawdę budujący i widać było troskę i znalezienie psu jak najlepszego domku. choć nawet najlepszy psedo potrafi przebrać się w owczą skórę i wyłudzić takiego psa tym bardziej, że jest tak sobie do oddania.

oto chłopczyk

[IMG]http://i43.photobucket.com/albums/e390/hanka_r/pies_19792_100816181445.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...