Jump to content
Dogomania

Wielki pies w malenkim kojcu -czy tak mozna??


Recommended Posts

Jak dla mnie to to nie jest normalne trzymanie w takim małym kojcu psa, nawet mniejszego. Sama zabierałam z podobnej klitki suczkę, to był koszmar. Miała tylko rok i żyła tam od zawsze, z własnymi odchodami, nigdy nie wypuszczana. Jak na mnie spojrzała to już było po mnie, musiałam ją wyciągnąć !
Jeżeli chodzi o te drewniane podłogi to myślę że to nie za dobry pomysł, jak deszcz pada to potem to wszystko gnije, chyba że jest daszek ale pies czasami też wchodzi mokry, jakoś mnie to nie przekonuje. Mój pies ma kojec betonowy, budę murowaną a w środku ma drewno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']A dlaczego miałby sikać w kojcu? Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie trzyma psa w tym 24h/dobę?[/QUOTE]
Na dłuższą metę pies w mieszkaniu to też nienajlepsze rozwiązanie. Nie mówię o trzymaniu psa w kojcu non stop, tym bardziej, jeśli posiada się duży ogródek.
Wyłączam z tego zerowe temperatury, szczególnie jeśli chodzi o psy z natury nieprzystosowane do warunków panujących często w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

Darianna czy sądzisz że każdy wypuszcza psa z kojca ? Jeżeli tak sądzisz to niestety tak nie jest. Wiele osób trzyma psy w kojcach całe życie. Taki przysmak opisuje marra.

MARRA. Oczywiście trzymanie psa w tak małym kojcu jest nienormalne i nowelizacja Ustawy powinna wprowadzić przepis który odpowiednio nakazuje jaki powinien być minimalny wymiar takowego kojca.
Zgadzam się z tobą w 100 procentach że kojce drewniane mogą zostać poddane procesowi gnicia nie tylko z powodu moczu ale także właśnie warunków atmosferycznych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka100']Darianna czy sądzisz że każdy wypuszcza psa z kojca ? Jeżeli tak sądzisz to niestety tak nie jest. Wiele osób trzyma psy w kojcach całe życie. Taki [COLOR=red]przysmak[/COLOR] opisuje marra.[/QUOTE]

:lol::lol: Pyszczek mi się uśmiał na to hasło :lol::lol: Widać o czym myśli każdy psiarz :loveu:

Żeby nie odbiegać dodam, że zawsze byłam przekonana o tym że są nakazane wymiary kojców odgórnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...