Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UWAGA!!!

Wieczorem 13 sierpnia (wtorek) zaginął wyadoptowany ze schroniska w Katowicach pies o imieniu Bolek. Pies mieszkał na terenie Katowic, podkopał się pod ogrodzeniem i uciekł. Bolek ma 7,5 roku, jest bardzo nieufny w stosunku do obcych ludzi, raczej nie podejdzie do nikogo. Gdyby ktoś go widział albo trafił do Waszego schroniska proszę o kontakt pod numerem tel.: 668-452-677.

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-wyiOQ1vTb_w/UfPPUlm9A1I/AAAAAAADL4s/yYW0Tfv5FwM/s720/IMG_0752.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']To może ci co mają, to niech wpłacą do TOZu, ale fakturę w całości niech pokryje TOZ? Bo są tacy dla których 12 zł to jest wydatek, a TOZowi się przyda faktura...[/QUOTE]

Dlatego oferowałam, że opłacę udział tym, których nie stać.. W zeszłym roku udało się pojechać bez angażowania funduszy TOZu
W każdym razie moja oferta pozostała bez odzewu więc daję ludziom znać, że płaci TOZ a Ci co mają niech wpłacą na konto TOZu

[quote name='__Lara']Ja bym jechała, mogłabym wziąć Szadę - tylko czy ona jedna sama może jechać z całego boksu?

Chciałam wziąć też moją Megi, z którą poszedłby mój mąż. W sumie to też Psitulak :smile: Pojechalibyśmy własnym autem.[/QUOTE]

Zapraszamy :) W kwestii psów najlepiej pytać Myszki.. ale my również bierzemy pojedyncze psy z boksu ;)

[quote name='asikowska']moja Gosia niestety nie da rady bo wyjeżdza[/QUOTE]

Ok, szkoda ale dzięki za info

Link to comment
Share on other sites

Saro, a czy bierzecie kogoś z boksu Avi Krapo? I czy ktoś tam przybył? Bo może Ci co adoptowali Kaję wzięliby ją i ten jej stary boks. No bo innych psów się raczej boją łączyć.

To fajnie z TOZem, bo mnie jest łatwiej wpłacić już z Katowic i najchętniej po pierwszym, a koleżanki z Teatru dadzą mi gotówkę - więc wszystko hurtem wrzucę 1-go września.

Edited by Bjuta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Skuś się, skuś! :) Tylko następny dzień jest trudny...[/QUOTE]

Hehe, ano :) Ja też na 14km.

[B]Mysiu_[/B], czy Szada mogłaby iść jako jedyna z boksu?

Dzisiaj prawdopodobnie Pan z Torunia przyjedzie po Alonkę :)

Edit: Pan jest już w Zabrzu :) Alonka trafi do fajnego domku :) Pan mi mówił, że ma jeża :) Ogólnie to dużo podróżuje i jeździ ( w tym nurkuje), więc Alona nie mogła lepiej trafić (uwielbia pływać). Bardzo się cieszę, Pan ją wypatrzył na tablicy :)

Edited by __Lara
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Saro, a czy bierzecie kogoś z boksu Avi Krapo? I czy ktoś tam przybył? Bo może Ci co adoptowali Kaję wzięliby ją i ten jej stary boks. No bo innych psów się raczej boją łączyć.

To fajnie z TOZem, bo mnie jest łatwiej wpłacić już z Katowic i najchętniej po pierwszym, a koleżanki z Teatru dadzą mi gotówkę - więc wszystko hurtem wrzucę 1-go września.[/QUOTE]

Bjutko w tym boksie jest Kroked i Avi, niestety moim zdaniem i jedno i drugie mogłoby mieć problem z taką sytuacją i do tego z obcymi osobami :-( Avi się boi, a Kroked atakuje obcych osób.

[quote name='__Lara']Hehe, ano :) Ja też na 14km.

[B]Mysiu_[/B], czy Szada mogłaby iść jako jedyna z boksu?

Dzisiaj prawdopodobnie Pan z Torunia przyjedzie po Alonkę :)

Edit: Pan jest już w Zabrzu :) Alonka trafi do fajnego domku :) Pan mi mówił, że ma jeża :) Ogólnie to dużo podróżuje i jeździ ( w tym nurkuje), więc Alona nie mogła lepiej trafić (uwielbia pływać). Bardzo się cieszę, Pan ją wypatrzył na tablicy :)[/QUOTE]

Myślę, że Szada może jak najbardziej :) Ten Pan adoptował jednak Luczę, bo Alona jednak gabarytowo trochę za duża była i Lucza mu chyba bardziej tą jego sunię przypominała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Saro, a czy bierzecie kogoś z boksu Avi Krapo? I czy ktoś tam przybył? Bo może Ci co adoptowali Kaję wzięliby ją i ten jej stary boks. No bo innych psów się raczej boją łączyć.

To fajnie z TOZem, bo mnie jest łatwiej wpłacić już z Katowic i najchętniej po pierwszym, a koleżanki z Teatru dadzą mi gotówkę - więc wszystko hurtem wrzucę 1-go września.[/QUOTE]

Bjutka w tym boksie jest Avi i Kroked i ostatnio nikogo nowego nie było.. I oczywiście znów Myszka musiałaby się wypowiedzieć co o nich sądzi bo przyznam, że nie wiem ile Avi ma lat, w sensie czy się łapie w widełki wiekowe ;) A Krokcio czy się zgodzi z innymi psiakami, a oni jechaliby sami autem? W sensie w aucie bylaby tylko Kaja, Avi i Kroked?

TAAA... TAK TO JEST JAK SIĘ ODPISUJE NIE CZYTAJĄC KOMENTARZY PONIŻEJ :)

W ogóle to super by było jakby się Kaja pojawiła <3



Lara moja Lucza podkradła Ci Pana :oops: W każdym razie Pan dużo ze mną pisze i obiecuje dawać znać jak tam sobie z nią radzi...

Edited by saraisa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='saraisa']Bjutka w tym boksie jest Avi i Kroked i ostatnio nikogo nowego nie było.. I oczywiście znów Myszka musiałaby się wypowiedzieć co o nich sądzi bo przyznam, że nie wiem ile Avi ma lat, w sensie czy się łapie w widełki wiekowe ;) A Krokcio czy się zgodzi z innymi psiakami, a oni jechaliby sami autem? W sensie w aucie bylaby tylko Kaja, Avi i Kroked?

TAAA... TAK TO JEST JAK SIĘ ODPISUJE NIE CZYTAJĄC KOMENTARZY PONIŻEJ :)

W ogóle to super by było jakby się Kaja pojawiła <3



Lara moja Lucza podkradła Ci Pana :oops: W każdym razie Pan dużo ze mną pisze i obiecuje dawać znać jak tam sobie z nią radzi...[/QUOTE]

Ważne, że wyjechał nie z pustymi rękami, bardzo się cieszę :) Pan się wydaje bardzo porządny :) ogólnie powiedział mi, że spodobało mu się w naszym schronisku (!), samo podejście i traktowanie zwierząt. Był w jakimś innym to miał porównanie.

Nie mogę znaleźć Luczy na stronie Psitula, masz jej zdjęcia Sara jakieś? Ciekawi mnie jak wygląda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ważne, że wyjechał nie z pustymi rękami, bardzo się cieszę :) Pan się wydaje bardzo porządny :) ogólnie powiedział mi, że spodobało mu się w naszym schronisku (!), samo podejście i traktowanie zwierząt. Był w jakimś innym to miał porównanie.

Nie mogę znaleźć Luczy na stronie Psitula, masz jej zdjęcia Sara jakieś? Ciekawi mnie jak wygląda :)[/QUOTE]

już jest w wydanych do domków :) [url]http://www.psitulmnie.pl/zdom.php?pid=3625[/url]

Link to comment
Share on other sites

TADAM... Oto Luczitka w nowym domku ;)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/u094.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2204/u094.jpg[/IMG][/URL]


A oto kilka słów od nowego właściciela :D

"[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Witam[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Zgodnie z obietnicą przesyłam zdjęcia mojej poprzedniej Soni. Lucza dotarła na miejsce cała i zdrowa. Dostała tabletkę na stres od weterynarza. Obwąchała dwa domy i warsztat. Domownikom Się bardzo spodobała. Chodzi za mną po domu. Teraz legła zmęczona na dywanie przy łóżku. W środę będzie miała wyiągane szwy po sterylizacji. Pod koniec tygodnia jedzie na drobiazgową kontrolę do kliniki.[/FONT][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Jutro będzie kąpana. [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Wingdings][SIZE=2][FONT=Wingdings]J[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Pozdrawiam Adam[/FONT][/SIZE][/FONT]"

Link to comment
Share on other sites

AKTUALNOŚCI 16-22.09.2013

Do schroniska przyjęliśmy 14 psiaków: 9 z interwencji, 3 przyprowadzone przez osoby prywatne i 2 zwrócone z adopcji :-(
Z interwencji przyjechały do nas: suczka mała czarna-podpalana z średnim włosem z Placu Wolności, pies rottweiler z ul. Nawrata, pies średnio-duży wilczasty z ul. Olchowej, średni czarny z kręconym włosem z ul. Szczęść Boże, mała biało-ruda suczka z ul. Mrozka, piesek szczeniak czarny z białymi dodatkami z ul. Roosevelta, piesek mały czarny-podpalany krótkowłosy z ul. Chrobrego, suczka średnia popielata jasno-podpalana z ul. Podleśnej i piesek mały czarny z średnim włosem z ul. Struga.
Przyprowadzone do nas zostały: suczka szczenię biała w biszkoptowe łaty z ul. Władysława IV, suczka mała brązowa kudłata z ścieżki rowerowej przy ul. Jordana i suczka szczenię czarna podpalana z ul. Budowlanej.
Do schroniska niestety wróciły dwa psiaki - Fenix (7981), którego właściciel wyprowadził się z domu, niestety bez niego i spaniel Maks (8427), z którego temperamentem właściciele nie potrafili sobie poradzić :-(
Do swoich właścicieli wróciło 5 psiaków :) Misiu (8598 ), który trafił z ul. Witosa; Nora (8599), która trafiła z ul. Brejzy; Kropa (8603), która trafiła z Pl. Wolności; Rudolf (8606) , który trafił z ul. Nawrata i Alan (8609), który trafił z ul. Szczęść Boże.
Adoptowanych zostało 10 piesków :) Matuś (8580), Pchełcia (7828 ), suczka szczenię (8607), Jala (8588 ) i piesek szczenię (8601) zamieszkali w Zabrzu :) Ławcia (8604) trafiła do domku z ogrodem w Bytomiu, Sparky (8120) do mieszkania w Katowicach, po Fenixa (7981) nowy Pan przyjechał aż z Łodzi, a po Luczę (8540) z Torunia, chociaż najdalej pojechał Farez (8468 ) do domku z ogrodem w Niemczech :)
Do schroniska przyjęliśmy dwa nowe koty: kociaka kocurka białego znalezionego na ul. Orzechowej i kotkę trikolorkę z ul. Sienkiewicza, która wypadła przez okno.
Do nowych domków trafiło 5 kotków :) Marinka (k-2177), biały kocurek (k-2194) i Fuksia (k-2161) zamieszkali w Zabrzu, Bazylka (k-21610 w Gliwicach, a rudy kociak (k-2193) w mieszkaniu w Katowicach :))
Na szczęście żaden z naszych podopiecznych nie odszedł za Tęczowy Most.
Odwiedziły nas dzieci z Domu Dziecka nr 1 w Bytomiu :) Otrzymaliśmy również dary od Alicji, rodzinki adoptowanego od nas Zbysia, rodzinki Czaja oraz Dariusza i Beaty :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...