Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Okej, porobię ogłoszenia. :) Będzie dom jak się patrzy <3

Może ktoś się skontaktuje, w sprawie Berno ?
[URL]http://tablica.pl/oferta/przyjme-lub-zakupie-bernardyna-ID170w3.html#241c2a71;r:;s:[/URL]

[B]5[B]17966156[/B][/B]

Edited by agumka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Fara w czwartek była sterylizowana, a Państwo przyjadą po nią aż z Lublina! ale w środę, żeby mieć dla niej czas - podczas długiego weekendu :)
Wypatrzyli ją również na adopcjach sznaucerów, bardzo fajna rodzinka, dom z ogródkiem, ogólnie zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie :) samo to, że wybierają się po psiaka taki kawał drogi! ;)[/QUOTE]

O kurczę.. a to nowina :)
Cieszę się w takim razie bardzo i trzymam za Farę kciuki :)
Najpierw Mefcia teraz Fara... dobry okres :D

Link to comment
Share on other sites

Mysiu,wiem, ze macie psiaki w biurze i wokół biura...pilnie potrzebuję jakiejś rady, bo dostaliśmy nakaz usunięcia psa z biura!!!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227954-PIW-CHCE-SI%C4%98-POZBY%C4%86-PSA-pilnie-potrzebuj%C4%99-pomocy"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...j%C4%99-pomocy[/URL]
Proszę zaglądnijcie na wątek, potrzebuję pomocy w sprawie porady prawnej...może ktoś coś wymyśli.

Link to comment
Share on other sites

Gosiu jutro będzie dzwonić Pani w sprawie [B]Derty [/B](z Raciborza). Babka ma pytania odnośnie stosunków Derty z dziećmi, bo ma dwoje (8- i 3-latka)
oraz Pan w sprawie [B]Ninja [/B](z Gniezna), miałby problem z transportem ale namawiam go do wycieczki pociągiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']z Raciborza ?:crazyeye: to przecież mój rejon!!!![/QUOTE]

o to może pomożesz z transportem, bo też pytała czy istnieje możliwość dowiezienia pieska, po wcześniejszej rozmowie telefonicznej, bo u niej średnio z mobilnością a dzieciaków nie może zostawić :) Kobietka sensowna nawet :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']Mysiu,wiem, ze macie psiaki w biurze i wokół biura...pilnie potrzebuję jakiejś rady, bo dostaliśmy nakaz usunięcia psa z biura!!!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227954-PIW-CHCE-SIĘ-POZBYĆ-PSA-pilnie-potrzebuję-pomocy"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ję-pomocy[/URL]
Proszę zaglądnijcie na wątek, potrzebuję pomocy w sprawie porady prawnej...może ktoś coś wymyśli.[/QUOTE]

niestety chyba nie pomogę :-( ponieważ rzeczywiście powinien być osobny "pokój" do wydawania i przyjmowania zwierząt, w którym żadne zwierzę nie powinno mieszkać na stałe :-( u nas kobitki z PIW są na prawdę w porządku i nie zadręczały nas z tym, ale aktualnie mamy jedno pomieszczenie w remoncie, w którym własnie nie będzie psiaków :-(

[quote name='agumka']Gosiu jutro będzie dzwonić Pani w sprawie [B]Derty [/B](z Raciborza). Babka ma pytania odnośnie stosunków Derty z dziećmi, bo ma dwoje (8- i 3-latka)
oraz Pan w sprawie [B]Ninja [/B](z Gniezna), miałby problem z transportem ale namawiam go do wycieczki pociągiem :)[/QUOTE]

W sprawie Derty najlepiej bezpośrednio kontaktować się z Anitą (nira13) z adopcji huskych, ponieważ Derta jest pod jej opieką... Wcześniejsza ankieta i wizyta przed adopcyjna też zostanie przeprowadzona przez ich portal adopcyjny.

W przypadku Ninji nasza ankieta i oczywiście obowiązkowa wizyta przed adopcyjna :roll:

Będę czekać na telefony...


[quote name='tymuś']z Raciborza ?:crazyeye: to przecież mój rejon!!!![/QUOTE]

[quote name='agumka']o to może pomożesz z transportem, bo też pytała czy istnieje możliwość dowiezienia pieska, po wcześniejszej rozmowie telefonicznej, bo u niej średnio z mobilnością a dzieciaków nie może zostawić :) Kobietka sensowna nawet :D[/QUOTE]

co do tego 3 latka mam obawy, ponieważ Derta jest mocno charakterna, zresztą przy dwójce dzieci pakować się w huskiego jest dość ryzykowanym krokiem, patrząc na to ile uwagi taki psiak potrzebuje....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']
W sprawie Derty najlepiej bezpośrednio kontaktować się z Anitą (nira13) z adopcji huskych, ponieważ Derta jest pod jej opieką... Wcześniejsza ankieta i wizyta przed adopcyjna też zostanie przeprowadzona przez ich portal adopcyjny.
W przypadku Ninji nasza ankieta i oczywiście obowiązkowa wizyta przed adopcyjna :roll:
Będę czekać na telefony... co do tego 3 latka mam obawy, ponieważ Derta jest mocno charakterna, zresztą przy dwójce dzieci pakować się w huskiego jest dość ryzykowanym krokiem, patrząc na to ile uwagi taki psiak potrzebuje....[/QUOTE]

Jutro będzie dzwonić to ustalcie, może faktycznie husky to nie najlepszy pomysł...
Jeśli chodzi o Ninję, to facet zaczyna jakoś dziwnie się zachowywać, ale też jutro zadzwoni.

[quote name='tymuś']ja będę w schronie w nd to mogę ją spowrotem zabrać tylko dajcie znać bo muszę wiedzieć jakim autem przyjechać:lol:[/QUOTE]

Na pewno trzeba będzie zrobić wizytę przed adopcyjną, to jutro Mysia po rozmowie da znać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agumka']Jutro będzie dzwonić to ustalcie, może faktycznie husky to nie najlepszy pomysł...
Jeśli chodzi o Ninję, to facet zaczyna jakoś dziwnie się zachowywać, ale też jutro zadzwoni.

[/QUOTE]

dziwnie, tzn.?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']coś tu śmierdz, to gada że zna się na rasie a pyta czy "dla takch psów" ( nie konkretnie dla Niji )jest potrzebny kaganiec?![/QUOTE]

"[LEFT][COLOR=#414141][FONT=Verdana]no powiedzmy, że jeżeli dostanę rozmiar kagańca to go jestem w stanie kupić..."[/FONT][/COLOR][/LEFT]
:shake:

Link to comment
Share on other sites

Będą dzwonić jeszcze w sprawie Simby, dla autystycznego dziecka :)

Rozmawiałam dziś z panią, która wypytywała o jamniki. JESZCZE W ŻYCIU NIE USŁYSZAŁAM TAKIEJ GŁUPOTY : "ale wie Pani co, ja bym chciała takiego jamnika z krwi i kości, bo nie sztuka wziąć pierwszego lepszego psa ze schroniska i po prostu mieć, bo ja chce psa którego pokocha cała rodzina" WTF !? :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: dobry początek dnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Jutro przyjdzie b. miła pani po jakąś małą suczkę. Odszedł im psiak też ze schroniska, nie wiem czy naszego. Są starsi i wolą mieć coś małego żeby w razie czego mieć siły nosić.[/QUOTE]

to może Wacka im zaproponować?!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...