Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapraszam na bazarek dla Kilerka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224777-Wiosenne-porz%C4%85dki%21Ciuchy-i-bi%C5%BCuteria-dla-Kilerka-do-24-marca-do-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/224777-Wiosenne-porz%C4%85dki!Ciuchy-i-bi%C5%BCuteria-dla-Kilerka-do-24-marca-do-20-00[/URL]

ja jutro będę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']zapraszam na bazarek dla Kilerka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224777-Wiosenne-porz%C4%85dki%21Ciuchy-i-bi%C5%BCuteria-dla-Kilerka-do-24-marca-do-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/224777-Wiosenne-porz%C4%85dki!Ciuchy-i-bi%C5%BCuteria-dla-Kilerka-do-24-marca-do-20-00[/URL]

ja jutro będę:)[/QUOTE]

a o której tak?:smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']to super!! to mogę się dołączyć bo mnie psiaki nie znają zbytnio ;) a zresztą w grupie raźniej :lol: to o której będziecie/będziesz?[/QUOTE]

ja również będę jakoś po 10 i do końca czyli cały dzień, zapraszam do dołączenia :)

o i asikowska fajnie, że będziesz - mam nadzieję, że w końcu się spotkamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']O to fajnie! A wiesz może jak się tam Frędzelkowi układa? :)[/QUOTE]

Przepraszam, zapomniałam zupełnie o dogomanii!
Mysia już napisała ostatnie wieści, zdjęcia też są więc ja moge dodać tylko kilka słow z przedwczorajszej rozmowy:

Frędzel jest chory ma trzykrotnie podwyższony cholesterol ponad normą, poza tym ludzie z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu byli w szoku bo Frędzel miał robione bdanie kupki pod katem takich typowo schroniskowych pasożytów, które nie wychodzą nawet przy odrobaczeni, znów za darmo, bo studenci potrzebowali na ćwiczenia jakąś kupkę więc Ola zaoferował frędzlowatą i okazało się ze nie ma ani jednego! :D
Dodatkowo Ola ostatnio pod okiem doktora weterynarii usuwała kamień z zębów Frędzla i ma bielusieńkie ząbki, ale to już chyba Mysia pisała :)
Dogaduje sie juz z Livia, powoli zaczyna dotrzymywać jej kroku na parogodzinnych spacerach ale potem pada ze zmęczenia :D i to tyle, ma tam jak w psim raju :)

a poza tym to Ola opowiada wszystkim o psitulu i wszyscy chwala ze mamy super schronisko!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']a to Ty! tak się domyślałem:lol:
a kto tą karmę przywiózł jacyś znajomi bo dużo piesków znali, wolontariusze może?[/QUOTE]

to nie byli wolontariusze :) po prostu moja znajoma - ona co jakiś czas organizuje zbiórkę wśród znajomych i coś podwiezie, tym razem dogadali się z basenem w Rudzie i tam można było znosić dary, dzięki czemu udało się im tyle nazbierać :) a to tylko połowa była, bo druga część pojechała do fauny w Rudzie Śląskiej :)

a ja tak nieśmiało w sumie też podejrzewałam, że Ty to Ty ale upewniłam się dopiero jak nas mijałeś samochodem - po rejestracji :) następnym razem będę już wiedziała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saraisa']to nie byli wolontariusze :) po prostu moja znajoma - ona co jakiś czas organizuje zbiórkę wśród znajomych i coś podwiezie, tym razem dogadali się z basenem w Rudzie i tam można było znosić dary, dzięki czemu udało się im tyle nazbierać :) a to tylko połowa była, bo druga część pojechała do fauny w Rudzie Śląskiej :)

a ja tak nieśmiało w sumie też podejrzewałam, że Ty to Ty ale upewniłam się dopiero jak nas mijałeś samochodem - po rejestracji :) następnym razem będę już wiedziała ;)[/QUOTE]

po tatuażach się nie kapłaś?:eviltong:
ehm też chciałbym mieć taką "znajomą":lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']A z jakimi psiakami wychodziliście?? Ale mi żal że się nie załapałam...[/QUOTE]

ja byłem z jakimś nowym , atosem tym z nr 7.......i bernadetą a potem dołączyłem się do dziewczyn ze szatnią i łazienką co szły (ludwiś okruszka danusia i inne spokojne małe staruszki) trochę batisa udało mi się wyczesać ale potem już ząbki pokazał i WIELGACHNEGO fiodora wygłaskałem, duuuużo placu do głaskania!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']A z jakimi psiakami wychodziliście?? Ale mi żal że się nie załapałam...[/QUOTE]

a my dzisiaj się z asikowską i Olgą szwendaliśmy :) bardzo fajnie było :D
w sumie to ze standardowym składem - Elter, Josza, Mefa, Wiłka, Kroked, Fatik, Hato, Gufi, Krzyś, Ibis, Łatuś, Bluebel, Fabek, Tobi, Banzai a do tego wzięliśmy po raz pierwszy jeszcze 10. czyli Marko, Suzu, Pysia i Dżus a asikowska z Olgą wcześniej były jeszcze z Fitem i Słomką ;)


[QUOTE]po tatuażach się nie kapłaś?:eviltong:
ehm też chciałbym mieć taką "znajomą":lol:[/QUOTE]

przyznam szczerze, że spojrzałam na nie, ale nie miałam pojęcia, że Ty je masz :P
a znajoma na prawdę miła ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']ja byłem z jakimś nowym , atosem tym z nr 7.......i bernadetą a potem dołączyłem się do dziewczyn ze szatnią i łazienką co szły (ludwiś okruszka danusia i inne spokojne małe staruszki) trochę batisa udało mi się wyczesać ale potem już ząbki pokazał i WIELGACHNEGO fiodora wygłaskałem, duuuużo placu do głaskania!![/QUOTE]

Huragana i Atosa wygłaskałeś :D?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']też o tym ale dziewczyny gadały że on niby warczy i kąsa , ze mną tam był grzeczny[/QUOTE]

ja ostatnio jak byłam to biegał luzem przy biurze, wyżarł wszystko co miałam w plecaku (!) i potem sie przytulał, pisałam sms oparta tyłem o bude to wskoczył na nią i się przytulał łepkiem:) a jak wyciągałam smycz i szłam po psa na spacer to skakał z radości :) a kiedyś jak mieliśmy go na spacerze z Bakrą i Ksawerym to też nie wykazywał żadnych oznak agresji :) Wariat :)

Link to comment
Share on other sites

Gryzący Atos to jest 4488 [URL="http://www.psitulmnie.pl/galeria.php?pid=980"][IMG]http://www.psitulmnie.pl/admin/images/zwierzaki/4488.jpg[/IMG][/URL] Na wybiegu przy furtce. On kiedyś odgryzł ogon (ale już nie pamiętam jak się ten psiak nazywał... Szon? Bardzo ładny był! I znalazł dom, ale już z odgryzionym ogonem (i z jednym chyba okiem, ale może już mylę).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...