Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

no właśnie... Heksa szuka domku :-(

"Suczka czarna podpalana , 5-cio miesięczna o imieniu HEKSA szuka domu Kochana ,mądra ,reaguje na komendy "siad" czy "daj łapę" , energiczna ! Piesek lubi się bawić ,aportuje :) Jest towarzyska ,lubi ludzi . Nie jest agresywna . Szybko się przystosowuje . Uwielbia pieszczoty np.głaskanie po brzuszku"

[img]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/407056_10150539623322120_301169692119_9374200_1939105812_n.jpg[/img]

[img]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/398398_10150539623767120_301169692119_9374203_1918897038_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bjuta']To z tego boksu ostatnio zmarli Erno, Kubuś i Botti. To tam tylko Pikto został??? :([/QUOTE]
:-(:-(:-(

[quote name='tymuś']odeszli sobie cichutko na tyłach..............jeden przycodzi po drugiego i bierze go do psiego raju[/QUOTE]
:-(:-(

Jejku...:-( Pikto teraz tam samotny został.:-(..pewnie pozna jakiegoś nowego kumpla/kumpelę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Tarzan jeszcze jakoś daje radę, ale Rodan głównie śpi :-([/QUOTE]

a Władzio, jak już o staruszkach mówimy?

[quote name='tymuś']ojj to nie dobrze tak objawia się bardzo aktywny rak złośliwy proszę cię weź go na rtg plis[/QUOTE]

nie zawsze rak, nie prorokujmy... moze ma cos z cukrem? :( ile Rodan ma latek?

Link to comment
Share on other sites

Władzio, po dwóch latach w hoteliku u Wiosny, został przez nią adoptowany! A może to już 3 lata? Nie pamiętam...

[quote name='Mysia_']Tarzan jeszcze jakoś daje radę, ale Rodan głównie śpi :-([/QUOTE]

Taki piękny pies!!! Jak on nie znalazł domu???? Muszę zaraz zacząć jego akcję ogłoszeniową!

Link to comment
Share on other sites

Mnóstwo jest u nas takich staruszków :-( o które bardzo się martwię... Na samym budynku (przy biurze) z każdym dniem coraz bardziej martwię się o Myszkę, Kozę, Softiska, Batisa, Spajdera, Szlemika, Noreczka, Ludwisia, Okrusię... One już ledwo dają radą, a co dopiero te wszystkie pozostałe pieski :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Mnóstwo jest u nas takich staruszków :-( o które bardzo się martwię... Na samym budynku (przy biurze) z każdym dniem coraz bardziej martwię się o Myszkę, Kozę, Softiska, Batisa, Spajdera, Szlemika, Noreczka, Ludwisia, Okrusię... One już ledwo dają radą, a co dopiero te wszystkie pozostałe pieski :-([/QUOTE]

Mysiu jak jesteś już na dogo to jeszcze mam 2 pytanka 1to czy ktoś dzwonił choć za Batisem? i 2 to czemu koza , łuska i łapka (a tą ostatnio bym Ci do Gorzyc wywiózł taka przylepa) nie są do adopcji? aaaa jak Nopik?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']Mysiu jak jesteś już na dogo to jeszcze mam 2 pytanka 1to czy ktoś dzwonił choć za Batisem? i 2 to czemu koza , łuska i łapka (a tą ostatnio bym Ci do Gorzyc wywiózł taka przylepa) nie są do adopcji? aaaa jak Nopik?[/QUOTE]

o Batisa nikt nie pytał :-(
Koza teraz to już jest taki borok, że maskara.. ale kiedyś była bardzo problemowa :eviltong: przeskakiwała wszystkie płoty, parę osób pogryzła, a jak miała dom to też ciągle uciekała i nikt sobie z nią nie dawał rady :roll: Mieszka juz u nas z 11 lat.. i pewnie schronisko stało się jej domem co zazwyczaj dzieję się w przypadkach psiaków, które są "biurowe" :roll: Martwię się o nią, bo już jest słabiutka :-(
A Łuska no podobnie problemowy psiak.. Nie było płotu, którego by nie przeskoczyła, na smyczy kompletnie chodzić nie umiała, tylko, że Łuska trochę bardziej do gryzienia nawet znajomych jej ludzi :eviltong: trafiła do nas skrajnie wychudzona, w schronisku odżyła i w koncu poczuła sie szczęśliwa, ma swoich ukochanych pracowników i jest jednym z psów, których nie wyobrażam sobie nigdzie indziej :roll:
A co Łapki to dłuuuga historia.. Łapka nawet miała swój dom, a właściwie dwa, które sama sobie wybrała.. ale to było na tej zasadzie, że cały czas wracała do schroniska, bo schronisko było jej domem i nie potrafił zostawić ludzi, których kochała i swoich psich przyjaciół... A wszelkie próby zamykania i pilnowania jej kończyły się zawsze wyciem i przeraźliwym smutkiem Łapki :roll: Jeśli miałaby znaleźć dom to u kogoś z kim jest mocno zżyta, kogoś kto jest zapewni wolność, najlepiej, żeby też miał w domu inne psy, ale też kogoś kto nie odizoluje jej zupełnie od schroniska... Łapcia mieszka w schronisku od szczeniaka i nie ma co jej sie dziwić, ze to jej dom.

A Nopik, jak to Nopik.. np. ostatnio ugryzl jedna Panią co mu rękę do boksu przełożyła, a ja nie zdążyłam ostrzec :eviltong: wiadomo Pani nic sie nie stało, bo Nopik nie ma za bardzo czym gryźć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']hahaha to Nopik to taki drań ?? to najlepiej jak Ty byś Łapkę wzięła !!a Łuskę i Kozę wygłaskałem i nic nawet nie warczały.....Koza taka mięciutka jest:loveu:[/QUOTE]

Nopik to tak raczej tylko jak mu ktoś paluchy do boksu przez kraty wciska ;)
Mam nadzijeę, że kiedyś tak własnie będzie, że Łapcia zamieszka u mnie... Chociaż i tak nadal nie wiem czy będzie wtedy szczęśliwa :oops: Jak byłyśmy nad morzem to niby zachowywała sie jak bardzo szczęśliwy psiak, ale do schroniska wracała równie szczęśliwa :eviltong:
A bo dziewczyny z wiekiem już spokorniały ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artemida']oh to Snuff sobie odpocznie od tych młodych suczek co z nimi ostatnio siedziały straszne terrorystki :P W ogóle Mysia co z łapami Snuffa ? :( a z Barfo to też już krucho ostatnio nie chciał z nami iść nawet na spacer :([/QUOTE]

niestety przy takiej pogodzie tak to będzie wyglądać u tych naszych staruszków :-( Nawet Softis, który biegał zawsze ze mną na wszystkie poranne spacerki już dwa dni nie ma zamiaru wychodzić wcale :-( Byle do wiosny jakoś dotrwać...

Link to comment
Share on other sites

Mysiu, czy jest taka możliwość, że na okres zimy aż do tak póżnego marca, wczesnego kwietnia, oddac psiaki do rodzin, które nie moga miec na dłużej psiaka, żeby te staruszki zime przeżyły w cieple?

właśnie np. kilka z tych które wymieniłaś. Na miesiąc, dwa i zwrócić do schroniska, jak już się cieplej zrobi? Coś jak tymczas ale ze "zwrotem"? Wchodzi coś takiego w grę?

Jaka jest szansa, że akurat ktoś będzie chcial zobaczyc psiaka który jest od xyz lat w schronisku? Jeśli będzie bardzo chciał, to zawsze może się umówić z osobami u których obecnie by przebywał. A też jest szansa, że dzięki temu "przechowaniu" zostaną na stałę w rodzinach.. Staruszki kochane. Ja bym nawet takie osoby znalazła. Już jedną mam. :)

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny, robiłam czystkę w psiokociej szafce i mam jakieś, obróżki, szczotki, dzisiaj odbiorę jeszcze od mamy jakieś stare pościele i ręczniki no i wypadało by jeszcze zaopatrzyć się w jakieś jedzonko. W związku z tym mam pytanie jakie jedzenie kupować w te mrozy? Zawsze kupowałam jakieś ryże, makarony.
Mam jeszcze pytanie czy mogłabym prosić na miejscu kogoś o pomoc we wniesieniu, bo jestem w 7 miesiącu ciąży :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agumka']Mysiu, czy jest taka możliwość, że na okres zimy aż do tak póżnego marca, wczesnego kwietnia, oddac psiaki do rodzin, które nie moga miec na dłużej psiaka, żeby te staruszki zime przeżyły w cieple?

właśnie np. kilka z tych które wymieniłaś. Na miesiąc, dwa i zwrócić do schroniska, jak już się cieplej zrobi? Coś jak tymczas ale ze "zwrotem"? Wchodzi coś takiego w grę?
[/QUOTE]

W tej sprawie pisałam już do Mysi ,w Krakowie był apel z tamtejszego schroniska,aby mieszkańcy miasta zabierali zwierzaki do swoich domów w największe mrozy...Na pewno znaleźli by się chętni też u nas....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...