Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Extra z tymi adopcjami :multi::multi::multi:

Myszko na stronie psitula jest Brutus w tych co znalazły dom..:roll:tak akurat po dzisiejszym spacerze...chciałam zernkąć na niego na stronce,a tu go nie ma w schroniskowych psiakach tylko w "znalazły dom".:crazyeye::roll:


ps.a i jeszcze mozna zmienić zdjęcia psów : Medo,Jargo,Warka,Paura,Terta,Lusia.
Tak przegladalam sobie stronke i tylko taka moja sugestia kochane dziewczyny;)

Link to comment
Share on other sites

Musiało komuś umknąć z Brutusem, zaraz napiszę , żeby go przenieśli :)

Dzisiaj niestety z adopcji wrócił Czaruś... i Herma :shake::-(
Adoptowana została Daksja - domek znalazła jej poprzednia Pani :)

Co do ulicy Moniuszki to jest to ta główna co ciągnie się od Centrum i jadą nią wszystkie autobusy. Może Patikujek dała by rade tam podejść, co prawda już nie mieszka w tym rejonie, ale pewnie bywa u rodziców...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Daksja!!! To mnie bardzo cieszy!
Herma... taka malizna. O kurczę...[/QUOTE]

ehhhh... O ile znowu komuś nie zwieje i pobiegnie do swojej pani :shake: bidulka ma lęk separacyjny i to jest powód oddania :angryy:

[quote name='Naklejka']Nie cierpię tego słowa :angryy:

Czaruś to ten młody psiak? Czy ludzie są bezmózgowcami?[/QUOTE]

podobno nie dogadał się z dziećmi :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mysiu czy trafił do was malutki staruszek piesek?Błąkał się na moim osiedlu od wczoraj..Dziś rano znowu go spotkałam koło komisu(panowie nie zareagowali widząc biedaka siedzącego pod bramą w nocy)Dopiero dziś ja go nakarmiłam i zadzwonił po straż miejską,bo by psiak zmarzł tam:(

Link to comment
Share on other sites

Czy te Maleństwa mają już imiona?

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wPfelLF4rrY/TrBTKcGffmI/AAAAAAAAWqI/ngsPNkLHipA/s620/PA305706.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IccomXgQ3Fw/TraRPg7rE-I/AAAAAAAAXLs/rxPpXsg-AxE/s720/DSC_7105.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']Mysiu czy trafił do was malutki staruszek piesek?Błąkał się na moim osiedlu od wczoraj..Dziś rano znowu go spotkałam koło komisu(panowie nie zareagowali widząc biedaka siedzącego pod bramą w nocy)Dopiero dziś ja go nakarmiłam i zadzwonił po straż miejską,bo by psiak zmarzł tam:([/QUOTE]

nie było tego psiaka, może poszedł do domu? :roll:

[quote name='Bjuta']Albumik Hermy [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Herma728102[/url]

Lęk separacyjny... Niszczy, czy tylko płacze? Przerabiam allegro Daksji, bo miała wyróżnione, a teraz jak to kosztuje dwie dychy to każda chwila się liczy.[/QUOTE]

głównie koncertuje, ale niestety też niszczy...


[quote name='Bjuta']Czy te Maleństwa mają już imiona?

[/QUOTE]

mała czarna to Ciri, a ta druga była w domku, ale właśnie wróciła :roll: na stronkę raczej nie będę jej dawać... Bo wiadomo kto zazwyczaj interesuje się takimi psiakami :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']Nikt w okolicy nie ma takiego psiaka,raczej wszystkich psiarzy znam,maja ze schronu dzis podjechać głaskałam go tak sie trzęsl z zimna;(Parkingowy co chwila wychodził z niecenzurowanymi słowami i chciał psiaka kopnąć żeby sobie poszedl...:mad:[/QUOTE]

oni nie maja tam czasami suczki z cieczką?
U mnie za płotem cieczka... Psiaki są tam cały dzień i całą noc :roll: dobrze, że mój Lucek wykastrowany i ma to w nosie, chociaż taka ilość obcych psów trochę go irytuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']Nikt w okolicy nie ma takiego psiaka,raczej wszystkich psiarzy znam,maja ze schronu dzis podjechać głaskałam go tak sie trzęsl z zimna;(Parkingowy co chwila wychodził z niecenzurowanymi słowami i chciał psiaka kopnąć żeby sobie poszedl...:mad:[/QUOTE]

piesek mieszka zaraz obok, właściciele już zabrali go do domu...

Link to comment
Share on other sites

Śliczna ta młoda, to chyba astka prawda, trochę nie końca widać po zdjęciu. Czemu wróciła już z adopcji?
I jeszcze mam pytanie, bo wczoraj ze schroniska uciekła średnia, cała czarna suczka, krótki włos, klapnięte uszy, miała na sobie obrożę srebrno czerwoną ze znaczkiem, ale mogła zgubić. Bardzo zależy nam by ją odnaleźć. Jest łagodna, sympatyczna i szybko przywiązuje się do nowych osób. W razie czego proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta17']Śliczna ta młoda, to chyba astka prawda, trochę nie końca widać po zdjęciu. Czemu wróciła już z adopcji?
I jeszcze mam pytanie, bo wczoraj ze schroniska uciekła średnia, cała czarna suczka, krótki włos, klapnięte uszy, miała na sobie obrożę srebrno czerwoną ze znaczkiem, ale mogła zgubić. Bardzo zależy nam by ją odnaleźć. Jest łagodna, sympatyczna i szybko przywiązuje się do nowych osób. W razie czego proszę o kontakt.[/QUOTE]

Jak krótki włos? Jaka duża? Widziałam dziś czarnego psa . W obróżce. W Zabrzu. Wołałam, ale bał się mojego, szczekającegi psa. Bałam się ,że coś go rozjedzie, bo blisko głównej ulicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...