Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monika z Katowic']Mysiu droga! Mam nadzieję, że w przyszłą sobotę wszystko pójdzie po mojej myśli.
Przyznam się, że już liczę dni... ale trochę się stresuję. :)

Jak ma się Tapinka? Czy jest zdrowa?[/QUOTE]

U Tapinki wszystko w porządku :) trochę bardziej jej znowu łzawią oczka, ale to pewnie przez tą ohydną pogodę :shake:
Tapi ostatnio na spacerze odkryła fajna dziurę w ziemii gdzie zawsze odpoczywa pod koniec spaceru :cool3: Trochę denerwują ją szczeniaki z którymi wychodzi na spacery, na nerwy działa jej też mix yorka Księciunio (ale jego nikt nie lubi:eviltong:) za to z innymi psiakami dogaduje się świetnie... Z Neonem nawet śpią razem w legowisku ;)
Nie stersuj się kochana, wszystko będzie dobrze :loveu:

Dzisiaj do domku trafił Hienuś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jakie tam bardzo trudne....
Mam nadzieję że Ruda tym razem lepiej trafiła :) No i trzymam kciuki za Hienusia :loveu:
Bjutko, ludzie wolą szczeniaki bo z nimi niby jest łatwiej, można je po swojemu ułozyć (albo i nie :evil_lol: ) Bo psy schroniskowe są problemowe, agresywne itp... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Opis dla Daksji:

Daksja to duża, kilkuletnia sunia, która do schroniska trafiła pierwszy raz 7 listopada 2007 roku - została przerzucona przez schroniskowy płot.
Teraz 20 września 2011 roku niestety do nas wróciła z powodu problemów rodzinnych, jej właścicielka wyprowadziła się z domu, a z psiną została jej mama, która sobie nie radziła z opieką nad psem.
Daksja zarówno teraz jak i za pierwszym razem bardzo źle znosi pobyt w schronisku - początkowo w ogóle nie podjęła jedzenia, do teraz nie za bardzo chce jeść :-(
Daksja to suczka delikatna, prawdopodobnie po jakiś niemiłych przejściach - potrzebuje dlatego domu pełnego miłości, cierpliwości i spokoju. Jej przyszły właściciel musi też być pełen energii, dokładnie tak jak ona sama :)

[url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Daksja5590[/url]

Link to comment
Share on other sites

W nocy z 2 na 3 września w miejscowości [B]Gaj Mały[/B] pod Szamotułami zaginął pies. Ostatnio był widziany w miejscowości [B]Obrzycko.[/B]
[B]Raf[/B] jest psem bojącym się ludzi, lekko zdziczałym. Zupełnie nie zna okolicy, gdyż 2 tygodnie wcześniej został przywieziony z okolic Koła (około 200km do Szamotuł).
Ludzie, u których mieszkał, też byli dla niego nowymi ludźmi. Spędził u nich raptem tydzień. Aktualnie pies może być wszędzie!

Wielkość: duży, za kolano
Kolor: ognisto-rudy z białymi elementami
Wiek: niecałe 2 lata
Znaki szczególne: wykastrowany, brak ogonka

[B]Jeśli ktoś widział Rafa, prosimy o kontakt telefoniczny:[/B]
[B]605 052 525 – Zbyszek[/B]
[B]604 449 030 - Justyna[/B]
[B]513 353 687 - Sylwia
667 096 617 - Jagoda

[img]http://img4.imageshack.us/img4/8755/imgp2129a.jpg[/img]

[img]http://img607.imageshack.us/img607/215/imgp2107.jpg[/img]

[img]http://img844.imageshack.us/img844/4898/imgp2120.jpg[/img]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Drzagodha, będziemy mieć na uwadze, ale to rzeczywiście już szmat czasu :-([/QUOTE]

Dzięki, jakby się pojawił, to dajcie znać. To jest pies z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210665-Psy-z-Krzykos%C3%B3w-za-chwil%C4%99-mog%C4%85-straci%C4%87-dom[/url]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią od SZIMY -jest tak jak myslałam - odbiera maila, robi przelewy i to byłoby na tyle jeśli chodzi o komputer:)
Wiem ,że Szima zaczeła szczekać - co wszystkich zadziwiło:) Nadal nie chce biegać z panią- woli wygłupy z dzieciakami.
Zapowiedziałam wizytę poadopcyjną, pani się bardzo chętnie zgodziła - myśle ,ze to pro forma - Szima ma dobry domek jak sądze:) Poprosze o zrobienie fotek osobę robiącą tą wizytkę:)

Link to comment
Share on other sites

Nowe domki mają: Kukułka (7594) trafiła do domku z ogrodem w Wroninie, Quimby (7558) do mieszkania w Chorzowie, Tikitak (7598) do mieszkania w Zabrzu, Rastek (7171) do mieszkania w Rudzie Śląskiej :))



[quote name='nira13']Rozmawiałam z panią od SZIMY -jest tak jak myslałam - odbiera maila, robi przelewy i to byłoby na tyle jeśli chodzi o komputer:)
Wiem ,że Szima zaczeła szczekać - co wszystkich zadziwiło:) Nadal nie chce biegać z panią- woli wygłupy z dzieciakami.
Zapowiedziałam wizytę poadopcyjną, pani się bardzo chętnie zgodziła - myśle ,ze to pro forma - Szima ma dobry domek jak sądze:) Poprosze o zrobienie fotek osobę robiącą tą wizytkę:)[/QUOTE]

super będziemy czekać na zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Nowe domki mają: Kukułka (7594) trafiła do domku z ogrodem w Wroninie, Quimby (7558) do mieszkania w Chorzowie, Tikitak (7598) do mieszkania w Zabrzu, Rastek (7171) do mieszkania w Rudzie Śląskiej :))

[/QUOTE]

O! I Rastek Też!!! Super!! Czyli ze szczeniarni to jeszcze tylko Malaga i Michaszek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...