Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

dziewczyny zlitujcie się.Pieniądze od Grzegorza wpłynęły 11 IX po południu, wczoraj miałam jeszcze przelewy i na pewno wszystko uzupełnię i przeleję.
Nie ukrywam tego że mnie wkurzyły te wpisy
Sprawa się wyjaśniła a tu cisza...jak rozliczenie?
To już pytanie do skarbnika, ale nie ukrywam, że słuszne.....
Ja mam na głowie nie tylko Dogo , ale jak każda z nas- odpowiedzialna praca, dom, dom, a do tego miałam chrzciny wnuka i bardzo miłych gości.
Rozliczam się na bieżąco, ostatnio 9 IX.
Jeżeli Wam takie rozliczenia nie na rękę rezygnuję, szukajcie takiego co będzie się Wam rozliczał codzienie.

Edited by wtatara
Link to comment
Share on other sites

Cioteczko ,nie denerwuj sie . Co niektóre z nas sa niecierpliwe ,ale nie trzeba sobie aż tak brać do serca. Wiadomo ,że nie wszyscy mogą siedzieć od rana do wieczora . Kazdy ma w domu zajecia a jeszcze jak sie pracuje ............

Najwazniejsze ,że cos sie wreszcie wyklarowało.
Wczoraj wpłaciłam Bariczkowi.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#006400][SIZE=3] wszystko jest kilka postów wyżej..
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial black]
[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][B]Razem mamy 481 zł,68 gr. plus 75,00 zł od Moniki [/B]
[/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial black]
dług zmniejsza się o
= 556, 68 zł

[/FONT][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][I][FONT=arial black]Na animal planet jest taka seria POLICJA DLA ZWIERZĄT widziałam w tym programie przypadki skrajnie zaniedbanych i antyspołecznych psów, które nie znały w ogóle kontaktu z człowiekiem albo miały bardzo złe doświadczenia - pieski stały się adopcyjne i zupełnie zmieniły, otworzyły. Wystarczy trochę czasu i cierpliwości:)[/FONT]

[FONT=arial black]Jeżeli tylko BARIK nie jest agresywny, to jak najbardziej jego adopcja jest możliwa. Trzeba go oswajać z ludźmi i będzie dobrze. Tylko nic na siłę, spokojnie, nie wymuszać na nim pewnych zachowań. Po prostu być blisko i czekać aż on sam zechce i się otworzy. Wirtualnie co prawda ale chętnie pomogę w tych kwestiach behawioralnych:) [/FONT]

[FONT=arial black]Dlatego proszę o ogłoszenia dla niego i sama biegnę mu wykupić pakiet.[/FONT]

[FONT=arial black]amen.[/FONT][/I][/SIZE]

Edited by Figanna
Link to comment
Share on other sites

Inka ogłaszana jest cały czas i także szukają jej domku, także barik i tak może być inki pozbawiony jeżeli ona znajdzie dom.

Nie zastanawiajmy się nad tym, tylko szukajmy mu domu bo to dla niego jedyna droga - pozostać w hoteliku nie może.



Są na pewno takie osoby które odpłatnie wzięłyby go na dom tymczasowy - myślę że to dla niego szansa.

Lilka ma więcej psów hotelu nie może tylko barikowi poświęcać uwagi a on tego wymaga.

Rozejrzę się za takim domem, może akurat się uda!

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze ....no cóż trudno, najwyżej mi się znowu oberwie....

Sama jestem skarbnikiem, poza tym widzę jak się to robi na innych wątkach - żeby wszystko było czytelne dla każdego, wpłaty na bieżąco powinny być wpisywane do postu rozliczeniowego.

Link to comment
Share on other sites

Figanna ma pierwszy post i wpisuje na bieżąco, przecież wczorajszej aktualizacji nie zdążyła wpisać ale można chyba zaczekać aż będzie mieć czas i zajrzy

trzeba tylko wpisać ostatnie wpłaty i do stałych dopisać Rolanda - a tak to wszystko aktualne i jak dla mnie czytelne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']Figanna ma pierwszy post i wpisuje na bieżąco, przecież wczorajszej aktualizacji nie zdążyła wpisać ale można chyba zaczekać aż będzie mieć czas i zajrzy

trzeba tylko wpisać ostatnie wpłaty i do stałych dopisać Rolanda - a tak to wszystko aktualne i jak dla mnie czytelne[/QUOTE]

Nie miałam na myśli wczorajszych deklaracji.......pojawiły się nowe osoby (6) z fb, które ratowały Barika i one nie są dopisane do postu rozliczeniowego. Poza tym rents - wpłacił 24.08 dodatkowo jednorazowo 100,00 na uregulowanie zadłużenia. Wiem, że wtatara była w tym czasie na urlopie i w związku z tym wpisała to na wątku dopiero po swoim powrocie. OK :)Ale było to 30.08 i od tej pory właśnie pojawiły się również nowe osoby, o których wspominałam wcześniej. Nikt nikomu nie karze tu siedzieć na okrągło od rana do wieczora.....:(
Chciałam pomóc, ratować Barika i zmniejszyć Jego zadłużenie wobec hoteliku, ale z tego co widzę to moje uwagi nie są tu mile widziane. Nie ma sprawy, mogę się tu więcej nie pojawiać.....żal mi tylko Barika.

Edited by AtaO
Link to comment
Share on other sites

ja się wczoraj uniosłam, ale Ty AtaO też się nie denerwuj.
W tej sposób nie pomożemy Barikowi, wręcz odwrotnie.
Mam pytanie , czy te osoby fb deklarowały coś jakie to mają być deklaracje, czy to były jednorazowe, czy stałe?
Jeśli to jednorazowe to musimy dalej szukać pieniążków, bo dług nadal jest i do tego będzie znów rósł
[B]AtaO- dziękujemy Ci za to co zrobiłaś dla Barika , jeśli chodzi o finanse- znalazłaś błąd i dzięki Tobie zmniejszył się bardzo dług Barika[/B]

jednak mam do Ciebie prośbę- nie każdy ma czas od razu wszystko uzupełniać.
Jeśli Figanna coś opuściła jest człowiekiem, a każdy człowiek może coś przeoczyć.
Dlatego proponuję skończmy to wszystko i zabieramy się do pracy.
[COLOR=#ff0000][B]BARIK MUSI ZNALEŚĆ DOM I MY MUSIMY MU W TYM POMÓC[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO'] Chciałam pomóc, ratować Barika i zmniejszyć Jego zadłużenie wobec hoteliku, ale z tego co widzę to moje uwagi nie są tu mile widziane. Nie ma sprawy, mogę się tu więcej nie pojawiać.....żal mi tylko Barika.[/QUOTE]

AtaO - jesteśmy wdzięczne za pomoc przy zdobywaniu funduszy i rozszyfrowaniu sprawy z wpłatami od Moniki!

ale proszę Cię i wszystkich tu obecnych o używanie rzeczowych argumentów bo takie argumenty jak wyżej są nie fair - każdy chce pomóc Barikowi i każdy się stara i każdemu z Nas Barika jest żal..

rzeczowym argumentem jest dla mnie to ze były wpłaty i postu nr 1 nie uzupełniłam, a powinnam, ale czekałam aż spłynie wszystko.
PIERWSZY POST JUŻ GOTOWY:)


PS. Nie wiem co z deklaracją Moniki? - czy podtrzymuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...