Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

wszystko na pewno da sie ogranąć..

Bardzo prosze o to aby się nie denerwować..
.........................................................................


z tego co rozumiem to gdy Monika prowadziła watek wpłaty szły na konto Pana Grzegorza G.

część osób wpłacała nadal na konto Pana Grzegorza a On wpłacał bezpośrednio na konto hoteliku, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figanna']czyli wychodzi na to ze Pan Grzegorz nie przekazywal wplat jak nalezalo Hotelikowi.. Ponieważ Roland cały czas wpłacał na konto Pana Grzegorza, Nombre chyba też ?[/QUOTE]

Ale sie porobiło Jedynie Monika moze nam to wyjasnic, jak tu się z nia skontaktowac?.

Link to comment
Share on other sites

podczytuję wątek i myślę, że ... ten Grzegorz to ktoś od Moniki, która olała Barika... skoro to ona podpisywała się na przelewach z jego konta a potem przesyłała ze swojego więc to pewnie jakiś jej znajomy/partner czy coś w tym rodzaju - kwestię czy pieniądze, które wpłacał Roland_de do Grzegorza, dostawała Monika i czy to Ona je przekazywała dalej do hotelu czy te pieniądze gdzieś ginęły, może wyjasnić tylko Monika - nikt inny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']myslę ze z Figanną możemy napisac ten list, tylko do tego powinny być podpięte wyciągi wpłat osób do niego wpłacajacych z odpowiednimi też liscikami. Wtedy będzie wiedział ze mamy dowody. Jak Wy to widzicie[/QUOTE]

Tak dokładnie, dobrze byłoby gdyby były konkretne dowody. Przepraszam, nie zadzwoniłam jeszcze do nombre - dzisiaj to zrobię.
Musimy się upewnić, czy Ona też wpłacała na konto p. Grzegorza. Jak tylko uda mi się z Nią skontaktować zaraz dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Podeśle mi ktoś konto?Deklarowałam 10zł stałej dla chłopaka.
Ja miałam tel do Moniki (nie wiem czy aktualny),podałam Javenie na PW.A z tego co kojarzę to Grzegorz był narzeczonym/mężem Moniki.[/QUOTE]

Już Ci wysyłam na PW konto skarbnika - wtatary.
Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem mężem moniki, która poprosiła mnie o zajrzenie na ten wątek i postaram się wyjaśnić sprawę, dgyż monika z pewnych przyczyn nie może zrobić tego sama Wszystkie wpłaty od kiedy prowadzenie wątku przejął ktoś inny przekazywałem na prośbę żony do nowego skarbnika. Było kilka wpłat od nombre i Rolanda. Póżniej nombre nie wpłacała już pieniędzy na moje konto,tylko na nowego skarbnika( wszystkie wpłaty które przekazywałem były podpisane od kogo są) pozostały wpłaty od Rolanda.Konto na które te pieniądze wpływały jest przeze mnie nie używane, po sprawdzeniu okazało się, że nie przekazałem trzech ostatnich wpłat za czerwiec, lipiec i sierpień, co uczynię jak najszybciej. Sądziłem, że nikt nie wpłaca tam żadnych kwot. żadnych pieniędzy od nikogo nie dostawaliśmy na konto, oprócz w/w wymienionych. Pieniądze od Rolanda faktycznie zalegają na tym koncie, jutro zostaną wysłane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Witam, jestem mężem moniki, która poprosiła mnie o zajrzenie na ten wątek i postaram się wyjaśnić sprawę, dgyż monika z pewnych przyczyn nie może zrobić tego sama Wszystkie wpłaty od kiedy prowadzenie wątku przejął ktoś inny przekazywałem na prośbę żony do nowego skarbnika. Było kilka wpłat od nombre i Rolanda. Póżniej nombre nie wpłacała już pieniędzy na moje konto,tylko na nowego skarbnika( wszystkie wpłaty które przekazywałem były podpisane od kogo są) pozostały wpłaty od Rolanda.Konto na które te pieniądze wpływały jest przeze mnie nie używane, po sprawdzeniu okazało się, że nie przekazałem trzech ostatnich wpłat za czerwiec, lipiec i sierpień, co uczynię jak najszybciej. Sądziłem, że nikt nie wpłaca tam żadnych kwot. żadnych pieniędzy od nikogo nie dostawaliśmy na konto, oprócz w/w wymienionych. Pieniądze od Rolanda faktycznie zalegają na tym koncie, jutro zostaną wysłane.[/QUOTE]

[B]Hurra, wreszcie jakies info. Dziekujemy bardzo .Czekaliśmy na jakikolwiek sygnał od Moniki. Przecież to dzieki niej ten cudowny piesio odnalazł swój raj na ziemi i swoją miłosć.

Monika ,pozdrawiamy serdecznie i czekamy .Panu również dziekujemy .Moze choć cokolwiek ten dług się zmniejszy.


[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Witam, jestem mężem moniki, która poprosiła mnie o zajrzenie na ten wątek i postaram się wyjaśnić sprawę, dgyż monika z pewnych przyczyn nie może zrobić tego sama Wszystkie wpłaty od kiedy prowadzenie wątku przejął ktoś inny przekazywałem na prośbę żony do nowego skarbnika. Było kilka wpłat od nombre i Rolanda. Póżniej nombre nie wpłacała już pieniędzy na moje konto,tylko na nowego skarbnika( wszystkie wpłaty które przekazywałem były podpisane od kogo są) pozostały wpłaty od Rolanda.Konto na które te pieniądze wpływały jest przeze mnie nie używane, po sprawdzeniu okazało się, że nie przekazałem trzech ostatnich wpłat za czerwiec, lipiec i sierpień, co uczynię jak najszybciej. Sądziłem, że nikt nie wpłaca tam żadnych kwot. żadnych pieniędzy od nikogo nie dostawaliśmy na konto, oprócz w/w wymienionych. Pieniądze od Rolanda faktycznie zalegają na tym koncie, jutro zostaną wysłane.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie, szkoda tylko, że tak długo musieliśmy czekać.:razz:
No nic,....najważniejsze, że pojawiliście się na wątku.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...