Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

trzeba go zacząć ogłaszać, fotki są nawet fajne na ostatnich stronach, ale potrzebny tekst, konkretne wiadomości jaki Barik teraz jest

psy raczej lubi, nie wiem jak koty, czy nadaje sie do dzieci?

jaki dom powinien mieć? Mogę mu zrobić allegro po weekendzie, ale muszę mieć te wiadomości, no i na kogo namiary? Na hotelik?

Link to comment
Share on other sites

Barik jest raczej nadal samotnikiem, kocha tylko swoja towarzyszkę z boksu Inkę. To ona pomogła mu wyjść z depresji, ale nie całkiem nadal boi się ludzi przechodzi obok nas nieufnie. Plusem jest, że sam spaceruje poza ogrodzeniem i wraca chętnie. Pogłaskać sie nie daje nie potrzebuje kontaktu...narazie...Co do kotów to nie było okazji sprawdzić. Cioteczki mam prośbę...niech ktoś będzie skarbnikiem lub poprzedni i przelewa mi za hotelik w całości, bo pogubie się jak każdy będzie płacił kiedy chce. Kontaktować sie można w sprawie Barika tel.505126095. Jeszcze raz dzięki za odzew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']mogę Ci podać bo juz przelałam[/QUOTE]
to ja bardzo poproszę :)

i jeszcze mam taki pytanio apel. bo czuję się tu jak dziecko we mgle:/ znaczy na forum. Może by tak dotrzeć i jak?? do osób które wpłacały pieniądze na Barkiczka. bo teraz nic nie wiemy. kto wpłaca, czy wpłaca?? może byc tak, że ktoś wpłaca ciągle do Moniki ?? ja też w zeszłym miesiący przelałam 40zł nie zajrzawszy na forum ;( żałuję bardzo. Przecież duzo nas było to gdzie są wszyscy. przeciez do licha deklaracja to słowo samo w sobie tłumaczy CO to oznacza prawda..

a czy ktoś w ogóle miał kontakt z Monika telefoniczny albo osobisty? były chyba jakies dziewczyny które jeszcze na osiedlu Bariego odwiedzały.. kto mógłby zadzwonic:( ja mam fobię telefoniczną. dosłownie, nawet do lekarza umawiają mnie inni, głupio mi ale muszę Was na ten telefon namawiać :] zadzwoni ktoś:)?

Link to comment
Share on other sites

znalzałam jednak inny numer Moniki, ma tutaj zajrzeć i napisać co robimy

proponuję, żeby osoby które wpłaciły bezpośrednio na hotelik napisały ile i za jaki miesiąc wpłaciły

ja się na razie wstrzymałam i wpłacę jak Monika napisze co i jak, bo lepiej, żeby dalej była skarbnikiem, a Barika trzeba zacząć ogłaszać i szukać mu domu

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj telefon od Kaja555. Już sprawę wyjaśniam.

Ostatni raz zapłaciłam we wrześniu, wpłaty powoli już ustawały, więc jak od kilku miesięcy prawię sama za hotel płaciłam. Stałe wpływy miałam zawsze od: Rolanda_de, Kaja555, i felka w sumie 80 zł. Resztę sama sponsorowałam. Dopiero dostałam 150 zł od Leyla pod koniec września. Za pażdziernik nie zapłaciłam gdyż nie mogłam dopłacić reszty z własnych pieniędzy, a trochę brakowało. Więc stwierdziłam, że po 18 listopada( bo tak dostaję wypłatę) zapłacę za listopad i dołożę trochę za pażdziernik. Ale już dziś wysłałam 400 zł, żeby nie było, że uciekłam gdzieś daleko z kasą. Więc jeszcze długu jest 237 zł o ile dobrze policzyłam. Ale nie wiem ile osób wpłaciło i jakie kwoty na konto Lilki.Więc od tych 237 zł trzeba odliczyć to co zapłacone bezpośrednio na konto Lilki. Wzięłam pod uwagę leki. Nie wiedziałam, że piszecie tutaj bo już dawno tą sprawę starałabym się wyjaśnić, rzadko zaglądam. Przepraszam za całe zamieszanie, Barikowi do schronu wrócić nie pozwolę choćbym miała z pod ziemi pieniądzę wyciągnąć. Serdecznie Was przepraszam, ze nic nie napisałam.

Link to comment
Share on other sites

Moniu....
Lilka się teraz nie rozliczy ponieważ pojechała właśnie na Ukraine. Ja jadę tam dziś też o 22 godz. Spotykamy sie na miejscu. Wracamy pod koniec tyg i poproszę ją aby natychmiast napisała na wątku ile wpłat przyszło. Barik jest cudowny..... kocha Inkę bezwarunkowo ale nam jeszcze głaskać sie nie da ....choć kiedy podaje smakołyk przez zamknięte drzwi od boksu.... to czasem weźmie z ręki. Uwielbimy Go.... kiedyś da się pogłaskać. Jestem tego pewna. To baaardzo mądre i kochane psisko ,ale ufa tylko Ince. To na prawdę ogromna i wzajemna miłość,.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Dostałam dzisiaj telefon od Kaja555. Już sprawę wyjaśniam.

Ostatni raz zapłaciłam we wrześniu, wpłaty powoli już ustawały, więc jak od kilku miesięcy prawię sama za hotel płaciłam. Stałe wpływy miałam zawsze od: Rolanda_de, Kaja555, i felka w sumie 80 zł. Resztę sama sponsorowałam. Dopiero dostałam 150 zł od Leyla pod koniec września. Za pażdziernik nie zapłaciłam gdyż nie mogłam dopłacić reszty z własnych pieniędzy, a trochę brakowało. Więc stwierdziłam, że po 18 listopada( bo tak dostaję wypłatę) zapłacę za listopad i dołożę trochę za pażdziernik. Ale już dziś wysłałam 400 zł, żeby nie było, że uciekłam gdzieś daleko z kasą. Więc jeszcze długu jest 237 zł o ile dobrze policzyłam. Ale nie wiem ile osób wpłaciło i jakie kwoty na konto Lilki.Więc od tych 237 zł trzeba odliczyć to co zapłacone bezpośrednio na konto Lilki. Wzięłam pod uwagę leki. Nie wiedziałam, że piszecie tutaj bo już dawno tą sprawę starałabym się wyjaśnić, rzadko zaglądam. Przepraszam za całe zamieszanie, Barikowi do schronu wrócić nie pozwolę choćbym miała z pod ziemi pieniądzę wyciągnąć. Serdecznie Was przepraszam, ze nic nie napisałam.[/QUOTE]

no to ja dalej wpłacam do Moniki, a reszta tutaj napisze czy wpłaciła bezpośrednio na hotelik i wszystko się ułoży :)

trzebaby jakiś bazarek zrobić na pokrycie długu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Dostałam dzisiaj telefon od Kaja555. Już sprawę wyjaśniam.

Ostatni raz zapłaciłam we wrześniu, wpłaty powoli już ustawały, więc jak od kilku miesięcy prawię sama za hotel płaciłam. Stałe wpływy miałam zawsze od: Rolanda_de, Kaja555, i felka w sumie 80 zł. Resztę sama sponsorowałam. Dopiero dostałam 150 zł od Leyla pod koniec września. Za pażdziernik nie zapłaciłam gdyż nie mogłam dopłacić reszty z własnych pieniędzy, a trochę brakowało. Więc stwierdziłam, że po 18 listopada( bo tak dostaję wypłatę) zapłacę za listopad i dołożę trochę za pażdziernik. Ale już dziś wysłałam 400 zł, żeby nie było, że uciekłam gdzieś daleko z kasą. Więc jeszcze długu jest 237 zł o ile dobrze policzyłam. Ale nie wiem ile osób wpłaciło i jakie kwoty na konto Lilki.Więc od tych 237 zł trzeba odliczyć to co zapłacone bezpośrednio na konto Lilki. Wzięłam pod uwagę leki. Nie wiedziałam, że piszecie tutaj bo już dawno tą sprawę starałabym się wyjaśnić, rzadko zaglądam. Przepraszam za całe zamieszanie, Barikowi do schronu wrócić nie pozwolę choćbym miała z pod ziemi pieniądzę wyciągnąć. Serdecznie Was przepraszam, ze nic nie napisałam.[/QUOTE]

Ja mam zaplacone do grudnia . Czyzbys o mnie zapomniala?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Dostałam dzisiaj telefon od Kaja555. Już sprawę wyjaśniam.

Ostatni raz zapłaciłam we wrześniu, wpłaty powoli już ustawały, więc jak od kilku miesięcy prawię sama za hotel płaciłam. Stałe wpływy miałam zawsze od: Rolanda_de, Kaja555, i felka w sumie 80 zł. Resztę sama sponsorowałam. Dopiero dostałam 150 zł od Leyla pod koniec września. Za pażdziernik nie zapłaciłam gdyż nie mogłam dopłacić reszty z własnych pieniędzy, a trochę brakowało. Więc stwierdziłam, że po 18 listopada( bo tak dostaję wypłatę) zapłacę za listopad i dołożę trochę za pażdziernik. Ale już dziś wysłałam 400 zł, żeby nie było, że uciekłam gdzieś daleko z kasą. Więc jeszcze długu jest 237 zł o ile dobrze policzyłam. Ale nie wiem ile osób wpłaciło i jakie kwoty na konto Lilki.Więc od tych 237 zł trzeba odliczyć to co zapłacone bezpośrednio na konto Lilki. Wzięłam pod uwagę leki. Nie wiedziałam, że piszecie tutaj bo już dawno tą sprawę starałabym się wyjaśnić, rzadko zaglądam. Przepraszam za całe zamieszanie, Barikowi do schronu wrócić nie pozwolę choćbym miała z pod ziemi pieniądzę wyciągnąć. Serdecznie Was przepraszam, ze nic nie napisałam.[/QUOTE]

hej! Myślę sobie, że chyba nie można Cie było o "nawianie z kasą" podejrzewać ponieważ to widać, że nie było za bardzo z czym;) deklarację się "ulotniły". Świetnie po prostu. To bardzo nie w porządku jest . Przecież raz, że wobec Ciebie bo wiadomo, że resztę dopłacasz (coraqz większą) a dwa, że Ci co wyparowali i tu i w innych przypadkach ryzykują jednak, że pies ratowany w około którego było tyle zamieszania może jednak wylądować w 'schronisku'. absurd jakiś. Rozumiem, że ktoś może musieć się wycofać z deklaracji ale miło by było o tym poinformować nie.. a rozumiem, że Ty takich informacji nie dostajesz.. pamiętam jak pisałaś, żeby Ci zadeklarowani może dotrzymali słowa.. szkoda gadać. Przyznam, że sytuacją się chwilowo zdenerwowałam z obawy o psiaka ale za nieprzyjemny wpis przepraszam. Przelewam właśnie listopadowego pieniążka do Ciebie. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jestem jestem:) dzieki Wtatarze.
[COLOR="red"]
moje propozycje są takie:
[/COLOR]
[COLOR="purple"]1. zmienić tytuł coś w stylu " psie smuteczki Barika - świat o nim zapomniał - potrzeba deklaracji!"

2. porozsyłać wątek

3. zrobić aktualizację 1szego postu!!

4. rozumiem że BARIK jest w hoteliku? - potrzebne są nowe zdjęcia !!

5. założycielko wątku - kontaktowałaś się z osobami które złożyły deklaracje? trzeba odświeżyć te deklaracje, zapytać czy je podtrzymują[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Dostałam dzisiaj telefon od Kaja555. Już sprawę wyjaśniam.

Ostatni raz zapłaciłam we wrześniu, wpłaty powoli już ustawały, więc jak od kilku miesięcy prawię sama za hotel płaciłam. Stałe wpływy miałam zawsze od: Rolanda_de, Kaja555, i felka w sumie 80 zł. Resztę sama sponsorowałam. Dopiero dostałam 150 zł od Leyla pod koniec września. Za pażdziernik nie zapłaciłam gdyż nie mogłam dopłacić reszty z własnych pieniędzy, a trochę brakowało. Więc stwierdziłam, że po 18 listopada( bo tak dostaję wypłatę) zapłacę za listopad i dołożę trochę za pażdziernik. Ale już dziś wysłałam 400 zł, żeby nie było, że uciekłam gdzieś daleko z kasą. Więc jeszcze długu jest 237 zł o ile dobrze policzyłam. Ale nie wiem ile osób wpłaciło i jakie kwoty na konto Lilki.Więc od tych 237 zł trzeba odliczyć to co zapłacone bezpośrednio na konto Lilki. Wzięłam pod uwagę leki. Nie wiedziałam, że piszecie tutaj bo już dawno tą sprawę starałabym się wyjaśnić, rzadko zaglądam. Przepraszam za całe zamieszanie, Barikowi do schronu wrócić nie pozwolę choćbym miała z pod ziemi pieniądzę wyciągnąć. Serdecznie Was przepraszam, ze nic nie napisałam.[/QUOTE]

przeprosiłaś ze nic nie pisałas o sytuacji i na tym koniec.
Pieniedzy na hotelik nadal nie ma, Ty prowadzisz watek i jestes za niego odpowiedzialna.
Piszesz ze nie pozwonisz mu wrócic do schronu ale nic w tym kierunku nie robisz, jemu niestety grozi schron, hotelik nie może wisieć ale i u Ciebie dług

Link to comment
Share on other sites

wiele osób ma wiele deklaracji stałych - trudno to ogarnąć i co miesiąc pamiętać - myślę że warto np 1szego każdego miesiąca przypomnieć na pw o złożonej deklaracji
[B]
no i trzeba aktualizować wątek!

pierwszy post musi zostać koniecznie zaktualizowany! inaczej trudno będzie zaproszonym osobom się tu poruszać/odnaleźć i zostać na dłużej.[/B]

Link to comment
Share on other sites

ale chyba ktoś musi ten post przejąć, bo Monika nie wchodzi już na dogo

ja płacę zawsze po 10-tym, bo wtedy mam wypłatę, pewnie wiele ludzi nie dostaje wypłaty 1-go

koniecznie trzeba go zacząć ogłaszać, ale na kogo kontakt?

zdjęcia i informacje z hoteliku są przecież na ostatnich stronach, nowych nie trzeba

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...