Jump to content
Dogomania

Potworna potwora


MM.

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Śnieżynka']Caachou :) to kiedy jakiś spacerek grzywkowy w Krakowie organizujemy ?? znasz jakieś fajne tereny spacerowe ??[/QUOTE]
Jedyne co mi teraz przychodzi na myśl to błonia, ale najlepiej by było w okolicach centrum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Dobrze Darianna mówi :) błonia już nie są fajne, a może ojców, korzkwia albo lasek wolski ?? dużo bezpieczenisze tereny i bez obcych psów :)[/QUOTE]
O, tak tak! Do lasku wolskiego mam nieduży kawałem do przejechania, poza tym kocham tamte tereny. Na błoniach nie byłam od dłuższego czasu, jednak dalej jak przejeżdżam w tamtej okolicy, to widzę spacerujących z psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caachou_']O, tak tak! Do lasku wolskiego mam nieduży kawałem do przejechania, poza tym kocham tamte tereny. Na błoniach nie byłam od dłuższego czasu, jednak dalej jak przejeżdżam w tamtej okolicy, to widzę spacerujących z psami.[/QUOTE]

to jak tylko przestanie padać to ja chętnie sie wybiore na spacerek :D bedzie tez jak sie uda drugi grzywek suczka :D która mieszka z drugiej strony krakowa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']tylko kanapa :hmmmm: ;)[/QUOTE]
No i te jajca :diabloti:

[quote name='Śnieżynka']to jak tylko przestanie padać to ja chętnie sie wybiore na spacerek :D bedzie tez jak sie uda drugi grzywek suczka :D która mieszka z drugiej strony krakowa :D[/QUOTE]
Mam nadzieję, że nauka mnie nie przytłoczy aż tak, że nie będę wstanie się spotkać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Daria[/B], ona ma już swoje lata, czego po zachowaniu kompletnie nie widać :cool3:

[quote name='zuzolandia'][I][B]ooooooo co za bezwstydnik hihih

tez mam gdzies fote z nagusem ;-)


[/B][/I][/QUOTE]
Trzeba było ocenzurować... :diabloti:
Wstawiam, bo mi się klimat podoba

[URL="http://img442.imageshack.us/i/tyrytyryry423.png/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8522/tyrytyryry423.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...