Jump to content
Dogomania

Potworna potwora


MM.

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Coffee&Nera']Podglądam was i podglądam i napatrzeć sie niemoge na to Twoje cudo :) Osobiscie niejestem milosniczką nagich psów ale Twoj ma swoj urok. Niestety w skrzynce masz za duzo wiadomosci i niemogę się skontaktowac a chcialabym porozmawiac na GG :)[/QUOTE]
Dziwne... :hmmmm: Mam tylko 34 wiadomości z 200 dozwolonych.
Miło Was gościć :kiss_2: Na razie gg nie funkcjonuje, ale zadbam o to, żeby przywrócić je do życia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caachou_']Dziwne... :hmmmm: Mam tylko 34 wiadomości z 200 dozwolonych.
Miło Was gościć :kiss_2: Na razie gg nie funkcjonuje, ale zadbam o to, żeby przywrócić je do życia :diabloti:[/QUOTE]

Hmmm to może coś u mnie nie tak? Musze sprawdzić.
Chciałam porozmawiać bo widze że jestes z Krakowa a najprawdopodobniej za niedługi czas przeprowadzę się tam z psem i chciałam się dowiedzieć jak tam z miejscami do spacerów, joggingow itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']w całości oznaczało takie zdjęcie gdzie widać całego psa, a nie kawałki jego ciała :roll:

i tak może być z lampą, byleby w ogóle jakieś w całości było ;)[/QUOTE]
Przecież na ostatnim prezentuje się w całości, a nie? [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/wink333.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']pies w całości to dla mnie pies z całą głową, wszystkimi kończynami i ogonem

To teraz zobacz na tamto zdjęcie i mi powiedz czy to jest pies w całości?[/QUOTE]
Cofnij się o kilka, -kilkanaście stron i naciesz oczy psem w całości ;)
Nie mam głowy do zdjęć, a jak już się za coś zabieram to chcę, żeby było to zrobione porządnie, więc na razie zdjęć nie będzie. Ewentualnie jakieś pojedyncze

[quote name='BBeta'][URL]http://img837.imageshack.us/img837/6921/jkh.png[/URL]
Fajny kapturek ;)

Nie chwaliłaś się, że masz szczury :cool3:[/QUOTE]
Nie było okazji :roll: Kiedyś tych kapturków było więcej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...