Jump to content
Dogomania

Jeśli pokocham,to już na zawsze..Pokochałem i mam domek !!!!!!


rita60

Recommended Posts

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hania opowiedziała mi jak to było, pan starszy z żoną walczyli o swojego pieska, ale w końcu pozwolili mu odejść, żeby zapełnic psutkę w domu wybrali szorstkowłosego psa w srednim (hehe) wieku czyli Ajaxa
Psinie trafił się dom z wybiegiem, a do tego nowy opiekun chce mu zbadac krew, żeby mieć sprawy zdrowtone pod kontrolą, zapowiada się bardzo fajnie :) Hania dzwoniła nastepnego dnia, Ajax spokojny i dużo pije, pan martwił się, że jest chory :) a to chyba tylko stres, w schronisku nie pił chyba jak smok
w budzie Ajaxa kolejny fajny psiak, troche drobnijeszy od Ajaxa, kudłaty czarny podpalany, miły psiak trochę gapowaty, bardzo grzeczny, jeszcze zagubiony i nie rzuacjący się na przechodzące psy, chyba się nim zainteresuje - może ta buda jest szczęśliwa? chociaż ten szczur :/ możecie się śmiać ale szczurki przenoszą paskudne choróbska, niebezpieczne dla psów i każdy marwty szczur w pobliżu psów cholernie mnie martwi

Link to comment
Share on other sites

Jak zobaczyłam temat to zrobiło mi sie smutno... Jeśli pokocham to już na zawsze, u mnie za ścianą mieszka wielodzietna rodzina 5 dzieci i matka oraz jej co rusz nowy facet. Dziewczyny 18 lat pija cpaja i co mnie martwi maja ok 3 psów w ciagu roku. Pierwszego psa wzieli i jak to pies mały psoci a te sie wydzierały i biły tego psa scierka kiedy pies podrósł zrobil sie agresywny wiec go wywiozły do lasu i przywiazaly do drzewa.... Kolejnego psa wziely myslac ze bedzie duzy ale piesek wyrósł tylko do kolana wiec Panienki z takim jak to one mowily wymoczkiem na podryw nie pojda i tez sie pozbyły. Trzeciego psa wywiozły bo pogryzł im ciuchy a 4 z kolei chyba otruły nie wiem, piesek zdechł po 4 miesiacach teraz maja 5 zapewne tez sie go pozbeda za jakis czas. Jesli nadal tak bedzie i pies nagle zniknie zglosze to ale nie na policje tylko poszukam jakis instytucji ochrony praw zwierzat.Czasami mysle ze zwierze ma lepiej w schronisku jak u takich co sie tylko nimi bawią :(

Link to comment
Share on other sites

Zdązylam isc tylko na Policje ale co mi powiedziano??? Skad pani ma tę pewność??? . Droga Pani do zgłoszenia takich sytuacji musimy mieć dowody przecież te Panie sie nie przyznają... I własnie tak to jest z naszym prawem... jesli tego pieska nie bedzie za jakis czas to zajme sie tym osobiscie znajde swiadkow wsrod sasiadow co potwierdza mi że czesto dochodzilo tam do zmiany pieskow Szlag mnie trafia ze kazdy tylko plotkuje na ulicy ale nikt nie ma w sobie tyle odwagi zeby to zglosic a jak przychodzi do potwierdzenia tylko zgłoszenia nasze sasiadki mowia ja nic nie widzialam ja nic nie wiem. Na chwile obecna mam zapisane 2 zdjecia z naszej klasy i facebooka gdzie owe Panny maja zdjecie z dwoma roznymi pieskami (tylko jak znam policje powiedza " a skad pani wie czyje to pieski") Nie mam dowodów a poluje juz na nie do roku

Link to comment
Share on other sites

Bezradność najbardziej boli. U nas jest odwrotna sytuacja. 15 czerwca nasza wolontariuszka ma sprawę w sądzie o porzucenie psa. Została oskarżona przez ludzi, którzy ponoć widzieli jak wywala z auto psa. Było to na drodze, dziewczyna zatrzymała się by zostawić jedzenie dla bezpańskiego psa. Jest wiele miejsc, w których zostawiamy jedzenie. Psy znają te miejsca i przychodzą - tak udało się przetrzymać zimę wielu bezdomniakom. Nie pomogły oświadczenia fundacji, opinia weterynarza, oświadczenia osób prywatnych znających tą dziewczyną - sprawa 15.06.
Właściwie chyba trzeba by tą sprawą zainteresować media, bo to paradoks.

Link to comment
Share on other sites

A żeby było jeszcze bardziej wesoło dostałam dziś odpowiedź na złożone doniesienie w związku z informacją o facecie, który co jakiś czas przyprowadza sobie psa, karmi go albo nie i następnie gdy mu się znudzi - go zabija. Sprawę umorzono z braku dowodów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...