Jump to content
Dogomania

Co najlepsze na gestsza siersc?


Dinusia

Recommended Posts

Egon - W York Centrum polecali wlasnie Lavete Super i Omegan z tego co pamietam. Wielu wlascicieli yorkow chwalilo sobie te produkty. Moj akurat po nich mial problemy ( wymioty ), ale on juz tak ma. Akurat Mere Pels najbardziej mu odpowiada i nie mial po tym sensacji.
Wiem ze powinnam to napisac w jednym poscie a nie je mnozyc, przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

My od 3 dni stosujemy Lavete super i ten Amino biotin i nie wie czy to tylko moje głupie przywidzenia czy sierść Jury już jest fajniejsza w dotyku i bardziej puszysta. Ciekawe czy to tylko moje wyobrażenia czy preparaty juz dały efekty :lol: :lol: Oba te preparaty bardzo smakuja Jurce :cool3: nie ma po nich żadnych problemów żoładkowych. Mam nadzieje, że do wystawy będzie miała piękna sierść a mamy do tego czasu 2,5 tygodnia :P

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]York Centrum polecali wlasnie Lavete Super i Omegan z tego co pamietam. Wielu wlascicieli yorkow chwalilo sobie te produkty. Moj akurat po nich mial problemy ( wymioty ), ale on juz tak ma. Akurat Mere Pels najbardziej mu odpowiada i nie mial po tym sensacji.
[/QUOTE]
a jednak wolałbym ten Mere pels bo wiem ze mój piesek jak zje cos nowego to zdazaja mu sie rozstroje zoładka wiec wolałbym tamto moze poszukam moze jeszce gdzies znajde ten mere pels...
dzieki TangoBlue za rady;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...