Jump to content
Dogomania

Tośkowa ferajna - Ozzy, Loca, Gorbi i przyjaciele


Tośka_m

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak miło, że ktoś tu jeszcze zagląda, choć tak pusto i zdjęć brak...

Pani dwójki psiaków ostatnio zaniedbuje nie tylko własną galerię na dgm, ale również wspomniane psiaki :shake: Terminy gonią, magisterkę trzeba oddawać, a poprawek wciąż masa.
Szkoda, że doba taka krótka, bo brak czasu na sen.

Link to comment
Share on other sites

Duke ma identyczny wzrok albo jak jest głodny albo gdy chce wymusić zabawe, albo przy szkoleniu myśli,że za piękne oczy dostanie i robi takie słodziutkie spojrzenie:lol:
Ach jak ja uwielbiam główkę Loci ma ją prześliczną :loveu::loveu:. Tośka może kiedyś umówimy się z psami na spacer? bo Loca na spacery się na daje bo umie olać mojego diabełka;).

Link to comment
Share on other sites

[U]Anza [/U]- porobiliśmy: wczoraj trening agility, a przedwczoraj i dziś frisbee. Ale fotek nie mam, więc nie pokażę :eviltong:

[U]AngelsDream[/U] - witam w moich skromnych progach wilczych przyjaciół! :multi:

[U]Mudik[/U] - jak ja za długo siedzę przy kompie to mam wszystkie Locowe zabawki na kolanach i ją wgapiającą się we mnie z jednoznacznym wyrazem pyska :razz:

[U]Kara[/U] - te aussie to chyba już tak mają ;) To fakt, głowa Loci jest cudna :loveu: (a to, co jest w niej jeszcze cudniejsze!).
Na spacer? Loca + Duke? Nie pamiętasz co się działo na ostatnim agilitowym spotkaniu w Lasku? :diabloti:

[U]Ewka[/U] - przedwczoraj, wczoraj i dziś robiliśmy coś fajowego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']
[U]Kara[/U] - te aussie to chyba już tak mają ;) To fakt, głowa Loci jest cudna :loveu: (a to, co jest w niej jeszcze cudniejsze!).
Na spacer? Loca + Duke? Nie pamiętasz co się działo na ostatnim agilitowym spotkaniu w Lasku? :diabloti:[/quote]
Ech nikt z nami nie chce się spotkać na spacer :-( i nie mamy z kim ćwiczyć równoległe chodzenie na spacery i ćwiczeniu obok obcego psa:roll: Większość myśli,że Duke zły,agresywny itp a top przecież na odwrót.

Link to comment
Share on other sites

[U]Ewka [/U]- chętnie się spotkamy! Kiedy macie trening agi? Mogłybyśmy obgadac sprawę ukłonu i gadżetów, które nam się zupełnie nie należą :oops:

[U]Kara [/U]- czy ja gdzieś napisałam, że Duke jest zły i agresywny?? Czy ktokolwiek gdzieś napisał, że Duke jest zły i agresywny??
Wydaje mi się, że mocno nadinterpretujesz niektóre wypowiedzil.

Poza tym zapytałaś, czy chcę się z wami umówic na SPACER. Nie chcę, bo nie chcę, żeby wyglądał on tak, jak ostanim razem w Lasku.

Bardzo chętnie mogę się z Tobą spotkac na TRENINGU, podczas którego możemy uczyc nasze psy spokojnego zachowania w swojej obecności. Tylko że ten TRENING musi miec przysłowiowe ręce i nogi i nie może byc w nim miejsca na totalne szaleństwo w postaci dwóch spuszczonych ze smyczy owczarków. Jeśli masz ochotę na niezbyt długie spotkanie nad Wartą, podczas którego będziesz miała Duka na smyczy/lince (Loca też będzie zesmyczona) i skupiała go na sobie, to ok. Jestem za :)

Link to comment
Share on other sites

[U]Ewka[/U] - ano, jest super - bo przedstawia super psy! :loveu:

[U]Anetta[/U] - to nie jest sweet, tylko "weź Tośka przestań się uczyć i zajmij się mną" :diabloti:

[U]Anza[/U] - nie jestem w posiadaniu agilitowych fot, a te na filmiku także nie są mojego autorstwa. Może jutro ktoś jakieś fajne zrobi, to podkradnę i tu się nimi pochwalę ;)


A tymczasem, moi drodzy, zupełnie niespodziewanie i bez uprzedzenia Loca... [B]skończyła dziś rok[/B]!
Wierzyć się nie chce. Toż to dzieciuch taki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...