Jump to content
Dogomania

bichon frise


Jagoda

Recommended Posts

Ania - k włos u bichona absolutnie nie jest wełnisty, jest tak specyficzny
że trudno go porównać do innego włosa czy sierści psa. Raz podeszły
dzieci dotknęły i określiły, że włos jest jak wata. I z tym określeniem
bym się najbardziej zgodziła. Wierz mi , że oprócz szamponu i odżywki
nigdy nie używałam żadnych kosmetyków .
Natomiast włos jedwabisty taki jak ma mój york, czyli podobny do
ludzkiego jest lejący i nigdy nie będzie stał :wallbash: chyba na paście
jak piszesz tego nie wiem nigdy nie próbowałam ani na piesku ani na
sobie. :o


:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

A ja mialam ostanio propozyjce kupienia bichona, szczeniaka psa. Jednak bichon musi poczekac. :shake:
Poza tym po wymianie korespondencji z hodowcami bichonow, stwierdzilam, ze sa to bardzo energiczne pieski, zywiolowe, ktore maja w glowie mnostwo pomyslow.
Takze to co napisali na [url]www.naszepsy.pl[/url] w opisie rasy, potwierdzilo sie, ze bichony frise moze wygladaja jak maskotki, ale to psy pelna geba i nie mozna ulegac tym slodkim mordeczkom.

Mimo to, bichon jest druga w kolejnosci rasa jaka bym chciala miec przy swoim boku. Shih tzu nadal rzadzi, pozniej bichon, a pozniej to zaczyna sie cala litania i nie sadze by kiedys zostala zrealizowana, chyba ze wygram w totka i szybko przeprowadze sie do domu z ogrodem. ;):diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ze sa to bardzo energiczne pieski, zywiolowe, ktore maja w glowie mnostwo pomyslow.
Takze to co napisali na [URL="http://www.naszepsy.pl"]www.naszepsy.pl[/URL] w opisie rasy, potwierdzilo sie, ze bichony frise moze wygladaja jak maskotki, ale to psy pelna geba i nie mozna ulegac tym slodkim mordeczkom.

Anii pewnie, że bichonki jak wszystkie inne rasy wymagają nauki psiego "Bon -ton" ,i muszą wiedzieć "kto tu rządzi". Lubią dominować, ale szybko się uczą i choć nie zawsze się im podoba , polecenie wykonują.:evil_lol:
Przynajmniej tak jest u mnie, I tak sobie myśle, że mogą być jakieś drobne różnice co do sposobu bycia.Trudno mi powiedzieć , bo jest jedna.
Natomiast yorków mam pięć i są spokrewnione najstarsza ll lat najmłodsza 3 latka, ale każda ma inny charakter.:eek2: Prawdą jest ,ze każda jest po innym reproduktorze:evil: i to z innego państwa, ale rasa taka sama.:hmmmm:

:tree1: dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

Moje sześć bichonków nie wykazuje żadnej agresji, czy dominacji w stosunku do człowieka, jak również do innych zwierząt. Nie są w jakiś nienormalny sposób "nadruchliwe". Poprostu wesołe, żywotne zwierzątka.
Nie brudzą się bardziej niż czarne psy, może tylko lepiej ten brud na nich widać. :lol:

A wracając do moich maluchów, jest ich trójka. Jedna dziewczyna i dwójka chłopaków. Na zdjęciu jest właśnie męska część miotu. Dzisiaj kończą trzy tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Witam wszystkich bardzo serdecznie. jestem bardzo powaznie zainteresowana kupnem suczki Bichon frise. Szukam bardzo dobrej hodowli. cena za szczeniaka nie gra roli. Po prostu zależy mi na tym żeby psiaczek był zdrowy i dobrze rokował jako pies wystawowy. Słyszałam, że w Pradze jest wiodąca hodowla tych piesków. Jeśli ktoś wie, gdzie można kupić świetnego szczeniaka to będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.
dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest dziubmis

Witam,

od kilku dni mam wspaniałą 3,5 miesieczna suczkę. chciałbym zapytać jaka powinna byc prawudłowa waga szczeniaka w tym wieku? Nigdzioe nie moge znaleźć takich informacji:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='dziubmis']Witam,

od kilku dni mam wspaniałą 3,5 miesieczna suczkę. chciałbym zapytać jaka powinna byc prawudłowa waga szczeniaka w tym wieku? Nigdzioe nie moge znaleźć takich informacji:placz:[/quote]
Możesz napisać nam coś o swojej suni ??:cool3:
Musi byc cudowna , jak kazdy Bichonek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Natalio ! umówny się tak, że Ty przeczytasz wcześniejsze moje posty
w temacie bichon frise , a potem bedziesz mi zadawała pytania co jeszcze
chciałabyś wiedzieć ,a ja postaram się na nie odpowiedzieć. Poprostu nie chcę się powtarzać ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='góral']

[url]http://www.westminsterkennelclub.org/2000/photos/group/NM76697501.jpg[/url]


[url]http://www.westminsterkennelclub.org/2003/photos/group/NM79480306.jpg[/url]

Specjalnie dla miłośników bichonków :D[/quote]
Dla przypomnienia jak powinien wyglądać dobrze przygotowany bichonek !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Uwaga ! Uwaga ! Mam dobrą wiadomość :

Dzisiaj tj.05 listopada br urodziło się sześć ślicznych bielutkich
bichonków :cunao::cunao:
Mama jest czeszką a tatus słowakiem i pochodzi z tej samej hodowli
co moja już 11-letnia bichonka. Oczywiście hodowla polska.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...