Jump to content
Dogomania

3 weekendy - 3 championaty!!!


bongobongo

Recommended Posts

Troszkę poszaleliśmy i po Ukrainie oraz Bośni i Hercegowinie,w ostatni weekend pojechaliśmy z naszą "stałą" ekipą busikową do Mołdovy.

Kraj odległy, droga daleka i dziurawa, na granicach "Kto pierwszy wstaje, ten rządzi" a opłata 10 USD, czy 10 EUR, to wszystko jedno :diabloti: , ale warto....bo przepiękne widoki, klimaty i w samym Kishiniovie dużo Polaków, którzy jeśli nie mówią, to doskonale rozumieją po polsku. Zaskoczona byłam, że jest tam polska szkoła, o czym powiedzieli nam na wystawie Polacy, których córka do niej chodzi.

Sama wystawa, podobnie jak ta w Sarajewie, raczej kameralna, zgłoszonych 300 psów na wystawy rangi międzynarodowej. Z czego połowa wystawców, to faworyzowan Rosjanie (przyjechały 3 autokary), potem Ukraińcy.
Niestety tym razem nie mogę powiedzieć, że było dużo Polaków. :shake:
Oprócz naszego busika, w którym razem z Rudaskiem podróżowały sznaucery miniaturowe, samoyed, malamut, york i beagel pod opieką mojej córki, Patrycji, po licznych przygodach :angryy: dotarła Ewa z BC w towarzystwie koleżanki!
Przy okazji [B]POZDRAWIAM I MIŁO BYŁO POZNAĆ![/B] Jesteście Wielkie Dziewczyny, w taką drogę same......
Ewa na wystawę dotarła o godz. 17.00, ale sędziowie zgodzili się ocenić psy, może dlatego, że nie było innych BC.W każdym razie dzień dla nich nie był straconym....

Sam Kishiniov, to ogromne miasto, przepięknie położone i ciekawostka, mniemam, że spuścizna postkomunistyczna, z budką ze szlabanem i strażnikiem na wjeździe do miasta :evil_lol: Ciekawe, co robią po 22.00? Może szlaban zamykają :evil_lol: ? Na szczeście nie mieliśmy potrzeby się o tym przekonać!

Wróciliśmy bardzo zmęczeni, ale i zadowoleni, bo przywieźliśmy tydzień po tygodniu, kolejny dorosły championat - [B][SIZE=3][COLOR=red]CH. [/COLOR][COLOR=red]MOŁDOVY[/COLOR][/SIZE][/B]

Konkurentami Rudaska vel Karkówy ;) były dzieci Int. Ch. z Rosji.
[COLOR=black][/COLOR]
Oceniali nas sędziowie z Rumunii: CRISTIAN STAVARACHE i CRISTIAN STEFANESCU.
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][B]Mł. Multichampion, Mł.Zw. Kl. Vilno`06, Zw. UA`06, [/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]CH. UA, BIH [COLOR=red]GOLD CHARGER BULDOŻER (FCI[/COLOR]) zdobył [COLOR=blue]2xCAC, res.[/COLOR][/B] [COLOR=blue][B]CACIB, CACIB, BOB.:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE]

Doskonale spisał się też na MP, stając na II lokacie.
[B]BRAWO PATI :klacz: :klacz: :klacz: !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]HUN![/B] Może w wolnej chwili wstawisz jakieś Fotki?
Nie za wiele tego Ci wysłałam i z jakością troche nie najlepiej, ale może coś wybierzesz?
Tylko może już bez ruchu.......:mad: , bo Marta jeszcze przez najbliższe pół roku będzie mi to pamiętać....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUARES']Gratuluje, idziecie jak burza , brawo dla Charger'a:klacz:

pozdrawiamy :bye:[/quote]
:B-fly:
[B]13.05.06 - CACIB in Kishinev 2006 [/B](Kishinev, Moldavia)[B]:[/B]
[B]Rus Terrier Glorious Goblin [/B](Strong Stael Billy Banter x Rus Terier Gercoginya)- cw, Best Junior, ВОВ, BIG-4.
Gold Cherger Buldozer - cw(?), САС(?)
[B]Maximus Gladiator [/B](Strong Stael Billy Banter x Nika) - cw, САС, BOS, CACIB.

[B]13.05.06 - САС:[/B]

[B]Rus Terrier Glorious Goblin - CW,[/B] САС, Best Junior and Best of Breed!

Gold Cherger Buldozer - cw, САС.
класс открытый:
[B]Maximus Gladiator [/B]- cw, САС, Лучший кобель.

[B]14.05.06 - CACIB:[/B]
класс юниоров:
[B]Rus Terrier Glorious Goblin [/B]- cw, САС, Best Junior
класс промежуточный:
Gold Cherger Buldozer - cw, САС, CACIB, ВОВ.
класс открытый:
[B]Maximus Gladiator [/B]- cw, САС.

[URL="http://www.stbt.ru/"]http://www.stbt.ru/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Milla-Russia![/B]
Jeśli chodzi o naszego psa, to podajesz niesprawdzone wyniki, zgadza się tylko dzień 14.05., gdzie otrzymaliśmy CAC, CACIB i BOB.

Natomiast 13.05. na wystawie Cacib-owej otrzymaliśmy CAC i res. CACIB, a tego samego dnia na CAC-owej - res. CAC.

Z tego co wiem z wystawy i karty ocen, to w Mołdowie nie przyznają tytułu NPwR, czy NSwR, do porównania o BOB-a wychodziły psy ze wszystkich klas.

Pozdrawiamy! Kasia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='naomi']Gratuluję pokonania Ruskich!
Nadal oczekuję tytułów przywiezionych zza oceanu :p[/quote]

Pracujemy już nad tymi tytułami zza oceanów z myślą o Tobie :eviltong: !
O rety, ale się rozpędziłam miał być jeden ten ocean, a napisało się więcej....:evil_lol: !
Tylko z kim my się wybierzemy, bo nasza ekipa busikowa, z którą choćby na koniec świata, to jeszcze nic nie wie o planach za Wielką Wodę, hi, hi :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMFI']Uważam, że pani w białym garniturku brakuje czerwonej kokardki we włosach:evil_lol:

a Wam nic nie brakuje!!! rudy - bardzo okazały:multi:[/quote]
[B] Monika[/B]! Ja nie wiem, jak się to skończy........:mad:, bo ta Pani w" białym garniturku", to nasza przyjaciółka i kompanka wyjazdowa, która czasami też tutaj zagląda.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delya'][B]Kasiu [/B]łapka już zdrowa:evil_lol: . Rudą odchudzamy żeby była szybsza:diabloti: , trenujemy i wybieramy się do Pęcic 27 maja na zawody:p .

Pozdrawiam[/quote]

Będę trzymała za Was kciuki, ale co ja słyszę??? Rudi na diecie.....ona przecież kocha jeść........:-(

To chociaż wymiziaj ją od nas! Niech sie trzyma....na tej diecie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][B] Monika[/B]! Ja nie wiem, jak się to skończy........:mad:, bo ta Pani w" białym garniturku", to nasza przyjaciółka i kompanka wyjazdowa, która czasami też tutaj zagląda.......[/quote]

Ja też nie wiem .... ale sama Kacha przyznaj, brakuje?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMFI']Uważam, że pani w białym garniturku brakuje czerwonej kokardki we włosach:evil_lol:

a Wam nic nie brakuje!!! rudy - bardzo okazały:multi:[/quote]

Droga AMFI,

Bardzo mnie cieszy fakt że doceniasz moje zdolności wystawiania psów!;)

Jest to bardzo ładne zdjęcie, czemu miałabyś cokolwiek zarzucić temu zdjęciu i osobom widniejącym w nim. Wszyscy którzy zdobyli lokaty na BOG gr.III w pełni na te miejsca zasługiwali. Ekspert i wielki znawca S.Sinko docenił psy lokatowe i umiejętności handlerow wystawiających je. Bardziej się liczę z opinią i ekspercyzą sędziego o tak wysokiej rangi niż twoje mierne zdanie na temat ubioru handlerów-które ma drugorzędne znaczenie na wystawie psów.
[B]Jak co, to może mi pożyczysz swoją czerwoną kokardkę i garderobę AMFI?:mad: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Brak poczucia humoru to typowe dla polskiej natury ;-) dlatego nie zamierzam podejmować dyskusji - ani słowa nie napisałam o jakichkolwiek zarzutach pod kątem psów na lokatach. Moje zresztą "mierne zdanie" i tak dla nikogo nic nie znaczy - podoba mi się Charger bo jest super i jest staffikiem :diabloti:

a że ludzie wybierają sobie takie psy jakie im pasuja, albo jak niektórzy twierdzą psy upadobniaja się do własciciela (zobacz jakie Kasia ma rude włosy) - to znana prawda, dlatego przypięłabym Ci kakardkę coby dopełnic całosci wizerunku. Niestety nie mam pożyczyć. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMFI']Brak poczucia humoru to typowe dla polskiej natury ;-) dlatego nie zamierzam podejmować dyskusji - ani słowa nie napisałam o jakichkolwiek zarzutach pod kątem psów na lokatach. Moje zresztą "mierne zdanie" i tak dla nikogo nic nie znaczy - podoba mi się Charger bo jest super i jest staffikiem :diabloti:

a że ludzie wybierają sobie takie psy jakie im pasuja, albo jak niektórzy twierdzą psy upadobniaja się do własciciela (zobacz jakie Kasia ma rude włosy) - to znana prawda, dlatego przypięłabym Ci kakardkę coby dopełnic całosci wizerunku. Niestety nie mam pożyczyć. :evil_lol:[/quote]






AMFI to nie o to chodzi że nie mam poczucia humoru, poprostu nie jesteś śmieszna!:megagrin:
Znajdź sobie inną zabawę (jeżeli nie podobają się tobie inne rasy to nie komentuj tego publicznie. Jeżeli nie potrafisz powiedzieć coś milego to lepiej nic nie mów)!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie stram się nie komentować czegoś co mi się nie podoba czy na czym się nie znam. I nie napisałam nigdzie, że nie podoba mi się twój pies. Jestescie śliczni oboje - podobne fryzury etc, dlatego na fotce zabrakło mi tej jednej kokardki ;) jeśli tak bardzo cię to uraziło, sorry. Więcej luzu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...