Jump to content
Dogomania

Biała sznaucerka miniaturka oddana do schroniska Ma DOM :))))


malawaszka

Recommended Posts

no to Twóje psisko ma tyle panienek ostatnio do towarzystwa:) ale widać, ze młoda skacze po wszystkim, mam nadzieję że jescze kilka dni i się uspokoi, teraz to też pewnie trochę odreagowanie schroniska.

Ja chyba w następnym tygodniu będe w schronisku z Mirkiem, skupimy sie na spacerach z psami i próbie ich nauki podstawowych rzeczy, jakbyś chciała to dam znać kiedy - ja sama juz się kilku rzeczy nauczyłam, bo Bismarck został też uczniem;) Wtedy od mopów uciekamy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Akina całą noc po mnie skakała...o 5 razem z Astonem przejęła moje łóżko. Skończyło się ostatecznie na tym,że mała od 6 pędzlowała gryzak na podłodze a Astona spał ze mną bo był zazdrosny...Niewyspałam się ;( O siuśach też już nic nie mówie ;( I o tym,że nie idzie jej nauczyć symaptii do królików. Beki je całkowicie ignorowała a ona chętnie by je przegoniła z mieszkania. Ale tak poza tym,że to mały zbój to jest dobrze. Miśki cały czas się bawią. Przynajmniej Aston się rozrusza.
28 sierpnia Akina jedzie do Niemiec,tak mi powiedziała Mariola. Zostawiła jej papiery w schronisku żeby były w kupie ;p
Mała na pewno ma już wszystkie szczepienia więc chyba nie musze jej teraz do weta brać...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='astridq']Zalało. Mieszkam akurat przy ulicy na której było chyba z pół metra wody tak do metra nawet miejscami. Na szczęście mieszkamy na trzecim piętrze. Teraz już jest dobrze, woda opadła choć nadal pada...A jak u Was?[/QUOTE]
o rany, a ja się tak martwiłam, super, że u Was już lepiej. Lolce popłynął samochód i połowa towaru ze sklepu - tzn sie zalane, Kasia też neiciekawie, Beata w Opolnie juz lepiej miałą popołudniu, bo woda leciała dalej. Kciuki trzymam za spokojną noc, w b-cu juz tylko mżawka

Link to comment
Share on other sites

malawaszko jakbyś mogła w rozliczeniu w pierwszych postach wrzucić za podróż:
astridq - 25 zł, dowiezienie Beki na trasie Zawidów - Bolesławiec, lekko licząc 100km
magda z. - bilety Bolesławiec - Wrocław - 21+4 za Beki, powrót 21, razem 46zł

razem - 71 zł

odliczę to z rozliczeniu za ten bazarek
[url]http://www.dogomania.pl/threads/189154-Psie-akcesoria-na-D%C5%82u%C5%BCyn%C4%99-22.07-22-00[/url]

czy sa potzrebne foto biletów?

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do nowej rodzinki Beki...teraz to jest Jessie!! Mała przeżyła kilka pierwszych dni, miała biegunke i była przestraszona ale już jest dobrze.Mała podporządkowała sobie shitzu i wszystkie kanapy ;-) Jej posłanie jest bardziej elementem dekoracyjnym. Z jedzeniem tak jak było-żadnej psiej karmy, nadal woli domowe. Szczeka tylko przy zabawie...to chyba mój Aston tak na nią działał ,że krzyczała co chwile ;-)
Tak poza tym Bekuś tzn Jessie była już u weta bo kleszcza załapała, to było jeszcze na początku bo teraz ma już kroplelki.
Jessie jest bardzo kochanym psem!! Pani szaleje za tą białą gwiazdką!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...