Jump to content
Dogomania

Chcę kupić labradorka


altair82

Recommended Posts

Chcę kupić czarnego labradorka, pieska , tylko troszeczke ograniczaja mnie finanse, moge zapłacić za niego do 1000zł. Zależy mi aby to byl szczeniak rasowy, o zrównoważonycm charakterze, bez tendencji do dominancji, anie nie bojażliwy. Czekam na rady, jak i gdzie kupić szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

Wiem że pewnie myślisz o szczeniaku, ale może rozważ tez przygarnięcie labka w potrzebie!!!! Akurat jest czarny lab w łódzkim schronie, oddany przez właścicieli, nie zniechecaj się że trzeba o niego bardziej zadbać - to wcale nie musi być trudniejsze niż wychowanie laba od małego!!!! Przeczytaj watek o staruszku labku z mysłowickiego schronu przygarniętym przez mosii - to fantastyczna historia uratowania psa i zyskania wspaniałego przyjaciela!!!
pozdrawiam i życzę zebys znalazła tego "swojego" wymarzonego....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ograniczają Cię finanse, to może właśnie przygarnąć, a nie kupić? W schronisku znajdziesz wspaniałegom psa, o łagodnym zrównowazonym charakterze. Wystarczy poszukać.

Co do kupna - "szczeniak rasowy, o zrównoważonycm charakterze, bez tendencji do dominancji, anie nie bojażliwy" - oznacza szczeniaka RASOWEGO - czyli RODOWODOWEGO. Lepiej pozbierac przez następne 2-3 miesiące i kupić trochę drożej, ale z dobrej, zaufanej hodowli. Chociaż po 1000zł też kupisz rodowodowca, ale trochę się musisz naszukać.

Po trzecie - takich tematów były dziesiątki - wejdz na "poszukiwane hodowle" tam znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania :lol: I radzę korzystać z szukajki (jeżeli u Ciebie działa, bo u mnie nie)

Link to comment
Share on other sites

Ceny labradoró znacznie teraz spadły i za 1000 zł mozna kupić już psa z rodowodem.Zajrzyj [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24783]tutaj[/url] można znajdziesz jakąś interesujacą cię hodowlę

Link to comment
Share on other sites

Ja tez sadze ze w granicach 1000zl albo troche wiecej (calkiem mozliwe ze mniej) kupisz pieska z rodowodem i wybierzesz sama. Nie wiem tylko jak poznasz charakter u malego szczeniaka. Radzilabym dokladnie sie zapoznac z wymaganiami rasy, labrador nie jest latwym psem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...