Jump to content
Dogomania

Lamia - prześliczna, długowłosa sunia w typie onka MA DOM!


kajkoowa

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Informuje wszystkich ,ze wczoraj Lamia znalazła dom.Dom dla Lamii znalazła p.doktor z lecznicy obsługujacej schronisko.Suczka juz jest po sterylizacji więc brakowało jej tylko domu.Pojedzie na wieś ,do kojca.Domek podobno dobry.Nic więcej nie wiem.Kaju dopisz do pierwszego postu,ze Lamia juz w domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Informuje wszystkich ,ze wczoraj Lamia znalazła dom.Dom dla Lamii znalazła p.doktor z lecznicy obsługujacej schronisko.Suczka juz jest po sterylizacji więc brakowało jej tylko domu.Pojedzie na wieś ,do kojca.Domek podobno dobry.Nic więcej nie wiem.Kaju dopisz do pierwszego postu,ze Lamia juz w domku.[/QUOTE]

Kurde, trochę szkoda,że bez kontroli przedadopcyjnej.
Taka piękna, młoda sunia powinna wybierać w domkach.

Cóż, dom na wsi to moze być zarowno zadbane, nowczesne domostwo jak i "starodawne" gospodarstwo.
Mogą tam mieszkac zarówno osoby, kt. gdzies pracują a tu mieszkaja , jak i rolnicy z "typowym" podejściem do zwierzat.
Kojcem ludzi nazywaja rózne rzeczy- nieraz jest to piękny kojec z prętów czy paneli, a nieraz całkowicie obity deskami czy murowany, odgrodzony kawałek terenu, gdzie pies nic nie widzi, nie ma kontaktu z ludzmi,nie wdac go, tylko słychac szczekanie zwierzęcia, które w ten sposób dziczeje.

Najważniejszy dla owczarka jest kontakt z człowiekiem, praca i wykonywanie zadań dla niego.
Dzień w kojcu i nocne bieganie po podworku i pilnowanie to kiepski los- może to być OK dla psa z małymi szansami na adopcję, jako alternatywa lepsza niż schron, ale szkoda dla młodej, pieknej suni ,która powinna być psem rodzinnym.

Nie piszę tego oczywiscie jako "przytyku" dla kogokolwiek i mam nadzieję, ze LAMIA dobrze trafiła, tylko pozostaje niepokoj i niepewnosc.

Może uda sie Wam ciotki dowiedziec coś o LAMI, moze schronisko zgodzi sie na wizytę poadopcyjną,to dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Schronisko zgodzi sie na pewno na wizytę poadopcyjną,więc informacje o Lamii będą na pewno .Pocieszam się,że dom dla suczki znalazła p.doktor z lecznicy ,która nie polecałaby domu nieodpowiedniego dla takiego psa.Spróbuje dowiedziec się więcej i napiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Schronisko zgodzi sie na pewno na wizytę poadopcyjną,więc informacje o Lamii będą na pewno .Pocieszam się,że dom dla suczki znalazła p.doktor z lecznicy ,która nie polecałaby domu nieodpowiedniego dla takiego psa.Spróbuje dowiedziec się więcej i napiszę.[/QUOTE]

Tak czy inaczej owczarek na wieś w kojcu to kiepski wybór.
Tak piękna suka mogła miec dużo lepsze warunki :(

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam do p.doktor z zapytaniem o szczegóły adopcji.Lamia będzie w kojcu zamykana jak bedzie koniecznośc,ma do swojej dyspozycji olbrzymi ogrod i to będzie miejsce gdzie będzie mogła do woli biegac.Jest w tej chwili jedynym psem ale w przyszłości państwo ,którzy ja zaadoptowali będą szukać dla suczki towarzysza lub towarzyszki.Psiaki,które były w tym domu odeszły ze starości.Lamia zachwyca swoich nowych właścicieli.Resztę po wizycie w domku Lamii,wtedy tez pewnie zrobimy zdjęcia.Mam nadzieje ,ze to dobre wiadomości!Kontakt z ludżmi będzie miała stały co jest bardzo ważne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...