Jump to content
Dogomania

Bono już w nowym wspaniałym domu :)


Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gallegro']
Przepraszam za offtopic:
Na zdjęciu w ogłoszeniu miała kilka m-cy mniej (teraz ma 11) i była jak zwiewny podlotek a teraz jak dwa podlotki do kupy wzięte. Muszę cos z tym zrobić.
Zapomniałbym, suczka to mix husky i wilka. Przy okazji wrzucę fotki w wersji zwiewnej i aktualnej. Jest śliczna i gruba.[/quote]
Obiecana fotka zwiewnego podlotka:


[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/68/dolores6hk.jpg[/IMG][/URL]


A tak sunia wygląda dzisiaj (nie wiem jak Wy, ale ja widze "subtelną" różnicę):

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img272.imageshack.us/img272/9721/1rimg03499vk.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Miło że się nim interesujesz :lol:
Pod koniec tygodnia Collak powinien być w Siedlcach. Moja Dolores jeszcze się ogląda za chłopakami (ach te dziewczyny) więc chyba rozumiesz :cool3:
Jestem wstępnie umówiony z Beatką, a dzisiaj czekam na odpowiedz w sprawie szczegółów.

Link to comment
Share on other sites

Gallegro ja zawsze zagladam na jego wątek i czytam jak sie sytuacja rozwija, cieszę sie że dasz mu domek i pełną miske a co najważniejsze dasz mu swoje serducho! chlopak zaslużył sobie na to ........ukłony dla Ciebie i Twojej rodziny!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzisiaj ok. godz. 21 wróciłem z Collakiem do domu. Przez całą drogę głośno popiskiwał. Próbowałem tłumaczyć że tam gdzie jedzie będzie O.K., ale bez skutku :lol:. Po przyjechaniu na miejsce dostał sie w szpony Dolores, która choć jest u nas niecałe 3 tygodnie, to czuje się panią "pełną gębą". Krótko mówiąc zdominowała biedaka zupełnie. Nibu to w zabawie, ale stanowczo pokazała gdzie jest jego miejsce (przynajmniej na razie). Muszę przyznać że w stosunkach damsko-męskich bardzo często mamy do czynienia z podobnymi relacjami :evil_lol:. Generalnie psiaki przypadły sobie do gustu. Zaczepkom i gonitwom nie było końca. Razem z żoną cieszymy się bardzo że wszystko jest O.K.
Może jutro uda mi się wrzucić kilka fotek.

P.S. Beatko, dziękuję za wszystko i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ale super wieści :Cool!: :Cool!: :Cool!: . Collaczku bądź grzeczny, bo to naprawdę już twój wymarzony domek :lol: Psiaku właśnie dołączyłeś do grona stworzeń na dobre wyrwanych z "koszmaru".
P.S. Gallegro- jak collaczek się będzie wabił ?
P.S. 2 Czekamy na fotki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']...jak collaczek się będzie wabił ?
[/quote]

Jeszcze nie wiemy.
Czekam na ew. sugestie.

Noc upłynęłą b.spokojnie (nie licząc śmieci poroznoszonych po całym ogrodzie). Prawie całą noc psiaki były na dworze. Collak wygląda na szczęśliwego. Kładzie się na grzbiecie a Dorka skacze po nim i podgryza. Rano z przyjemnością obserwowałem ich zabawę. Nie muszę już osobiście ganiać z sunią w celu uzyskania smukłej sylwetki (suni oczywiście :lol:). Od momentu kiedy Collak przyjechał, Dolores biega z wiszącym jęzorem.
Cała rodzina jest bardzo szczęśliwa że Collak będzie już zawsze z nami. Nie wyobrażamy sobie że mógłby wrócić do schroniska. Niestety, zostało w nich jeszcze wiele psiaków, ale mam nadzieję że wspólnymi siłami dużą część uda się nam dogomaniakom wyciągnąć.
Jak zdążę, po południu wrzucę fotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']...a Dolores to jakiej postury dziewczynka?[/quote]
No cóż, jeśli chodzi o wzrost to mają podobny z tym że dolores jest bardziej "puszysta", ale nie mami na myśli sierści :lol:. Ma bardziej "opływowe" kształty i jest przy tym śliczna.
Tak na marginesie - żona przyznała mi się wczoraj że nie wyobraża sobie żeby Dorki z nami nie było (za kilka dni to samo powie o Collaku :evil_lol:).
W tym momencie zapytałem jak postąpiłaby w przypadku kiedy poprzedni właściciel wyszedłby za śpiączki (daj Boże) i pragnął Ją odzyskać. Doszliśmy do wniosku że oddalibyśmy Ją, ale decyzja ta byłaby dla nas bardzo trudna i bolesna.

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj ja imię wymysliłam na samym poczatku wątku...........
tylko każdy ma swój gust........a o tym sie nie dyskutuje przecież.......
a tak naprawdę ja spytałam pierwszy raz.......a nie ciagle......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...