Jump to content
Dogomania

Marusia - młodziutka sunia red nose po przejściach na razie nowego domu nie szuka ;)


agnieszka32

Recommended Posts

[quote name='chita']to znowu wygladasz jak Angelina:evil_lol::loveu:
a Marusia jeszcze nie zakumała ze z Tobą teraz to trzeba jak z jajkiem:evil_lol:;)[/QUOTE]

Mam sexi usteczka :evil_lol:

[quote name='blacky764']No bo jak taka ładna pościel mogła sobie leżeć ? :) Potrzebowała trochę ruchu :evil_lol:


Aga, dzięki serdecznie, ciuszki już do mnie jadą :) Wystawie na bazarku w weekend :)[/QUOTE]

To ja dziękuję za wielką pomoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dawno mnie tu nie było, dogomania ostatnio fatalnie chodzi na moim komputerze i ledwo mam cierpliwość żeby aktualizować finanse na wątkach "naszych" psiaków... A widzę, że tutaj nowości nowości nowości! Agnieszko, gratulacje, szeroko się uśmiechnęłam jak przeczytalam jakie u was nowiny :) No i pozdrowienia i głaski dla dziewczynek Piczki i Marusi, pięknych łobuzic :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam,tak nieśmiało się wtrącę bo czytam wątek od początku i doczytałam że Figa się drapie.Może to coś da do myślenia bo ja mam yorka który też tak się drapał jak by go pchły oblazły,trwało to dobry miesiąc czasu.Wet kazał zmienić dietę,szukał robaczków we włosach i nic.W końcu obserwując go sama doszłam do źródła,okazało się że to płyn do płukania tkanin był powodem jego drapania,zmieniłam go i przeszło.Może coś w domu z nowych rzeczy ją uczula?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Dawno mnie tu nie było, dogomania ostatnio fatalnie chodzi na moim komputerze i ledwo mam cierpliwość żeby aktualizować finanse na wątkach "naszych" psiaków... A widzę, że tutaj nowości nowości nowości! Agnieszko, gratulacje, szeroko się uśmiechnęłam jak przeczytalam jakie u was nowiny :) No i pozdrowienia i głaski dla dziewczynek Piczki i Marusi, pięknych łobuzic :loveu:[/QUOTE]

Dziękuję bardzo :) Dziewczynki wygłaskane ;)

[quote name='carmena121']Witam,tak nieśmiało się wtrącę bo czytam wątek od początku i doczytałam że Figa się drapie.Może to coś da do myślenia bo ja mam yorka który też tak się drapał jak by go pchły oblazły,trwało to dobry miesiąc czasu.Wet kazał zmienić dietę,szukał robaczków we włosach i nic.W końcu obserwując go sama doszłam do źródła,okazało się że to płyn do płukania tkanin był powodem jego drapania,zmieniłam go i przeszło.Może coś w domu z nowych rzeczy ją uczula?[/QUOTE]

Witam :)
Też o tym pomyślałam... Na razie jednak nic nie wpadło mi do głowy, chociaż nie jest to wykluczone...

Link to comment
Share on other sites

pewnie zapach piórek je podkusił :cool3:

a co do prania, to faktycznie one nie tylko na swoich posłaniach i kocykach zalegają ale też na pościeli... mogłabyś popróbować proszków dziecięcych skoro i tak Cię to niedługo czeka :evil_lol:

Ja tez wypróbowuje na razie na sobie, bo mi się narobiło krostek i plamek w ciąży... no i płyn do płukania zupełnie odstawiony

z drugiej strony tak sobie myślę, że tyle rzeczy może uczulać, że najlepiej by było zrobić testy o ile jakaś lecznica u Was je wykonuje.

Link to comment
Share on other sites

Od kiedy jest u nas Figa (rok) używałam przeróżnych proszków, płynów do prania i płukania i nic jej nie było.
To mi nie wygląda na uczulenie, możliwe jednak że to są problemy hormonalne.
Figa znowu ma ciążę urojoną, zrobiła sobie legowisko w budzie w kojcu Marusi, zauważyłam to dopiero kilka dni temu, kiedy wypuściłam ją rano do ogrodu, a ona pierwsze co zrobiła, to poleciała do budy, zajrzała, ułożyła sianko i wyszła. Zamknęłam kojec, a w poniedziałek jedziemy do weta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Od kiedy jest u nas Figa (rok) używałam przeróżnych proszków, płynów do prania i płukania i nic jej nie było.
To mi nie wygląda na uczulenie, możliwe jednak że to są problemy hormonalne.
Figa znowu ma ciążę urojoną, zrobiła sobie legowisko w budzie w kojcu Marusi, zauważyłam to dopiero kilka dni temu, kiedy wypuściłam ją rano do ogrodu, a ona pierwsze co zrobiła, to poleciała do budy, zajrzała, ułożyła sianko i wyszła. Zamknęłam kojec, a w poniedziałek jedziemy do weta...[/QUOTE]

o masz ...... co się w tym łebku poukładało

Link to comment
Share on other sites

U nas OK (no prawie, bo ja mam ochotę cofnąć się w czasie tak ze 3 miesiące :diabloti::roll:).
Piczce kolejnego sterydu nie daliśmy, obserwujemy ją, drapie się, ale jakoś sobie radzi. Mleka w sutkach na razie nie ma, zabawek nie dajemy, je niewiele, na spacerki chodzi, zobaczymy... Jeśli sami nie damy rady, to wtedy zostaną hormony.

Dziewczyny znów grzeczne są, ale sypialnia zamknięta :evil_lol:
Mam kilka fotek, jak się tulą do siebie na kanapie, ale mi się nie chce wstawiać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Próbowałam nakarmić fasolkę, ale odmówiła jedzenia :shake::evil_lol:

Fotek mam kilka, ale prawie takie same wszystkie, więc tylko trzy Wam pokażę :eviltong:

[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/3750/p1154122.jpg[/IMG]

[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6553/p1154123.jpg[/IMG]

[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4350/p1154125.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Oj tak... ciężko znoszę ostatnie tygodnie :shake: i szczerze mówiąc, żadnej kobiecie tego nie życzę. Jedyny plus tej sytuacji to taki, że schudłam 4 kg od dnia, kiedy dowiedziałam się o ciąży :evil_lol: Pewnie to nadrobię niedługo z nawiązką, ale zawsze to 4 kg mniej :diabloti:

Fasolka jeszcze imion wybranych nie ma, poczekamy z tym, aż będzie wiadomo, czy to fasolka czy bób :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B]Kochani podpiszcie petycje , chodzi o tego pieska co zginal na torach[/B]

[URL="http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6370"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6370[/COLOR][/URL]

Za "głowę" huskyiego dostali tylko po 10 m-cy....
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...