Jump to content
Dogomania

Wera czyli Diana JUŻ W DS


Temida

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dawid dziękuję Ci ślicznie, przełamujesz złą passę :)

Canis u weterynarzy to wiszą ogłoszenia, tak jak zresztą w całym mieście na słupach ogłoszeniowych i w supermarketach, wie schronisko i straż miejska. Wyszło ogłoszenie w gazecie wychodzącej na cały powiat i nikt nie zadzwonił. Przeglądałam gazety nikt psa nie szuka. Nie możliwym byłoby jej nie zauważyć w tak małym mieście. Jestem już raczej pewna, że Wera padła ofiarą wakacyjnych wyjazdów.
Nie mogę jej trzymać w nieskończoność z nadzieją że ktoś się zgłosi bo nie mam na to funduszy. Już mam dług 140zł. i on będzie z każdym dniem wzrastał.
Jeśli dam ją do schronu to też tam nikt nie będzie czekał, a ponieważ to owczarek to trafi gdzieś do pilnowania magazynu albo na rozród.

Po prostu nikt jej nie szuka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wujek & ciocia']witam

póki co mogę dla tej pięknej ONki dorzucić 20 zł :)[/QUOTE]

[B][U]ŚWIETNIE, ZE SA DEKLARACJE DLA WERY, BARDZO DZIĘKUJEMY.:-).[/U][/B]
Szkoda jej do schronu, w hoteliku , po sterylce ma pewno znajdzie dom.
[B][/B]
Widzę, ze ON-kowo-JASPERKOWE towarzystwo sie zbiera.
To ja skorzystam z gościnności Wery i pokaże mojego CZARLIEGO, zwrot ze schroniskowej adopcji, zabrany z OBORNIK, teraz też w hotelu u DONKI, BRAK DEKLARACJI:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178586-Stary-ON-CZARLI-CHORE-ŁAPY-WYGRYZA-SIĘ-ZNÓW-ZBIERAMY-NA-HOTE-CZARLI-STRACIŁ-DS[/URL]-!

Jest i bazarek dla CZARLIEGO, z ciuszkami dla maluszków, prośba o rozsyłanie:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/189109-Ubierz-swojego-maluszka-)-Do-końca-lipca[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Martuś wczoraj jeden odzew był, Pani z moich okolic prosiła o szybki odzew, więc natychmiast odpisałam. Odpisałam, że sunia musi być wysterylizowana i jeśli ją teraz weźmie to pomożemy, ale po tym cisza, bo chyba sunia po sterylce nie wchodzi w grę.

Serca to ja mam jeszcze w zapasie dużo, ale gorzej z funduszami. Czas dla przyjaciół zawsze znajdę, czy to tych zwierzęcych czy ludzkich, choćby to miała być minuta, ale czasem i ona wystarczy aby komuś pomóc.
Dziękuję Ci za miłe słowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Martuś wczoraj jeden odzew był, Pani z moich okolic prosiła o szybki odzew, więc natychmiast odpisałam. Odpisałam, że sunia musi być wysterylizowana i jeśli ją teraz weźmie to pomożemy, ale po tym cisza, bo chyba sunia po sterylce nie wchodzi w grę.
[/QUOTE]

Tiaaaaa.... jasne... już wiemy do czego "pani" chciała wziąc Werę :(

TEMIDO, czy Wera ma wyróznione allegro??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Taaaa, wiemy.

Martusia z tego co się orientuję to nie.[/QUOTE]

Temido, ja zaraz wychodzę z pracy, napisz proszę do __Lara zapytanie czy jest w stanie wykonać dla Niuni wyróżnione allegro (takie za 20,60zł). Ja pokryje koszty... najwyżej TZ mnie koopnie w doope ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Dziękuję Ci, już piszę. Martusia jak coś to Cię będziemy bronić przed TŻ, a w razie czego to Cię przygarniemy :loveu:[/QUOTE]

Dobrze, że sama zarabiam na te wydatki psie, a potem chodzę za Tż-tem i błagam o grosiki, ale takie to już zycie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...