Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hotel_lilki']Cisza u Ineczki...zapominamy?
A perły napewno chcemy tylko niech ktos zajmie się wyceną to chyba nie jest problem...tyle czasu nikt nie pomyślał jak to zrobić...
Ineczka cieplutko sie ma z Barikiem...wesolutka i zdrowa, [B]szkoda że zdjęć nikt nie dołączył na dogo[/B].[/QUOTE]
wielka szkoda :-( podaj mi prosze na PW swoj nr. konta, podratuje groszem bidulke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Przelalam dla Inki 50 zl. i za m-c luty zaplaci za pobyt Inki w hotelu Fundacja.
Jestem zbulwersowana postawa, osoby odpowiedzialnej za Inke. Na dogo powinna byc tez czarna lista osob ktore podejmuja sie opieki nad zwierzakiem a pozniej go porzucaja.[/QUOTE]
dokładnie, ręce opadają. tu się nic nie dzieje! nawet tych zdjęć nikt nie wstawił!!! a w ogóle kto jest odpowiedzialny za inkę?

przelałam 30zł, to deklaracja na 3 mies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']dokładnie, ręce opadają. tu się nic nie dzieje! nawet tych zdjęć nikt nie wstawił!!! a w ogóle kto jest odpowiedzialny za inkę?

przelałam 30zł, to deklaracja na 3 mies.[/QUOTE]
Brak mi czasu na czytanie watku od poczatku, moze ktos mi przypomni, kto wyciagal Inke ze shronu, z jakiego?
osoba ktora wyciagnela Inke z schronu a pozniej ja porzucila powinno sie przeciwko niej skierowac wniosek do prokuratury o znecanie sie nad zwierzetami a dokladnie pkt. o porzuceniu. jezeli ktos mi podrzuci dane skieruje taki wniosek za posrednictwem Policji do prokuratury. Nie zlozenie takiego wniosku, jest wyraznym przyzwoleniem na popelnianie przestepstwa przez osoby ktore nazywaja siebie milosnikami zwierzat. Licze na pomoc osob bedacych na watku o dostarczenie takich informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Brak mi czasu na czytanie watku od poczatku, moze ktos mi przypomni, kto wyciagal Inke ze shronu, z jakiego?
osoba ktora wyciagnela Inke z schronu a pozniej ja porzucila powinno sie przeciwko niej skierowac wniosek do prokuratury o znecanie sie nad zwierzetami a dokladnie pkt. o porzuceniu. jezeli ktos mi podrzuci dane skieruje taki wniosek za posrednictwem Policji do prokuratury. Nie zlozenie takiego wniosku, jest wyraznym przyzwoleniem na popelnianie przestepstwa przez osoby ktore nazywaja siebie milosnikami zwierzat. Licze na pomoc osob bedacych na watku o dostarczenie takich informacji.[/QUOTE]

[U]chyba mona132[/U] ale z tego co widać "ślad po niej zaginął"
mocno zaangażowana była Aneta220978
asiek.l-g jest tylko jako skarbnik
ze schronu do hotelu wiozła ją ankub

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']To prawda...ja trochę poczytałam wątek i ok #660 i wcześniej jest historia wyciągania Ineczki. Do hoteliku wpłyneło 50zł i wystawiłam wedle zyczenia fakture fundacji.
Schronisko Inki to Korabiewice chyba.[/QUOTE]
Uzgodnijcie prosze dokladnie czy chodzi o Korabiewice, zapewne Inka byla zabierana z Korabiewic jeszcze przed wejsciem Vivy do tego przybytku, ale byc moze maja slad adopcji Inki (przez kogo) o ile Magda S. byla wlascicielka schroniska wydawala zwierzeta na umowy lub tez na slowo honoru tak jak to sie dzieje w mordowniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']To prawda...ja trochę poczytałam wątek i ok #660 i wcześniej jest historia wyciągania Ineczki. Do hoteliku wpłyneło 50zł i wystawiłam wedle zyczenia fakture fundacji.
Schronisko Inki to Korabiewice chyba.[/QUOTE]
Korabiewice to jest pewne, cofnelam sie do przodu, tylko kto podjal decyzje zabrania suni, kto ja pozniej w najochdnieszy sposob porzucil, nie interesujac sie nia wogole, nie pokazuje sie ta osoba na watku. Moim zdaniem brak zainteresowania watkiem zniechecilo potencjalnych darczyncow do dalszych wplat. Mnie ten watek nie podobal sie juz latem ubieglego roku. Wiem jak trudno znalezc DS dla zwierzat a jeszcze trudniej astowatym do tego nie pierwszej mlodosci, ale jej przypadek wola nie o pomste do nieba a do wymiaru sprawiedliwosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']To napewno Korabiewice adopcja byla zalatwiana z wlascicielem terenu.[/QUOTE]
kto adoptowal Inke, to jest wazne a nie kto wydal, kazda osoba ktora zabiera psa z schroniska jest za niego odpowiedzialna do konca a nie tylko do momentu przekazania go do hotelu. W tej chwili to wlasnie ona powinna placic za hotel lub dac psu DT albo nawet DS. ja tez mam dwa psy ktorym nie znalazlam domu i ich nie porzucilam tylko zabralam ze soba do Berlina. W hotelu tez mamy astke ktora wrocila z dwoch adopcji, w tej chwili mamy jeszcze pieniazki na koncie z ktorych oplacana jest Puma, gdyby sie jednak okazalo ze pieniedzy zabraknie jestem przygotowana ze koszty bede ponosic sama. Dlatego zawsze ratowalam tyle psow ktore ewentualnie mogla bym utrzymac finansowo sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']kto adoptowal Inke, to jest wazne a nie kto wydal, kazda osoba ktora zabiera psa z schroniska jest za niego odpowiedzialna do konca a nie tylko do momentu przekazania go do hotelu. W tej chwili to wlasnie ona powinna placic za hotel lub dac psu DT albo nawet DS. ja tez mam dwa psy ktorym nie znalazlam domu i ich nie porzucilam tylko zabralam ze soba do Berlina. W hotelu tez mamy astke ktora wrocila z dwoch adopcji, w tej chwili mamy jeszcze pieniazki na koncie z ktorych oplacana jest Puma, gdyby sie jednak okazalo ze pieniedzy zabraknie jestem przygotowana ze koszty bede ponosic sama. Dlatego zawsze ratowalam tyle psow ktore ewentualnie mogla bym utrzymac finansowo sama.[/QUOTE]=
Tego dokladnie nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

według mnie nie jest odpowiedzialny ten, kto zabierał psa, tylko koordynator akcji. bardzo często miałam takie sytuacje, że ktoś dla mnie odbierał psa ze schroniska i wiózł go do hoteliku i do głowy by mi nie przyszło, by tą osobę obarczać odpowiedzialnością.

z kim hotelik podpisał umowę hotelowania suni? w papierach powinien być wpisany prawny właściciel.

Link to comment
Share on other sites

może w takim razie do czasu jak nie zostanie ustalone kto jest odpowiedzialny za sunię to proponuję uporządkować trochę sprawy finansowe. Proszę skarbnika o podanie za jaki okres został zapłacony hotel i ile jest ewentualnego długu. Oraz jakie są obecnie stałe wpływy . Jak pisałam wcześniej stałej już nie mogę ale jeżeli będzie taka konieczność postaram się coś wpłacać/ tyle ile dam radę/. Mimo wszystko nie można zostawić psa bez pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']według mnie nie jest odpowiedzialny ten, kto zabierał psa, [B]tylko koordynator akcji.[/B] bardzo często miałam takie sytuacje, że ktoś dla mnie odbierał psa ze schroniska i wiózł go do hoteliku i do głowy by mi nie przyszło, by tą osobę obarczać odpowiedzialnością.

z kim hotelik podpisał umowę hotelowania suni? w papierach powinien być wpisany prawny właściciel.[/QUOTE]
Dokladnie o ta osobe chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']U tu jest problem, bo hotelik nie podpisł umowy adopcyjnej...wiara na słowo...a do kontaktu miałam telefon do skarbnika czyli asiek.I-g. Tak to już jest na błędach się człowiek uczy....[/QUOTE]
ech, człowiek głupi-uczy się całe życie. ja ostatnio też dostałam nauczkę, by "na gębę" się nie umawiać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']ech, człowiek głupi-uczy się całe życie. ja ostatnio też dostałam nauczkę, by "na gębę" się nie umawiać...[/QUOTE]
na slowo moge uwierzyc osobie do ktorej mam zaufanie z wzajemnoscia. Ja tez nie mam podpisanej umowy z hotelem na Pume i na inne psy tez nie mialam, ale Marta wie ze nigdy bym nie zostawila psa bez pokrycia kosztow za niego, no chyba ze ja zejde z tego swiata wczesniej, wtedy zostawie Marte z psem samej sobie. Tylko ze wtedy nawet umowa nic nie pomoze.

Link to comment
Share on other sites

[U][SIZE=2] za listopada wpłyneło 76 zł + 50 mamy narazie 126 zł ----[/SIZE][/U][U][SIZE=2][B][COLOR=#b22222]brakuje 170 zł
[/COLOR]za grudzień wpłyneło 72 zł dokładam 8 zl i wysyłam 80 zł [/B][COLOR=#000000][B]brakuje 220 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/U][COLOR=#b22222][B][U][SIZE=2] (brakuje 20 zł)
[/SIZE][/U][B][U][SIZE=2]na konto hoteliku wpłyneło 200 zł ..zatem zaległość grudniową zmniejszamy o 200 zł
kwota zadłużenia to 170 z listopada i 20 zł z grudnia czyli 190 zł n dzień 15 luty 2013 r. [/SIZE][/U]
[/B][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...