Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Z okazji sprawy odrzucenia spadku przez nas (w imieniu dzieci) po moim tacie. Moje rodzeństwo ma rozprawy w Opolu bądź Strzelcach Opolskich (w zależności od miejsca zamieszkania). A że Theoś i Nathan mieszkają z nami w Niemczech, to nasze dokumenty zostały przekazane do Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy :/ Teoretycznie, powinno się odbyć posiedzenie sądu bez naszego udziału, bo byłam w sądzie tutaj i otrzymany dokument został przekazany polskiemu sądowi. Jednak wszystko zależy od sędziego, który będzie rozpatrywał sprawę i może żądać naszego obowiązkowego stawiennictwa :/ Więc czekam na decyzję sądu :/

Kiedy będzie odpowiedź ? 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Jakie te przepisy sa popierdzielone :/

zadala bym zwrotu kosztow przylotu i powrotu !

To nie jest sprawa karna, żeby żądać zwrotu kosztów :P

Poza tym, to leży w moim interesie, bo jak nie załatwię tego, to moje dzieci odziedziczą "spadek" po dziadku. Czyt. długi!!!

Przed chwilą, Aleksa. napisał:

Kiedy będzie odpowiedź ? 

Sąd ma 6 miesięcy :/ Sąd w Strzelcach gdzie złożyłam wniosek, "uporał się" z tym szybko, bo po 2 tyg. od złożenia wniosku dostałam list, że muszą wszystko wysłać do Warszawy. Ale czy Warszawa też taka szybka będzie?! Nie wiem ile u nich takie rzeczy trwają :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

To nie jest sprawa karna, żeby żądać zwrotu kosztów :P

Poza tym, to leży w moim interesie, bo jak nie załatwię tego, to moje dzieci odziedziczą "spadek" po dziadku. Czyt. długi!!!

Sąd ma 6 miesięcy :/ Sąd w Strzelcach gdzie złożyłam wniosek, "uporał się" z tym szybko, bo po 2 tyg. od złożenia wniosku dostałam list, że muszą wszystko wysłać do Warszawy. Ale czy Warszawa też taka szybka będzie?! Nie wiem ile u nich takie rzeczy trwają :(

No chyba ze tak , to już lepiej sie pofatygować niż spłacać dług :/

Link to comment
Share on other sites

 

5 minut temu, *Magda* napisał:

Nie mam tak dobrze jak Ty i nikt się moim psem nie zajmie :P

A co Ty na dogo robisz? Miałaś nad licencjatem siedzieć!

Bogdan zajmie się dziećmi i psem przez weekend.

 

weeź przez 3h napisałam niecałą stronę ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...