Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

No ja się ciesze bardzo :D teraz płyta jeszcze bardziej wartościowa huhu :)

 

 

Jutro idę na prawdopodobnie jednorazową opiekę do 9-letniego chłopca..;) z mama jest w PL dopiero kilka dni. mam być ok 8-9 godzin..

 

Pani pozwoliła mi wziąć psa, więc biorę Lare. Całe szczęście pozwoliła, bo siostra jednak też w pracy..a tak to może chłopaka do parku na spacer wyciągnę. :)

 

 

 

A coś z psami związane.. z Larą jesteśmy po dwóch treningach agility-obie jesteśmy najarane :D więc zapowiada się fajnie.. :) przeraża mnie tylko to, że pies był na 'siad-zostań' przed tunelem ja w połowie tunelu i wtedy dałam jej komendę zwalniającą 'ok' i nie zdążyłam dobrze za tunel dobiec żeby miała szanse złapać zabawke bo już była dalej.. chyba nie nadążę za nią..ale zobaczymy jak dalej sie potoczy.

 

 

Właśnie ją wykąpałam, bo troszkę śmierdziała..ile sierści wyleciało-chyba mi sie kabina zapchała..no ale pachnie i jest mięciutka :P

 

Ah i Lara w środę skończyła 1 rok!

 

 

Dorson -Dora jak Dora trochę męczy Rudego, a on się bawić nie chce. Czasem coś poćwiczy, pójdzie na spacer, ale głównie śpi :P

 

 

Rudy-niesttey brak jakichkolwiek telefonów w jego sprawie.. może ktoś widział jakiś bazarek ogłoszeniowy ? chętnie wykupie mu pakiecik..szkoda żeby był u mnie powiedzmy rok..czy ileś, bo bardzo się przywiąże! Na spacerach jest super..idąć z nim, to przyjemność w senie po wsi..bo z Dorą się naszarpie przy innych psach.. nagrałam z nim jakieś filimiki może coś zmontuje może kogoś przyciągnie. Ale ostatnio mi program nie działał. 

 

 

 

W planach filmik Dorowy-no już od dwóch lat i LArcikowy...może się zmotywuje i zrobie jeden? jak sądzicie? :)

Link to comment
Share on other sites

Lara chyba nabrała trochę mięśni, co?

 

Tak, zdecydowanie. Już od dłuższego czasu zrobiła się szersza. Ale jak na staffika na razie jest ładna.. :D nie za szeroka..dla mnie jest idealna, ale wiadomo każdy ma swój gust

Ale z Lary fajna dziewczyna ! :)

A Dora ma świetny wyraz mordy <3

Dzięki!

 

Taa, Dora to jak zawsze niezadowolona :D

Link to comment
Share on other sites

To Lara ostatecznie jest u Ciebie na stałe? ;)

A Rudego na pewno chcesz wyadotpować? Po co? xd
A tak poważnie to jakiś bazarek ogłoszeniowy właśnie trwa z tego, co się orientuję.

 

Ej, i Lara serio mi się podoba! Jest ładna! A staffiki to przecież nie moja działka.

Link to comment
Share on other sites

Świetnie razem wyglądają :)

 

:)

To Lara ostatecznie jest u Ciebie na stałe? ;)

A Rudego na pewno chcesz wyadotpować? Po co? xd
A tak poważnie to jakiś bazarek ogłoszeniowy właśnie trwa z tego, co się orientuję.

 

Ej, i Lara serio mi się podoba! Jest ładna! A staffiki to przecież nie moja działka.

 

Nie, na razie nie. ;) Ale ostatnio często bywa :) treningi, czasem hotelik..ale może i tak niedługo będzie..pożyjemy zobaczymy na razie nie jest 'moja'

 

 

Chcę, z wzięciem jego to długa historia ;) 

 

 

No, na razie jest ładna..jeszcze nie taka szeroka, Może będzie ładną, drobną suczką :)

Link to comment
Share on other sites

To trzymam kciuki za plany ;)

Jak coś to mogę pomóc z opisem do ogłoszeń dla Rudego, więc jak będziesz zainteresowania to pisz do mnie na PW ;)

Link to comment
Share on other sites

Kurde, właśnie się skończył ten z ogłoszeniami na 100portalach :( chyba dzisiaj czy wczoraj.

Nie ma konkretnego obecnie... tylko na 4portalach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...