Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='Klaudia&Aza']Mi chyba najbardziej zielony smakuje ;) ja za to nie lubię bitej śmietany i innych podobnych kremów w ciastach a tortach to już nie mówię bo wgl nie jem :lol:[/QUOTE]
Piona :grins: Ja lubię bitą śmietanę tylko z lodami :)
[quote name='Aleksandra95']chyba oglądałam :???:[/QUOTE]
ja polecam "Odrobina nieba", świetny film
[quote name='Luzia']Gadacie o tych wypiekach i gadacie, aż mi się czegoś słodkiego zachciało - to sobie kogel mogel zrobiłam :eviltong:
Ahhh nie ma to jak mój kulinarny talent - wyszło po prostu cudowne :loveu: :diabloti:[/QUOTE]
ah ta twoja skromność i talent :loveu:
nie pamiętam kiedy kogel jadłam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']Mi chyba najbardziej zielony smakuje ;) ja za to nie lubię bitej śmietany i innych podobnych kremów w ciastach a tortach to już nie mówię bo wgl nie jem :lol:[/QUOTE]

A ja bitą śmietanę uwielbiam :loveu: a o tortach to juz nie wspomnę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ja jak robię śmietanę to kupuję tą 30% i ubijam i dodaję trochę cukru pudru taka jest najlepsza :loveu:[/QUOTE]

nie robiłam tak ;) jeszcze :diabloti:

[quote name='Victoria']a ta 30% to nie jest ta gesta ?? :P[/QUOTE]

[quote name='vege*']Nie :) Kupuję w biedronce 30%, jest taka wodnista i jak ubijam mikserem to taka pyszna śmietana wychodzi i jak się ubije to dopiero dodaje cukru pudru bo inaczej ci się nie ubije :evil_lol:[/QUOTE]


Nie jest gęsta ;) do ubijania śmietanki właśnie używa się 30 % lub 36 % :lol:
[quote name='Luzia']Ja tak ostatnio próbowałam śmietanę ubić - wyszło mi masło :grins:[/QUOTE]

Widać zbyt długo ubijałaś :evil_lol:

[quote name='magdabroy']Ja też ubijam bitą śmietanę ze śmietany 30% ;) Podstawa to, że musi być dobrze schłodzona :)[/QUOTE]

Dokładnie :lol:
[quote name='deer_1987']A kiedy jakies fotki? :D dawno temu byly tutaj :eviltong:[/QUOTE]
jak to dawno temu :eviltong: dopiero co były Dory i Nany :D

[quote name='betty_labrador']Ni ma narazie fotek-aparat oddalam do sprawdzenia bo AutoFocus cos szwankował. Ale mam zalegle ktore zaczne jutro dokanczac obrabiac -w pracy :)

No dzis spacerek swietny byl, i pogoda dopisała również :loveu:[/QUOTE]

A ja też aparatu nie mam, bo rodzice do Anglii zabrali :grins:



Nom, fajnie było na spacerku i po :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...