Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']A może podzielisz się z nami tą metodą? :)[/QUOTE]

[quote name='Victoria']o właśnie właśnie :cool3:[/QUOTE]

taka głupia, ale nic nie działało :lol:

w jednej dłoni klikier, drugiej smaki :lol:

gdy dora stała ja sobie kucałam i ta ręke ze smakami brałam jej miedzy przednie łapy i troszkę dalej aż do tyłu krok zrobiła :evil_lol: najgorzej jest potem rękę wycofać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']taka głupia, ale nic nie działało :lol:

w jednej dłoni klikier, drugiej smaki :lol:

gdy dora stała ja sobie kucałam i ta ręke ze smakami brałam jej miedzy przednie łapy i troszkę dalej aż do tyłu krok zrobiła :evil_lol: najgorzej jest potem rękę wycofać ;)[/QUOTE]


każda metoda jest dobra jeśli działa. ja w ten sposób uczyłam Juńka tyle że z leżenia wstawać na komende:)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-a.ak/hphotos-ak-ash4/281244_4036825442896_1026291496_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-g.ak/hphotos-ak-prn1/77084_4036825882907_581003007_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-f.ak/hphotos-ak-frc1/576256_4036826242916_635855544_n.jpg[/IMG]
[IMG]http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-b.ak/hphotos-ak-ash3/12278_4036826842931_788974049_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/hphotos-ak-snc6/182311_4036826922933_38933256_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#800080][FONT=verdana]Białe myśli lekkie jak puch[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]niech anioł przywieje z nieba,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]otworzy skrzydłem nadziei[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]i kolędę zaśpiewa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]Bo dzisiaj jest piękny dzień,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]wszystko się rodzi na nowo,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]więc w blasku tajemnych świąt[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]żyj zdrowo i kolorowo.
Oscar z Agą[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Bardzo lubię śnieżne psy:):)[/QUOTE]

[quote name='betty_labrador']i mroźne :)[/QUOTE]
[quote name='Ty$ka']Metoda nie głupia, bo skuteczna :)
Uwielbiam oglądać psy na śniegu. A w szczególności haszczaki :loveu:[/QUOTE]

dzięki za odwiedziny :)
[quote name='understandme']Hej! :loveu:!

Wesołych Świąt Wam życzymy! :)[/QUOTE]


[quote name='unikatowydiament'][COLOR=#800080][FONT=verdana]Białe myśli lekkie jak puch[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]niech anioł przywieje z nieba,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]otworzy skrzydłem nadziei[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]i kolędę zaśpiewa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]Bo dzisiaj jest piękny dzień,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]wszystko się rodzi na nowo,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]więc w blasku tajemnych świąt[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]żyj zdrowo i kolorowo.
Oscar z Agą[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

[quote name='dagaa111']wesołych świąt wam życzę :)[/QUOTE]


Dziękujemy za życzenia :multi: również dla Was Wesołych Świat :loveu::loveu:



[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PhBkWqz3_uI/UNYuh1GzvZI/AAAAAAAAAb0/FBuh8_gaf1k/s640/Nowy%2520folder%2520%25283%2529.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']i to nie żaden fotomontaż :D i siedzi jej ta czapka :P super :loveu:

do jutra :cool3:[/QUOTE]

[quote name='Angi']innego wyboru pewnie nie miała :D[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Jak super Dorze w czapce Mikołaja :loveu:

Życzymy Wam również wesołych, zdrowych i spokojnych świąt :)[/QUOTE]


Dziękujemy za życzenia :loveu::loveu:

[quote name='Klaudia&Aza']Dawno mnie na internecie nie było, jaka jest historia Mozaiki?[/QUOTE]

Koleżanka wzięła sunie z hodowli, miała ją tydzień, ponieważ z przyczyn osobistych musiała ją oddać do hodowli ;) :(


Dorka dostała super prezent od cioci Beatki :loveu: na pewno jutro pod choinką jak znajdzie się ucieszy ! :multi::loveu: bardzo dziękuję jeszcze raz :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Początek spaceru, jak zawsze taki sam :lol: no może oprócz tego, że szybciej Dore spuściłam, bo ręce mi marzły cholernie :evil_lol::mad: Idziemy sobie normalnie, idziemy.. dochodzimy do przejazdu kolejowego, to złapałam Dore, bo zwykle o tej godzinie 1 jednostka pociągu jedzie :evil_lol: słyszymy, że jakiś pies w oddali szczeka, no nic idziemy dalej.. po czym odwracamy się, a tam panowie ze swoimi końmi na spacerze, tak spacerze :diabloti: jeden na lonży, drugi luzem. Stało się tak, że i tak się napotkaliśmy na siebie :D widok szokujący, ludzie z końmi na spacerze :hmmmm: bo to jeszcze młode (1,5 roku) to pod siodło się nie nadają ;) ok, poszli dalej spuściłam Dore, a ta chciała w długą za nimi lecieć :eviltong: ale nie! zawróciłą się, bo śmierdzące jelitka ze sobą miałam :evil_lol: Już myślałam, że będzie spokój, a gdzie tam na górce pojawiają się sarny :lol: psy w długą za nimi[B] i tu uwaga ![/B] Dora staje koło tej sarny, a ta nic :diabloti: nie zorientowała się, że to pies koło niej, a nie ta druga sarna co z nią była :evil_lol: jak zobaczyła, że to pies zrobiła dłuuuugą przed siebie ii tyle jej było widać :evil_lol: oczywiście do końca spaceru piesek rozkojarzony, bo przecież sarna, konie o jejku tyle zapachów to przecież trzeba zgłupieć :shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ależ spotkania mieliście :loveu: Dora pewnie spacerem zachwycona :D[/QUOTE]

chyba tak, śpi :lol: musiałam ją jeszcze na cmentarz zabrać, bo mama mnie odebrała ze spaceru, ale jeszcze musiała na grób pojechać, to przecież w samochodzie jej nie zostawię :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...