Jump to content
Dogomania

Matka szczeniąt wraz z nimi szukają domu! Mają domy


Malwa774

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za nieodwiedzanie wątku.
Właśnie dzisiaj ide do suni więc później napisze co u niej. :)
Bardzo dziękuje Pani Beato nr konta już podaje na pw.

Zaraz cały wątek zaczne edytować, więc się wszystko poprawi.

A tymczasem zapraszam na bazarek dla suni:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/190202-Bazarek-cegie%C5%82kowy-na-Sare-do-30.08-do-godz.-20.00[/url]

Link to comment
Share on other sites

deklaruje 25 zl miesiecznie dla suni Malwy

fajnie by bylo, gdyby sympatyczna ekipa z watku Tolka przeniosla sie do niej, juz widze niezawodna Lu, ciesze sie

jak zaczniecie zbierac wplaty, to podajcie ni dane do przelewu na pw, inaczej zapomne, jak bylo z Charlim

powodzenia,dziewczyny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa774']......
Bardzo dziękuje Pani Beato nr konta już podaje na pw.

.....[/QUOTE]
Malwa czy podejmujesz sie w takim razie zbierania pieniedzy na sunie na swoje konto i regularnego rozliczania ?

czyli mamy miesiecznie:
beataczl - 10zl
Viola - 25zl

jednorazowo:
beataczl - 20zl

i szukamy dalej deklaracji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']20zł/mies ode mnie dla ślcznotki. Ja chyba jednak skończę pod mostem. Znacie jakiś fajny, bo w Łodzi ani na lekarstwo?
Jak w końcu ma na imię - Malwa czy Sara? Jestem za Malwą - Sar ci u mnie pod dostatkiem.[/QUOTE]
Agatko ogromne dzieki:loveu::loveu:
z mostem mam ten sam problem juz niestety:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Wróciłam od suni i wszystko jest ok, z wyjątkiem 1 problemu, jeden z szczeniaków musiał wrócić do mnie, jego właściciel zachorował na raka, nie miał rodziny która by zaopiekowała się szczeniakiem, a w dodatku on mieszkał sam, i niestety przy jego stanie zdrowia szczeniakiem nie ma się kto zając. Ale przynajmniej pan pomyślał ii zwrócił się z tym do mnie, przynajmniej szczeniak nie wpadnie pod koła samochodu.
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Ale szczeniak niestety musi mieszkać ze swoją mamą w lesie.

Więc nie wiem jak będzie z tym hotelikiem? :(

[img]http://ifotos.pl/img/1008056_wrhexw.JPG[/img]
[img]http://ifotos.pl/img/1008067_wrhexe.JPG[/img]
[img]http://ifotos.pl/img/1008053_wrhexn.JPG[/img]
[img]http://ifotos.pl/img/1008043_wrhexx.JPG[/img]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

sunia miala pierwotnie jechac do Yumanji:) - jeszcze raz bardzo dziekuje za chcec pomocy - ale zwolnilo sie moje miejsce stałe po Toleczku:) kolo mnie, wiec ma jechac do Wiosny...moze cos pod koniec tygodnia juz uda sie zadzialac - mozna by polaczyc transport bo psiak od Wiosny ma jechac do DS w kierunku gdzie sunia przebywa - byloby to wtedy polowa kosztow transportu...czekamy na sprawdzenie DS

ale dalej poki co jest dopiero 55zl deklaracji stałych wiec bardzo prosimy o wsparcie dla mamusi:modla::modla: teraz jeszcze szczeniak doszedl:roll::roll:

[B]malwa zmien tytul to wazne, ze jest hotelik nie ma kasy [/B]i radze poprosic moderatora o przeniesienie watku na dzial ogolny, moze wiecej osob zajrzy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']sunia miala pierwotnie jechac do Yumanji:) - jeszcze raz bardzo dziekuje za chcec pomocy - ale zwolnilo sie moje miejsce stałe po Toleczku:) kolo mnie, wiec ma jechac do Wiosny...moze cos pod koniec tygodnia juz uda sie zadzialac - mozna by polaczyc transport bo psiak od Wiosny ma jechac do DS w kierunku gdzie sunia przebywa - byloby to wtedy polowa kosztow transportu...czekamy na sprawdzenie DS

ale dalej poki co jest dopiero 55zl deklaracji stałych wiec bardzo prosimy o wsparcie dla mamusi:modla::modla: teraz jeszcze szczeniak doszedl:roll::roll:

[B]malwa zmien tytul to wazne, ze jest hotelik nie ma kasy [/B]i radze poprosic moderatora o przeniesienie watku na dzial ogolny, moze wiecej osob zajrzy[/QUOTE]
To moze pojedzie z mama maly?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']sunia miala pierwotnie jechac do Yumanji:) - jeszcze raz bardzo dziekuje za chcec pomocy - ale zwolnilo sie moje miejsce stałe po Toleczku:) kolo mnie, wiec ma jechac do Wiosny...moze cos pod koniec tygodnia juz uda sie zadzialac - mozna by polaczyc transport bo psiak od Wiosny ma jechac do DS w kierunku gdzie sunia przebywa - byloby to wtedy polowa kosztow transportu...czekamy na sprawdzenie DS

ale dalej poki co jest dopiero 55zl deklaracji stałych wiec bardzo prosimy o wsparcie dla mamusi:modla::modla: teraz jeszcze szczeniak doszedl:roll::roll:

[B]malwa zmien tytul to wazne, ze jest hotelik nie ma kasy [/B]i radze poprosic moderatora o przeniesienie watku na dzial ogolny, moze wiecej osob zajrzy[/QUOTE]

Rany..ja mam juz skleroze.Wybacz,przeciez rozmawialysmy przez tel,ze masz stale miejsce.Nie chcialam sie wpychac.Starosc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']To moze pojedzie z mama maly?[/QUOTE]
noo pojedzie co zrobic, Wiosna sie zgodzila a samego go nie zostawimy
[quote name='yumanji']Rany..ja mam juz skleroze.Wybacz,przeciez rozmawialysmy przez tel,ze masz stale miejsce.Nie chcialam sie wpychac.Starosc...[/QUOTE]
no cos Ty:)
[quote name='mtf zalesie']20 zl mies,deklaruje[/QUOTE]
super, wielkie dzieki:)

poki co mamy deklaracji stałych:
Viola - 25zl
Beataczl - 10zl
Agata - 20zl
mtf zalesie - 20zl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...