Jump to content
Dogomania

Sarajewo 2006 !!! Cacib - Cac


Agatka

Recommended Posts

Wracamy z Sarajewa z Tarcza!
PO pierwsz eogromne podizekowania dla całej ekipy z Busika !!!! BYło cudownie i oby tak zawsze w takim towarzystwie. Dziekuje wszystkim za pomoc przy moich sznaucerkach szczególnie w drugi dzien przydeszczu kiedy maluszki trzeba było trzymac pod kurtka zeby nie zmokły !!! KOCHANI JESTESCIE!!!!

a teraz

BELLADONNA TUK BARONESS OF Dolina Rivendell FCI
1. CAC CACB BOB - ma juz 4 Caciby i do intera brak jej jedynie przerwy czasowej :)
2. CAC BOB - no i ukonczony CHampionat Bośni i Hercegowiny.
Tutaj musze dodac, że to pierwszy dorosły championat zdobyty przez pieska urodzonego w naszej Hodowli więc tym bardziej dla mnie cenny :)

DANGEROUS D'ARTAGNAN Hajan Polonia FCI
1. CAC CACIB BOB - jemu również brak jedynie przerwy czasowej a dokąłdnie 2 tyg do ukońćzenia interchampionatu :)
2. CAC BOB 2BOG II - i również ukonczony CHampionat Bośni i Hercegowiny.

Bardzo dziekuje Patrycji za piękne pokazanie Bangitki na BOG !!! Inaczej nie poradizłabym sobie !!!!

Link to comment
Share on other sites

Mam już śladowe info od powracającej ekipy ,z którą przed niedyspozycją mojego Nobisa miałam jechać.Już teraz (jeszcze przed ogłoszeniem wszystkich sukcesów) pragnę im i Tobie Agatko POGRATULOWAĆ.:multi:

Bravo zwycięzcy:klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Ja również wszystkim gratuluje za wytrwałość!
Jechało 8 psów, a wróciło 8 championów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wielkie gratulacje dla zwycięzców!
Dziękuje za życzliwość, pomoc i wsparcie!
Z taką ekipą pojadę na każdą wystawę.
S

Link to comment
Share on other sites

Hey!
Dorotal-dzięki za piekne fotki!
Ekipa z Polski znakomicie sie spisala!
Przyjechaly autokary z Rosji i Francji, a jednak do konca wytrwale walczylismy!
Dorotal-jak zwykle zgarnela wszystko co bylo do wziecia!;)
Beagle Fiery Lady DAN LU-2xBOB wystawiana przez Patrycje Mroczkowska(pokonala handlerow z Francji-!)
Sznaucer pieprz i sol Dangerous D`artagnan hajan polonia-2XBOB, Res Bog
Sznaucer czarny Belladonna tuk baroness of Dolina Rivendell 2xBOB( I oczywiscie CACIB + CAC`e)
Yorkshire Terrier`y Honey Boy Yorex2XCAC,CACIB
Xtra Fantasy Yorex-2xBOB,2X res.BOG
Bolonczyk pana Waldka- Abigaille od Kasickich 2x BOB(Abi ma nowego wielbiciela Honey-ktory zakochal sie w niej po uszy;)
Basenji- Chaddybaba chabur Ypsylon-Sedzina Lisbeth Mach powiedziala:(cytuje)dawno tak pieknego Basenji nie widzialam!-2xBOB, 2X 3msc BOG
Staffordshire Bull terrier-Gold Charger Buldozer(nasz kroliczek;)-2xBOB,3msc.BOG

GRATULUJE NOWYM CHAMPIONOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Dziekuje za beagle ;) Nie wiedzialam ze jakis polski beagielek pojechal - dla niego wielke gratulacje :)[/quote]

Pojechała, pojechała polska beaglowa- [B]FIERY LADY DAN-LU[/B] w towarzystwie naszego staffiorka.
Zdobyła [COLOR=black][B]2x CAC, CACIB, 2XBOB[/B][/COLOR] i wróciła z tytułem [SIZE=3][COLOR=red]Ch. Bośni i Hercegowiny[/COLOR][/SIZE]:multi: :multi: :multi:

A to stawka:
PSY:
kl.mł
HEKTOR OD TOMISLAVGRADA BHR

kl.otw.
TIGER WOOD DU MUSEAU D`OR LOF

SUKI:
kl. poś.
[B]FIERY LADY DAN-LU[/B]

kl.otw.
DJINGER TERGY CLP

Chciałabym, pogratulować mojej córce, Patrycji, za wspaniałe wystawienie
Fiery Lady:loveu: :loveu: :loveu: .TO WASZ WSPÓLNY SUKCES :lol: !!!

Dostaniemy od Agatki zdjęcia wszystkich beagli, to postaram się naumieć :oops: i wstawić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...