Jump to content
Dogomania

Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc


Ania102

Recommended Posts

[quote name='wujek&ciocia']
a jak wolicie?

do tej pory daliśmy fanty na kilka bazarków i robiliśmy tak, że mailem wysyłamy gotowe opisy i zdjęcia, a pocztą wysyłamy paczkę do prowadzącej bazarek, po to aby jak wszystko było w jednych rękach, a poza tym jak się nie sprzeda, to może ta osoba wykorzystać w kolejnych bazarkach [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/188243-Prado-Prosimy-o-deklaracje.-Mamy-tylko-80-zł!-POMÓŻCIE!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
[/QUOTE]

Tak myślę, że będzie najlepiej- dziękuję bardzo za pomoc. Podaję maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 971
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT][quote name='JOHANNALIND'] [INDENT]Tak, stała deklaracja- być może od czasu do czasu wyskrobię więcej, ale to pewne nie jest, gdyż wspomagam jeszcze 2 inne pieski- przeraża mnie, ile jest tych potrzebujących zwierząt [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/188243-Prado-Prosimy-o-deklaracje.-Mamy-tylko-80-zł!-POMÓŻCIE!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/INDENT][/QUOTE][/INDENT]To ja Cię zapisuję w deklarowiczach z ogromną przyjemnością. Jestem wdzięczna za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

witajcie,

trafiłam na tę stronę przypadkiem, nie zostałam przez nikogo zaproszona. Chcę pomóc Prado, to kochany piesek!
wpłacę 150,- na numer konta z 1-szej strony. Nie mogę złożyć deklaracji bo z kasą u mnie różnie :( ale będę zaglądać do Prado i w miarę możliwości pomagać psiaczkowi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KropeczkaJ']witajcie,

trafiłam na tę stronę przypadkiem, nie zostałam przez nikogo zaproszona. Chcę pomóc Prado, to kochany piesek!
wpłacę 150,- na numer konta z 1-szej strony. Nie mogę złożyć deklaracji bo z kasą u mnie różnie :( ale będę zaglądać do Prado i w miarę możliwości pomagać psiaczkowi![/QUOTE]

witamy u Pradusia i ogromnie dziekujemy za pomoc !!

i zostan z nami !

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='KropeczkaJ']
[INDENT]witajcie,

trafiłam na tę stronę przypadkiem, nie zostałam przez nikogo zaproszona. Chcę pomóc Prado, to kochany piesek!
wpłacę 150,- na numer konta z 1-szej strony. Nie mogę złożyć deklaracji bo z kasą u mnie różnie [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/188243-Prado-Prosimy-o-deklaracje.-Brakuje-340-zł!-POMÓŻCIE!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] ale będę zaglądać do Prado i w miarę możliwości pomagać psiaczkowi!
[/INDENT][/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję Kropeczko to dla nas wielka pomoc. Praduś nadal nie ma uzbieranych deklaracji, nikt o niego nie dzwoni, póki co nikt go nie chce:-(
To jakieś czary, że takie dobre ciotki zaglądają i wspierają jak mogą;)
Zostań z nami!

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...