Jump to content
Dogomania

wystawa w Olsztynie


paulinka13

Recommended Posts

dziewczyny jest maly problem...
czy ja komu sobiecalam hrabiego na olsztynskie MP?
ywtsayw mi sie pomieszaly, a wlasnie mnie zapytano czy moglabym pozycyc psa no i mam dylemat, bo nie pamietam czy komukolwiek obiecywalam...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochani!! własnie uświadomiliście mi, że wystawa już za 2 tygodnie!! ratunku, ja nie mam psa!! co prawda, pogadam jeszcze z Wiki, ale czy Wy nie moglibyście mi jakos pomoc?? szukam psiaka na Młodego Prezentera (no oczywiscie jak PSINKA (i własciciel) wyzara na to zgode i jak pies będzie po ocenie) . czekam na Wasze odpowiedzi. pozdrawiam wszystkich cieplutko, ze szczególnym uwzglednieniem Martynki i Wiki:)

Link to comment
Share on other sites

Witam
Własnie zerknęłam, że przedłużyli termin zgłoszeń do wtorku. Czy jedzie ktoś ze stolicy lub z innego miasta, ale przejeżdżając przez Płock?? Zabrałabym tylko suczkę, oczywiście dokładam się do kosztów paliwa uczciwie. Bardzo proszę o info, bo zależy mi na tej wystawie, a powrót pociągiem mam kiepski - byłabym 2 lipca przed południem, a tego dnia bronię pracę magisterską...stąd pociąg odpada :shake:
Pozdrawiam
Magda

Link to comment
Share on other sites

Martyna, powiem tak - nie wiem czy mój Golden poszedł by z kims innym po za mną - z nim jest tak, ze on niektóre moje znajome polubi z miejsca, przy niektórych wygląda jakby go zamęczano, jak go chcą pogłaskać- jakby z Tobą akurat poszedł i Cię polubił to mogłabyś go wziąć na MP, bo ja biorę akurat seterkę angielską (grupa starsza). Ale to bys musiala już na początku wystawy do nas przyjść i z nim poćwiczyć (dawać naaagrody...!:lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Martyna, powiem tak - nie wiem czy mój Golden poszedł by z kims innym po za mną - z nim jest tak, ze on niektóre moje znajome polubi z miejsca, przy niektórych wygląda jakby go zamęczano, jak go chcą pogłaskać- jakby z Tobą akurat poszedł i Cię polubił to mogłabyś go wziąć na MP, bo ja biorę akurat seterkę angielską (grupa starsza). Ale to bys musiala już na początku wystawy do nas przyjść i z nim poćwiczyć (dawać naaagrody...!:lol: )[/quote]

Dzieki za propozycje:)Sytuacja wyglada tak...Mam setera irl. i mojego jacka ale jesli nie pojdza ze mna to zapewne przyjde:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinka13']kochani...a ja ciągle samotna...:(:( bylabym niezmiernie wdzieczna i szczesliwa, jakby znalazl sie ktos kto móglby pozyczyc mi pieska...[/quote]

paulinka, skoro Martyna ma jacka - to możesz spróbować z moim - ale uprzedzam - piesek ma charakterek, na wystawie musiałabyś stwierdzić (i ja też), że sobie z nim w pełni dasz radę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...