Jump to content
Dogomania

Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysza2']A z ogłoszeń był choć 1 telefon?[/QUOTE]
Ani jednego :( ale znowu mu zamówię na bazarku, musi być ciągle ogłaszany.
W ogóle mam teraz około 15 psów do adopcji, stale je ogłaszam i cisza. :( A są ładne, fajne, adopcyjne. Nie wiem co się dzieje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Ani jednego :( ale znowu mu zamówię na bazarku, musi być ciągle ogłaszany.
W ogóle mam teraz około 15 psów do adopcji, stale je ogłaszam i cisza. :( A są ładne, fajne, adopcyjne. Nie wiem co się dzieje :([/QUOTE]
Jest taki wątek psów z likwidowanego schroniska w Myszkowie (49 psów). Dużo osób wykupiło głoszenia różnym z tych psiaków i też ani jednego telefonu.
Nie do uwierzenia że ani jednego:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Nikt nie zagląda do ślapaczka :shake:[/QUOTE]
Ja jestem :-)U nas przedwiośnie .Topnieje śnieg.To dobrze .Wiosna tuż,tuż...Na początku marca planuje przegląd weterynaryjny psiego towarzystwa ....Odrobaczenie,uzupełnienie szczepień...itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Nikt nie zagląda do ślapaczka :shake:[/QUOTE]
[B]Mysza[/B], zaglądam systematycznie do Jasperka.
Może przybyłoby tych odwiedzin, gdyby na wątku systematycznie pojawiały się jakieś informacje o Jasperku i zdjęcia..... Prosiłam o to kilkakrotnie, niestety bez efektu.
[B]Donka[/B], naprawdę prosimy o systematyczne informacje i zdjęcia, ostatnie fotki były w listopadzie, a kończy się już przecież luty :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana'][B]Mysza[/B], zaglądam systematycznie do Jasperka.
Może przybyłoby tych odwiedzin, gdyby na wątku systematycznie pojawiały się jakieś informacje o Jasperku i zdjęcia..... Prosiłam o to kilkakrotnie, niestety bez efektu.
[B]Donka[/B], naprawdę prosimy o systematyczne informacje i zdjęcia, ostatnie fotki były w listopadzie, a kończy się już przecież luty :shake:.[/QUOTE]

przyłączam się do prośby :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczyny,
po wielomiesiecznej nieobecnosci pisze pare slow - moja sytuacja jest taka, jak mojego kraju - zbankrutowalam. Mam 5tys euro dlugu, ktorego na razie nie mam szans splacic. Na psy przestalam wysylac w lipcu 2011, kiedy skonczyly sie zlotowki, jakie miala do dyspozycji na ten cel moja siostra.
W tej chwili nadal walcze o przezycie tak jak idaca na dno Grecja i nie moge nic wplacac, ale moja siostra przejela ode mnie deklaracje stala na Jaspera i pisze,ze wplacila 25zl w koncu lutego. Podpisala cos w rodzaju "Alicja siostra viola005". Prosze Was potwierdzcie ze to doszlo, wyslala na konto podane w 1. poscie. Chcialabym wiedziec, ze choc ta sprawa sie wyprostowala. Z gory dziekuje. Bardzo bym chciala odbic sie od dna, splacic dlugi i wrocic na dogo z deklaracjami stalymi,ale nie mam pojecia kiedy to moze nastapic. Bardzo mi przykro, dziewczyny, vis major.Pozdrawiam Was serdecznie, V.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']Witajcie dziewczyny,
po wielomiesiecznej nieobecnosci pisze pare slow - moja sytuacja jest taka, jak mojego kraju - zbankrutowalam. Mam 5tys euro dlugu, ktorego na razie nie mam szans splacic. Na psy przestalam wysylac w lipcu 2011, kiedy skonczyly sie zlotowki, jakie miala do dyspozycji na ten cel moja siostra.
W tej chwili nadal walcze o przezycie tak jak idaca na dno Grecja i nie moge nic wplacac, ale moja siostra przejela ode mnie deklaracje stala na Jaspera i pisze,ze wplacila 25zl w koncu lutego. Podpisala cos w rodzaju "Alicja siostra viola005". Prosze Was potwierdzcie ze to doszlo, wyslala na konto podane w 1. poscie. Chcialabym wiedziec, ze choc ta sprawa sie wyprostowala. Z gory dziekuje. Bardzo bym chciala odbic sie od dna, splacic dlugi i wrocic na dogo z deklaracjami stalymi,ale nie mam pojecia kiedy to moze nastapic. Bardzo mi przykro, dziewczyny, vis major.Pozdrawiam Was serdecznie, V.[/QUOTE]
Bardzo przykra sytuacja :( mam nadzieję, że sobie poradzisz.
Dzięki za pomoc siostry, nie widzę takiej wpłaty ale dzisiaj dopiero 1 marca więc może jeszcze idzie.

p.s. a czy Twoja siostra ma na imię Alicja?

Paulinken- tak, Twoja wpłata doszła, dziękuję.
Doszło też kilka innych, zapłaciłam hotel. Wszystkie dopiszę w weekend.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']Tak, Alicja, mowi ze wyslala ok 6 lutego i dzis nastepne 25zl za marzec[/QUOTE]
To wpłaciła obie na moje prywatne konto. Dotarły obie, dziękuję.
Mogłabyś przekazać, żeby następną wpłatę przelała na fundacyjne z pierwszego postu?
Będę wdzięczna.
[SIZE=3][B][SIZE=2]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]03-772 Warszawa[/SIZE][/B]
[B]Numer konta: 86 1370 1109 0000 1706 4838 7316[/B]
[B][COLOR=red]z dopiskiem: JASPER i nick z dogo[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...