Jump to content
Dogomania

Figa ma super domek , zostaje u Ocelot :):)


Tymonka

Recommended Posts

Kochana.... a przechodzień zaczyna wdawać się z nimi w przyjacielską dyskusję i.... pół osiedla nie śpi:):):):):)
Co jeszcze? Figa dzielnie chce sikać jak Maksio:)Na łóżku śpi jak on i pędem gna do drzwi jak jakieś poruszenie na klatce.

Figa świetnie pokazuje że chce wyjść na dwór za potrzebą. Delikatnie drapie łapka w drzwi, albo trąca mnie nochalem i biega w kółko.
To super psiak. Będzie nam bardzo ciężko się rozstać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']Kochana.... a przechodzień zaczyna wdawać się z nimi w przyjacielską dyskusję i.... pół osiedla nie śpi:):):):):)
Co jeszcze? Figa dzielnie chce sikać jak Maksio:)Na łóżku śpi jak on i pędem gna do drzwi jak jakieś poruszenie na klatce.

Figa świetnie pokazuje że chce wyjść na dwór za potrzebą. Delikatnie drapie łapka w drzwi, albo trąca mnie nochalem i biega w kółko.
To super psiak. Będzie nam bardzo ciężko się rozstać.[/QUOTE]
Hahaha :D, Boziu jak Ona fajowa :). Ale Ona musi byc słodka :))))))). Nie dosc , ze wygladowo to z charakteru. Niesamowita :D. I nie dziwie sie, ze Wam bedzie ciezko :(, echhhhhhhh:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']o masz! widze klona naszej Gabi ktora juz ma domek:) zycze jej takiego samego:) tu watek gabi dla porownania:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/174703-Mała-suczka-Gabi-w-typie-terierka-ma-domek-)-)-)/page37[/url][/QUOTE]
Wspaniały dom! :) Wymarzony po prostu :):):):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikolo']No to już mamy coś wspólnego z Figą, ja też ciągle jestem głodna :)[/QUOTE]
Oj kochana, ona chyba... musiała chodzić długo głodna. Ja już zaczynam jej jedzenie wyliczać.
Figunia pięknie drapie łapką w drzwi jak chce wyjść na dwór.
Ja z ią wychodzę po 6 rano, potem koło 14 Ola i wieczorem 19-20. Taki dłuższy spacer.
ale myślę, że i czwarty spacerek ją by cieszył. Na początku szybciutko z dworku wracała, teraz uwielbia biegać:)
Figunia lubi spać a łóżku,ale często patrzy się czy może wejść na pościel. trzeba ją ośmielić.
Mojego męża się boi podchodzi do niego na krok i się a mnie ogląda.
nie wiem co musiała przeżyć.

Jest tak wdzięcznym stworzeniem... za wszystko dziękuje wpatrzonym wzrokiem,machającym ogonkiem.
Ech...

Link to comment
Share on other sites

Ze spacerkami nie będzie problemu, przed moim blokiem jest tzw. "psie pole" i alejki wśród działek. Można chodzić i biegać bezpiecznie, bo daleko od ulicy. A i z czwartym spacerkiem damy radę ! Jeśli tylko jutrzejsza wizyta wypadnie pomyślnie mogę przesłać zdjęcia żebyś wiedziała gdzie Twoja pupilka bedzie dreptać i w jakiej okolicy mieszkać, a jeśli bedziesz miała czas i ochotę to zapraszam na osobisty" rekonesans" :) Może przy okazji razem z dziećmi odwiedzicie plażę w Manufakturze?

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję ,że już niedługo Pikolo i Figa będą razem :)

A tymczasem mój TZ odebrał dzisiaj telefon dzwoniła pani której psem się kiedyś zajmowałam , gdzieś na łące oszczeniła się sunia , nic więcej jeszcze nie wiem , jutro od rana będę się z panią kontaktować . Trzymać kciuki ,żeby to był jeszcze ślepy miot , bo jak nie to ja się chyba pochlastam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Mam nadzieję ,że już niedługo Pikolo i Figa będą razem :)

A tymczasem mój TZ odebrał dzisiaj telefon dzwoniła pani której psem się kiedyś zajmowałam , gdzieś na łące oszczeniła się sunia , nic więcej jeszcze nie wiem , jutro od rana będę się z panią kontaktować . Trzymać kciuki ,żeby to był jeszcze ślepy miot , bo jak nie to ja się chyba pochlastam .[/QUOTE]
Ale cos w tym jest, ze osoby, ktore zajmuja sie pomaganiem zwierzakom jakby przyciagaja takie przypadki.... autentycznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikolo']Ze spacerkami nie będzie problemu, przed moim blokiem jest tzw. "psie pole" i alejki wśród działek. Można chodzić i biegać bezpiecznie, bo daleko od ulicy. A i z czwartym spacerkiem damy radę ! Jeśli tylko jutrzejsza wizyta wypadnie pomyślnie mogę przesłać zdjęcia żebyś wiedziała gdzie Twoja pupilka bedzie dreptać i w jakiej okolicy mieszkać, a jeśli bedziesz miała czas i ochotę to zapraszam na osobisty" rekonesans" :) Może przy okazji razem z dziećmi odwiedzicie plażę w Manufakturze?[/QUOTE]
Picolo chętnie wpadniemy na wizytę poadopcyjną:)
strasznie się stresuję. Chyba najbardziej tym co Figa będzie przeżywać znowu. Ja ją oczywiście rozpieściłam na maksa.
Picolo jeśli będziekilka dni smutna, albo zestresowana to się jej nie dziw,na pewno dojdzie do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Domek super. Wzięłam moją Maszę jako testera. Koty jej nie zjadły i nawet zamiaru nie miały.
Jedyne moje rady to karmienie kotów i Fifagi na początku osobno. Mizianie Fifagi też nie na oczach kotów.
Po niedługim czasie powinno być dobrze.
Ja nigdy kotów nie miałam. Trochę porównuje stado psów ze stadem pies+koty.
Jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat to prosimy o podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Żeby odreagować stres po wizycie przedadopcyjnej, poszłyśmy z córką na koncert Małgorzaty Ostrowskiej :) Masza w roli testera sprawdziła się na 100% ! Moje koty nawet nie były za bardzo przestraszone. Nikita, kotka miała tylko wielkie, zdziwione oczy . W końcu pierwszy raz widziała psa. Toffi dostał ogon jak wiewiór, obserwował i był zaciekawiony. Mam nadzieję, że zwierzyniec się jakoś dotrze. Mam teraz urlop więc będę wszystko pilotować. Jutro wybieram się po zakupy dla Figi. Asik poradziła, zeby małej na początek kupić "budę" czyli takie pikowane psie iglo. Będzie tam miała swój azyl. A o resztę muszę zapytać ocelot. Serdeczne dzięki asik za pomysł z przywiezieniem Maszy, wynik testu mnie uspokoił :)

Link to comment
Share on other sites

MAM DWA KOTY. MIAŁAM TEŻ SZESC SZCZENIAKÓW DO ADOPCJI. KOTY OWSZEM POCZĄTKOWO BYŁY NIEUFNE JEŻYŁY SIĘ ,ALE PO KILKU DNIACH BYŁO JUŻ DOBRZE.Często nawet razem spały.;) OCZYWISCIE ,KAŻDY SZCZENIAK BYŁ, PO ADOPCJI POPRZEDNIEGO.Tak,ze moje koty troche stresu przeszły:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...