Jump to content
Dogomania

ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szarotko jeżeli mozesz jak najbardziej , prosimy . Zaraz i teraz po Śledzika nie pojedziemy jak wyżej pisałam . Nic na łapu capu . najpierw pzretasowania i porządki w Boguszycach. Nie chcemy pogłębiać traumy psa ,który niewątpliwie bardzo przyzwyczail sie do obecnego miejsca i oczywiście do Donki . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Domek się szykuje, dobrze przeczytałam??[/QUOTE]
Na razie sie subtelnie szykuje ... ale Sledzinski ma byc sprawdzony jak sobie poradzi jak sie go zabierze z hotelu, w koncu dlugo tam jest i zobaczymy czy sie ogarnie bez znajomych katow ... no i na koty mamy przetestowac i w ogole ... fotek mase wyslac , bla bla bla /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Fajny i cały czas uśmiechnięty:-)
Już widzę to włosy na podłogach i dywanach w mieszkaniu:-)[/QUOTE]

Awit... dzisiejsze odkurzacze są wprost genialne, codziennie 15 min i po sprawie :evil_lol: Wczoraj widziałysmy z Agnieszką na spacerze psa dosłownie klona Śledzika ale wielkości XL , podobieństwem włącznie z pycholem byłyśmy zszokowane. Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jak pech to pech, wczorajszej nocy włamano sie do naszego fundacyjnego autka, nie uruchomiono go, ale dokumentnie zniszczono stacyjke, oraż drążki do świateł i spryskiwaczysa wyłamane . Samochód poszedł na lawetę i do warsztatu :( Z trwogą myslimy o kosztach. A miałam zabrać dwa psiaki na skomplikowane operacje do Warszawy ( Labo i Sara ) Eliza i Paweł nasi fundacyjni ludzie mają auto w naprawie . Tym samym Śledzik jeszcze troszkę musi posiedzieć w hoteliku. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...