Jump to content
Dogomania

Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!


Recommended Posts

[quote name='memory']Next- Cudo! :loveu:
Ja nie jestem pewna, czy chcę, by go ktoś obcy adoptował :-(
Nie wiem, czy gdzieś mu będzie lepiej...[/QUOTE]

wiem, wiem ale jak znajdzie się ktoś kto go pokocha i będzie mógł oddać tylko jemu serce to będzie najszczęśliwszy na świecie, bo Next jest cudownym psiakiem i zupełnie nie wiem czemu tak zapomnianym :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='memory']Next- Cudo! :loveu:
Ja nie jestem pewna, czy chcę, by go ktoś obcy adoptował :-(
Nie wiem, czy gdzieś mu będzie lepiej...[/QUOTE]Ciociu memory dopiero teraz obejrzałam filmiki i o tym samym pomyślałam:-(:-(:-(ale może jest gdzieś Ktoś o Wielkim Sercu i Nexia..........pokocha i da mu Domek!Jest mi go podwójnie szkoda,on tak wierzy człowiekowi i oddany jest do końca.

Link to comment
Share on other sites

Przeglądam i przy okazji podsumowuję, by nie umknęło w rozliczeniu na I stronie :)

[quote name='willma']Witam z samego rana Bazarek dla Nexta już się zakończył uzbieraliśmy kwotę [B]100,10[/B] zł już ją przelewam do sylwiso na poczet długu[/QUOTE]
[quote name='sylwiaso']AGA ja już dostałam od Agnieszki 103 pieniążki [B]15zł[/B] za co bardzo,bardzo serdecznie Dziękuję![IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE]
[quote name='sylwiaso']Pieniążki doszły od cioci memory,bardzo Dziękuję!!!!! [[B]120[/B]] [/QUOTE]
[quote name='sylwiaso']Wpłynęło [B]130zł[/B] Nexiu i ciocia bardzo Dziękują[/QUOTE]
[quote name='AGA35']doszła marcowa deklaracja od mdk8-[B]10 zł[/B]. śliczne dzięki [/QUOTE]
[quote name='sylwiaso']Wpłynęło [B]120zł [/B]od P.Tadeusza H. za okres 10.2012-10.2013
i Agnieszki B.[B]30zł [/B]za 01.11.2012-30.11.2012 ...[/QUOTE]
[quote name='obraczus87']Pieniadze [od edyta12] dostalam, bardzo dziękuję. Zostala pobrana prowizja przez paypal i dla Nexta bedzie kwota [B]94,75[/B]....[/QUOTE]
[quote name='willma']rozliczam bazarek biżuteryjny z którego uzbieraliśmy [B]49zł [/B]przelewam wszystko na dług Nexta do sylwii[/QUOTE]
[quote name='AGA35']podam swoje w takim układzie pieniążki z bazarku ciuszkowego w drodze do sylwiaso [B](80 zł.)[/B][/QUOTE]
[quote name='willma']rozliczyłam bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240798-Dziecięcy-buciki-Rozliczam/page4[/URL] z którego udało nam sie zebrać [B]57,70zł [/B]- przelewam na konto sylwii !...[/QUOTE]
[quote name='sylwiaso']Wpłynęło [B]120zł[/B] na cały rok 2013-od cioci Ona03...[/QUOTE]
[quote name='sylwiaso']...[B].Karmę 10kg [/B]dostałam od szajboski za co bardzo serdecznie Dziekuję!!![/QUOTE]
[quote name='willma']...dorzucam z kolejnego bazarku [B]70,80 [/B]zł na zaległy dług !!![/QUOTE]
[quote name='sylwiaso']...dopisz jeszcze[B] 64zł [/B]z pierwszego bazarku willmy.[/QUOTE]
[quote name='sylwiaso']...Dziękujemy bardzo cioci memory i ona03 za pieniążki wpłynęło [B]20zł[/B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][/QUOTE]
[quote name='willma']Przelałam do sylwii [B]56,50zł[/B] na poczet długu [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]
[quote name='willma']a jeszcze dorzućcie [B]10zł[/B] które przekaże sylwi z zakupu po bazarkowego książki [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]

[B]Wszystkie wpłaty 2013[/B]


- 64 - bazarek willma
- 15 - Agnieszka 103 (sylwiaso)
- 110,10 - bazarek wilma (sylwiaso)
- 30 - memory - (sylwiaso)
- 130 - bazarek torebkowy aga35
- 20 - aga 35
- 49 - bazarek willma
- 57,70 - bazarek willma
- 80 - bazarek ciuszkowy aga35
- 70,80 - bazarek willma
- 56,50 - bazarek willma
- 10 - z zakupu pobazarkowego - willma
- 94,75 - edyta12
- 30 - Agnieszka B. z Wołomina za XI 2012
- 30 - iwna5702
- 20 - memory+ona03 transakcja poza forum :)

- 10 - mdk8 - stała za marzec
- 120 - Tadeusz za okres 10.2012-10.2013
- 120 - memory za rok 2013
- 120 - ona03 za rok 2013

- 10 kg karmy - szajboska


Czyli w rozliczeniu deklaracji stałych powinno być tak:

Do 2012 roku

Agnieszka B.[COLOR=#ffffff].[/COLOR] :[COLOR=#ffffff]...[/COLOR] [B]XI,[/B]
Tadeusz[COLOR=#ffffff].......[/COLOR] : [B]X, XI, XII[/B]

Do 2013 roku

memory[COLOR=#ffffff]..[/COLOR] : [B]I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII[/B]
ona03[COLOR=#ffffff].....[/COLOR] : [B]I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII[/B]
Tadeusz[COLOR=#ffffff]..[/COLOR] : [B]I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX[/B]
mdk8[COLOR=#ffffff]......[/COLOR] : [B] III, [/B]

Nie wiem czy Agnieszka B. i Agnieszka 103 to ta sama osoba i czy 15 zł nalezy wpisać w deklaracje, a jesli tak, to za jaki miesiąc

Ponadto:

- iwna5702 - deklarowała (str.33) 20 zł (prosiła o podanie konta, może umknęło, więc na wszelki wypadek podałam teraz na PW)
- szajboska - deklarowała 10 kg karmy - sylwiaso, dostałaś tę karmę? :)


Jeszcze chyba sporo do wyrównania długu. :-(
Sylwiaso, jak to wygląda na dzień dzisiejszy?
A co dalej? :???:
Next bardzo potrzebuje stałych deklaracji, kto pomoże pieskowi? :sadCyber:

Edited by memory
aktualizacja wpływów
Link to comment
Share on other sites

[quote name='willma']memory zrobiłaś kawał dobrej roboty - nie bardzo było wiadomo jak z tymi finansami :)
a ja dorzucam z kolejnego bazarku 70,80 zł na zaległy dług !!![/QUOTE]

wszytko dokładnie jest rozpisane w pierwszym poście . Wiec wg mnie JEST WIADOMO . Dobrze by było jakby sylwiaso potwierdzała pieniążki jakie wpływaja do niej konto . Czy doszły juą pieniążki od obraczuś z Pay pala ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']wszytko dokładnie jest rozpisane w pierwszym poście . Wiec wg mnie JEST WIADOMO . ...[/QUOTE]

Przepraszam Cię bardzo AGA35, ale NIE WSZYSTKO jest dokładnie rozpisane w pierwszym poście.
Pominęłaś :
- Tadeusza, który wyrównał deklaracje - brakujace miesiące 2012 i 9 miesięcy 2013, (sylwiaso potwierdziła)
- Agnieszkę B. która wpłaciła za listopad 2012 (sylwiaso potwierdziła)
- Edytę12, która pieniądze przecież wpłaciła, a czy i gdzie doszły, nie zmienia faktu że wysłała

AGA35 - odniosłam wrażenie, że pisząc '[B]wg mnie[/B] JEST WIADOMO' - coś mi tu wzięłaś za złe, a chciałam tylko pomóc.
Jeśli czujesz się urażona (być może pominięciem Cie w przekazaniu wpłat) i sobie nie życzysz, powiedz to otwarcie, a ja mogę więcej nie wtrącać do Nexta.

Link to comment
Share on other sites

Tadeusza, który wyrównał deklaracje - brakujace miesiące 2012 i 9 miesięcy 2013, (sylwiaso potwierdziła) jest rozpisany jedną wpłatą .
Edytę12, która pieniądze przecież wpłaciła, a czy i gdzie doszły, nie zmienia faktu że wysłała zadałam pytanie ja i obraczuś czy pieniążki doszły jak sylwiaso potwierdzi to je rozpiszę . Nie moge faktycznie namierzyć wpłaty Agnieszkę B. która wpłaciła za listopad 2012 (sylwiaso potwierdziła) ale skoro jest potwierdzone to już ją rozpisuję . Zrobił się bałagan , oczywiście nie jestem bez winy , watek zaniedbałam mocno a potem w tym sporym ruchu nie które " informacje " mi umkneły. Jestem bardzo wdzięczna za twoją pomoc i uważam że zrobiłaś i robisz kawał dobrej roboty na tym wątku ale odnoszę wrażenie że twoje wypowiedzi pod moim adresem są trosze złośliwe i uszczypliwe .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']... ale odnoszę wrażenie że twoje wypowiedzi pod moim adresem są trosze złośliwe i uszczypliwe .[/QUOTE]

:( gdzie, kiedy? :(

Aż przejrzałam swoje posty.
W żadnym nie widzę złośliwości i uszczypliwości pod niczyim (a tym bardziej Twoim) adresem, w żadnym nie odnosiłam się personalnie do Ciebie.
To nadinterpretacja, ale przykro mi że poczułaś się dotknięta :( bo do dziś nie było powodu.
Dzisiaj na widok wielkiej czcionki (netowy krzyk) może mnie trochę poniosło, sorry.

Wracając do rozliczeń - wczoraj Tadeusz zajrzał na wątek, nie znalazł siebie w rozliczeniach.
Zależy mi, by go przekonać, że warto pomagać, tymczasem stwierdził, że są niekompletne i mało czytelne.
Zajrzałam i ja - wrażenie odniosłam podobne.
Pomyślałam, że pomogę.

Piszesz:
[QUOTE]
Mamy pierwsze deklarację

Miesięczne

memory 10 zł.
mdk8 - 10 zł.[/QUOTE]

Ponieważ figuruje na wykazie mdk8, sądzę, że dotyczą 2013 roku.
(Ale to ja tak sądze, znając temat, osoba nie znająca go, musiałaby się przekopywac przez cały wątek.)
Brakuje w takim razie dwojga deklarowiczów.
Piszesz, że Tadeusz rozpisany jest jedną wpłatą.
To po co mnie i oneczkę honorować rozpisując miesiącami?
Trochę konsekwencji, albo wszyscy, albo nikt :)

Uważam, że warto miesiącami, bo wtedy jest jasne na ile miesięcznie Next może liczyć i jaka kwota miesięcznie odkłada się w rosnący dług.
Na dzień dzisiejszy Next ma stałej 40 zł, co stanowi mikrą część stałej opłaty.
Licząc średnio jego miesięczne utrzymanie to 340 zł - czyli, jeśli nie znajdzie stałych sponsorów, co miesiąc będzie brakować mu 300 zł :(

Czy sylwiaso go wykarmi?
Pewnie nie da mu z głodu zginąć, pokochała chłopaka, ale nie jest w porządku zwalać (nawet w części) utrzymanie psa na głowę Jej i Jej Siostry. Przecież nikt ich nie pyta, czy same mają na opłaty, na zwykły chleb...

Te brakujące 300 zł Nexta to 10 zł dziennie.

Widziałam kiedyś fajne cegiełkowe bazarki.
Miseczkowy bazarek z wartością dziennej miseczki karmy, (może robiła go cioteczka kado dla Lolusia?) i taki piękny kalendarz dla któregoś z benków, gdzie każde okienko to był jeden dzień utrzymania i wpisywało się tam sponsorów.

AGA35, robisz piękne bazarki, willma też...
A może powielić pomysł w oparciu o taki dobry przykład i zrobić podobny bazarek dla Nexta?
Miseczka dzienna 10 zł, albo nawet podzielić na śniadanie obiad i kolacje - miseczka 2,50 zł i 5 zł.
Niechby chociaż na miesiąc uzbierać, a w międzyczasie szukać nowych sponsorów i ofiarodawców jakichś fantów na kolejne bazarki.

Na koniec - przepraszam, wygląda na to, że przez moje posty sylwiaso nie dostrzega Waszych pytań.


[B]Sylwiaso, dziewczyny chciałyby wiedzieć czy doszły pieniążki.
Z PayPala od obraczus87[/B]

Link to comment
Share on other sites

Skoro dostrzegłaś bazarki to nie trudno sie domyslić że łatam dziury jak mogę. Aczkolwiek komentarz że " zryw z bazarkami " też nie wiele pomoże był poniżej pasa .Przez prawie pół roku była tylko twoja deklaracja 10 zł. a hotel był opłacany w całości i na czas wtedy nikt na mnie "psów nie wieszał " . Ale niestety nadszedł czas biedy i stąd zryw z bazarkami .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']....Aczkolwiek komentarz że " zryw z bazarkami " też nie wiele pomoże był poniżej pasa ......[/QUOTE]

Yyyyyy.....:crazyeye:

No kurczę... równolegle z Tobą bazarki tworzy willma.
Nie przyjęła źle mojego komentarza.
Może rozważyła go w szerszym spectrum?
A może ... jest mniej wrażliwa?... :scared:

Aga, ale to trochę niesprawiedliwe, co piszesz.

Sama wielokrotnie, od początku bytności na wątku, podkreślałam, że tworzysz bazarki i ratujesz tym sytuację.
I właśnie dlatego napisałam, że " zryw z bazarkami " też niewiele pomoże.
Sposób wypróbowany i dobry, ale doraźny, nie zabezpieczy psa na stałe.

To nie jest stały dochód, nie zawsze będziesz mieć atrakcyjne fanty, nie zawsze znajdziesz czas na wystawianie, rozliczanie, wysyłki i jednocześnie panowanie nad wątkami.
Zawsze będzie coś kosztem czegoś innego.
Bazarki wszystkiego nie rozwiążą, musiałoby ich być mnóstwo, przecież masz pod opieką nie tylko Nexta.
I nie wszystko uda się spieniężyć.
Przecież wszędzie widać, że 'nastał czas biedy'.

Trzeba szukać także innych rozwiązań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Yyyyyy.....:crazyeye:

No kurczę... równolegle z Tobą bazarki tworzy willma.
Nie przyjęła źle mojego komentarza.
Może rozważyła go w szerszym spectrum?
A może ... jest mniej wrażliwa?... :scared:

Aga, ale to trochę niesprawiedliwe, co piszesz.

Sama wielokrotnie, od początku bytności na wątku, podkreślałam, że tworzysz bazarki i ratujesz tym sytuację.
I właśnie dlatego napisałam, że " zryw z bazarkami " też niewiele pomoże.
Sposób wypróbowany i dobry, ale doraźny, nie zabezpieczy psa na stałe.

To nie jest stały dochód, nie zawsze będziesz mieć atrakcyjne fanty, nie zawsze znajdziesz czas na wystawianie, rozliczanie, wysyłki i jednocześnie panowanie nad wątkami.
Zawsze będzie coś kosztem czegoś innego.
Bazarki wszystkiego nie rozwiążą, musiałoby ich być mnóstwo, przecież masz pod opieką nie tylko Nexta.
I nie wszystko uda się spieniężyć.
Przecież wszędzie widać, że 'nastał czas biedy'.

Trzeba szukać także innych rozwiązań.[/QUOTE]

Słuchajcie uważam, że nie ma co się sprzeczać, trzeba szukać pomocy każdej jednej !!!
a wspólnymi siłami na pewno się to uda :lol:
ja robię swoje, na miarę mojej możliwości a z tego co widać to zainteresowanie jest jakie jest (zgodzę się z memory, że 'nastał czas biedy'), wiec uważam, że deklaracje stałe są potrzebne w 100%, a jakiekolwiek długi można spłacać wpłatami doraźnymi czy bazarkami

Link to comment
Share on other sites

Ciociu memory dopisz jeszcze 64zł z pierwszego bazarku willmy.Agnieszka ,która przelała 15zł jest z Gliwic,a Agnieszka,która przelała 30zł z Wołomina.Rok 2013 styczeń 300zł hotelik i moje wyżywienie luty 300zł +75zł jedzenie(2,50 na dobę),marzec 300zł+75zł jedzenie.Rozliczenie za zeszły rok jest już w pierwszym poście,ale musimy podsumować razem,żeby się nie pomylić.Bardzo Wam Dziękuję,że jesteście z nami!

Link to comment
Share on other sites

Dopisane.

To finanse Nexta wciąż w kiepskim stanie :(

[QUOTE]Rok 2013

styczeń - 300zł hotelik i moje wyżywienie
luty - 300zł hotelik + 75zł jedzenie(2,50 na dobę),
marzec - 300zł hotelik + 75zł jedzenie.[/QUOTE]

Troszkę gryzło mnie sumienie, że napisałam pw do iwna5702 podając konta...
Wyszło trochę jak aluzja...:oops:
Tymczasem [B]Cioteczka iwna5702[/B] :loveu: nie wzięła za złe i wysłała dla Nexta [B]30 zł![/B] :multi:
[COLOR=#008000][B]
DZIĘKUJEMY !!![/B][/COLOR]

Czekam na ogłoszenia dla Nexta zamówione na bazarku bazyliszek, pewnie jeszcze trochę potrwa, ale kiedyś będą :)

Edited by memory
Link to comment
Share on other sites

Ciocia Memory wykupila ogloszenia dla NExta, ale to jeszcze pewnie potrwa.

Może któraś z Cioteczek chciałaby wykupić Nextowi ogoszenia na innym bazarku? Tam ciocia robi pakieciki bardzo szybko
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241288-Bazarek-ogłoszeniowy-różne-pakiety-do-wyboru-do-10-04[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Ciocia Memory wykupila ogloszenia dla NExta, ale to jeszcze pewnie potrwa.

Może któraś z Cioteczek chciałaby wykupić Nextowi ogoszenia na innym bazarku? Tam ciocia robi pakieciki bardzo szybko
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241288-Bazarek-ogłoszeniowy-różne-pakiety-do-wyboru-do-10-04[/URL][/QUOTE]


ja wykupię na 50 ogłoszeń, podeślijcie i podajcie,że ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Ciocia Memory wykupila ogloszenia dla NExta, ale to jeszcze pewnie potrwa.

Może któraś z Cioteczek chciałaby wykupić Nextowi ogoszenia na innym bazarku? Tam ciocia robi pakieciki bardzo szybko
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241288-Bazarek-ogłoszeniowy-różne-pakiety-do-wyboru-do-10-04[/URL][/QUOTE]

dziękuję że jesteś ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']ja wykupię na 50 ogłoszeń, podeślijcie i podajcie,że ode mnie.[/QUOTE]

O kurczę, a ja już zamówiłam i właśnie weszłam wpisać info. :lol:
Wczoraj zapisałam link i dzisiaj weszłam najpierw na bazarek, a po otrzymaniu danych od [B]grazi68[/B] i wpłacie dopiero tutaj.

Grazia pytała na jakie województwa Nexta ogłaszać.
Napisałam, że wszędzie gdzie się da, niechby znalazł ludzia gdziekolwiek w Polsce, byle by go ten ludź prawdziwie pokochał.
Nie wiem, czy obie panie (grazia68 i bazyliszek) ogłaszają na tych samych portalach, bo jeśli tak, a grazia68 będzie szybsza, to z ogłoszeń u bazyliszek może skorzystać inny psiak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...