Jump to content
Dogomania

Najukochańsze celinkowe Muszkieterki Atos(*),Dżekuś (*),Hektor(*).Dumka,Pirat i Fokus


Celina12

Recommended Posts

Myślę,że pytasz o moich chłopaków-cieszą się tak jak i ja-powiedziałam im o wizycie i czekają;).Atosik z dnia na dzień robi się słodszy-tak się tuli,wchodzi mi na kolana,chce pisać na kompie-ostatnio wysłał pozdro Cioci Beatce:evil_lol:.
Dżekuś zazdrosnik się zrobił-ma obrażoną minkę jak widzi ,że pieszczę Hekosia lub Atosika-Kokosika.Hektorek-Lalunia-bardzo ładnie bawi się z Dżekusiem-Baryłeczką-biegają po domciu,przygryzają się leciutko-są rozkoszni.Atosik wczoraj oszalał na punkcie nalesników z serem:lol:.Teraz po obiadku spią aż miło.Marzenko-my też na Ciebie bardzo czekamy:multi:.

Link to comment
Share on other sites

Mam zdjęcia Pannicy;) ale nie wiem nawet jak to wgrać na kompa:oops: poproszę mojego osobistego Pomagiera jak się pojawi:evil_lol:
Celinko ja też już się nie moge doczekać...tyle jamniorków do ściskania w jednym miejscu, to jest to!!:loveu:
Szkoda, że nie poznasz Marzenki ale może kiedyś?;)podpowiem tylko, że to sliczna dziewczyna o anielskich oczach:evil_lol: i ogromnym sercu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bea1']Mam zdjęcia Pannicy;) ale nie wiem nawet jak to wgrać na kompa:oops: poproszę mojego osobistego Pomagiera jak się pojawi:evil_lol:
Celinko ja też już się nie moge doczekać...tyle jamniorków do ściskania w jednym miejscu, to jest to!!:loveu:
Szkoda, że nie poznasz Marzenki ale może kiedyś?;)podpowiem tylko, że to sliczna dziewczyna o anielskich oczach:evil_lol: i ogromnym sercu.[/quote]
nie zawstydzaj tu mnie :oops: :eviltong:

[COLOR=Red][B] poszukiwana jamnicza gwiazda do serialu[/B][/COLOR] [URL="http://psy.pl/news/?O=4795"]http://psy.pl/news/?O=4795[/URL] :evil_lol:
fajnie by było zobaczyć znajomego z dogo ;) jak np. boksera w reklamie karty płatniczej :evil_lol:

a jutro trzymać kciuki i łapki, mam egzamin. Korzystam z nieobecności Piotrka, bo mam bana na dogo, mam się niby:obrazic::siara: uczyć

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam z moimi trzema Chłopakami u weta na kontroli.Atosik w poczekalni bardzo się bał-cały się malutki trząsł-może myślał,że Go chcę zostawić?Okazało się,że problemy Dżekusia z uszkiem-drapanie-spowodowane są kamieniem nazębnym-musi mieć go usunięty oraz parę ząbków.Atosik ma paradontozę-dlatego też miał jeszcze w schronisku usuniętych 6 ząbków.Przed zabiegiem muszą zażywać tabletki-STOMORGYL 20.Hektorek ma ząbki w dobrym stanie.Miały pielęgnację paznokietek:evil_lol: i sprawdzone gruczoły.Boję się bardzo tego zabiegu u starszych panów a jednocześnie wiem,że kamień nazębny u małych ras może być przyczyną wielu dolegliwości.Weterynarze-to małżeństwo są bardzo dobrzy-kochają pieski-cała ekipa się zbiegła jak przyszłam z trzema Metrowcami:eviltong:.Każdy został pogłaskany i pochwalony.Byłam bardzo dumna z nich.
Niestety nie doczekaliśmy się wizyty Cioci Beatki:placz:.Mam jednak nadzieję,że to nastąpi wkrótce-prawda Beatko?

Link to comment
Share on other sites

Jutro idę na dwa tygodnie do szpitala-będę bardzo tęskniła za moimi chlopakami.W takie upały widać ,że się bardzo meczą-leżą ,dużo piją ale o zabawie i tuleniu się nie zapominają:lol:.Trzymajcie za nas kciuki-musimy wytrzymać rozłąkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam-ale nie wiem kogo-nikt tu nie zagląda?Zapomnieliście o nas?Bu-bu....Wróciłam dziś ze szpitala-rozbita po zabiegach-masażach,diadynamiku,polu magnetycznym,laserze,ultradźwiękach,krioterapii,Miałam też blokady do stawów skokowych obu nóg i dwie ręce w łokciach mam oklejone na tydzień japońskimi plastrami-stwierdzono tzw.okieć golfisty-bardzo boli.Moje pieski oszalały na mój widok-nie wiedziały czy szczekać,czy tulić się-ja płakałam ,ONE też.Ponoć bnie chciały jeść-myśleli,że to z powodu upałów ale po powitaniu mnie trzy miseczki z obiadkiem zostały puste.teraz leżą trzej panowie przy mnie i śpią.

Link to comment
Share on other sites

upału swoja drogą ale One tęskniły za swoją ukochana Pancią:loveu:..może nie zaglądamy tutaj /już w nowym domu/ bo psiaki sa bezpieczne i szczęśliwe..cała energia idzie teraz:roll:dla Tych po drugiej stronie:-(

Link to comment
Share on other sites

Za dużo bym chciała:oops:-wiem,że są inne psiątka potrzebujące pomocy.Jednak chcę swoim szczęściem podzielić się z całym światem,chcę,żeby inne dziewczynki i chłopcy zaznały przynajmiej połowy miłości jaką mam dla moich Panów.Właśnie leżeliśmy-Trzej panowie i ja i opowiadaliśmy sobie nasze przeżycia.Atosik-Kokosik mruczał i lizał mnie po nogach,Dżeluś-Baryłeczka przytulał się do moich chorych rąk i wzdychał a Hektorek-Lalunia czuwając nad wszystkim śpiewał nam do snu.Ja jakoś nie mogę usnąć-upał,wrażenia.ból.....Beatko,Marzenko,Magdziu-wiem,że do mnie pisałyście na gg-dziękuję za pamięć i troskę-Kochane jesteście.

Link to comment
Share on other sites

Chyba za gorąco mi:oops:.Moi panowie też odczuwają to ciepło.Nie mogę wyjść nawet na chwilkę z domu zaraz biegają,wołaja i szukaja mnie.Potem następuje powitanie-długie,głośne i radosne.Atosik przechodzi sam siebie-znosi mi moje kapcie,swoje zabawki,kocyk i poduszkę.Usmiecha sie przy tym tak słodko,że serce mi pęka.Dżek zrobił się strasznie zazdrosny-muszę pilnować ,bo zaraz startuje z zębami do Kokosika.Hektorek ma małą rankę na ogonku i cały czas liże się.Myślałam początkowo,że ma połamany ogonek ale na szczęście nic takiego nie ma miejsca.Beatko-dziekuję za porady i wysłuchanie mnie wczoraj w nocy-jesteś niezastapiona.

Link to comment
Share on other sites

Brakuje nam deszczu-u nas wcale nie pada-sucho,gorąco-nie można wytrzymać tymbardziej,że mam stropodach.Panowie nie mają apetytu,leżą i ciężko wzdychają.Dziś przeżyłam chwile grozy.Gotowałam obiad i nagle zauważyłam,że Dżekuś zniknął(a zawsze mi towarzyszy).Przeszłam dom,obejście i nic.Postawiłam na nogi cały dom-wszyscy szukali-furtka i brama zamknięte a Baryłki nie ma.Myślałam,że oszaleję.Ponownie wyszliśmy na podwórko,żeby przeanalizować płot-może jakieś przejście sobie zrobił?Nagle doszło do nas donośne chrapanie-podchodzimy do samochodu mojego syna i co?-Dżek na tylnym siedzeniu z łapkami w górze śpi w najlepsze.Syn mył auto i zostawił drzwi otwarte,chłodno tam było więc dobrze się spało.Nie patrząc na to,że śpi musiałam Go wyściskać.Troszkę był zdziwiony,że wlazłam do niego i obudziłam.Z godnością przyjął moje wylewne powitanie i....zasnął .

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z moimi dwoma panami-Atosikiem i Dżekusiem od weta-czyszczenie kamienia na ząbkach.Znieśli to bardzo dobrze.Atosik ma wyrwane dwa ząbki-ostatnie na dole a Dżek trzy,przednie,dolne-siekacze.Są jeszcze "naćpani"ale szczęśliwi,że w domku.Lekarze policzyli mi taniej ten zabieg,wiedząc,że chłopaki są ze schroniska.To naprawdę wspaniali ludzie-widać,że kochają zwierzęta,odnoszą się do nich jak do ludzi,z troską,zaangażowaniem,czułością.Bylam cały czas przy chłopcach-widziałam jak delikatnie robią,jak głaszczą,przemawiają.Dziekuję IM za to!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jestem już po operacji prawej ręki-nie jest jeszcze całkiem sprawna-boli,mam przykurcze,zaniki mięśni.Ćwiczę ją i rehabilituję.Moje TRZY SZCZĘŚCIA mają się dobrze.Jak byłam w szpitalu bardzo tęskniły-nie chciały jeśc i całe dnie spędzały na balkonie ,wypatrując mnie.Przy powitaniu był kłopot-przed operacją brakowało mi jednej ręki a teraz aż dwóch-trzej Panowie chcieli się witać i tulić a ja mogłam tylko jedna ręką Ich głaskać.Chłopaki na przemian piszczeli,szczekali,lizali,wywracali sie na plecki.Teraz mnie strasznie pilnują-nawet do toalety chyba zacznę chodzić z nimi:evil_lol:.Atosik okazuje się być strasznym Łasuchem-wyczuje czekoladę,dobre cukierki wszędzie.Musimy się przed Nim chować jak chcemy połasuchować.A ma swoje czekoladki-specjały dla piesków.Dżekuś jest najgrzeczniejszy z całej TRÓJCY-nie marudzi,zjada to co mu się poda.Hektorek dalej kocha swoich Braci.Ostatnio Atosik upodobał sobie ukochane miejsce Hektorka do spania w ciągu dnia-łóżko w szafie.Na początku Laluś był nieszczęśliwy jak Go tam zobaczył ale po dwóch dniach okupowania szafy przez Kokosika wpadł na lepszy pomysł-wszedł też tam i śpią razem.Kupiłam więc nowe legowisko ale Dżekuś je sobie zaraz przywłaszczył .Czasem wpuszcza tam Atosika.Będą zdjęcia ale nie wiem jeszcze kiedy-znów poproszę Beatkę albo Marzenkę(właśnie Cioteczko-gdzie te obiecane odwiedzinki?).Dziękuję Wszystkich za zainteresowanie,za pamięć-Kocham Was:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...